Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-24/07-06

Дата ухвалення рішення:
03.07.2006
Зареєстровано:
17.07.2006
Cуддя:
Плахов О.В.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"03" липня 2006 р. Справа № Б-24/07-06

вх. № 1076/2-24


Суддя господарського суду Плахов О.В.

при секретарі судового засідання Колесан Д.О.

за участю:

представник кредитора - Святець Роман Іванович, дов. №20/9/24-020 від 11.01.06р., Харківська ОДПІ у Харківській області

представник кредитора - Клюєва Наталія Іванівна, дов. №2645/9/10-018 від 19.09.05р., Харківська ОДПІ у Харківській області

ліквідатор - Тищенко Оксана Іванівна, ліцензія арбітражного керуючого серія АБ № 216715 від 09.02.05р.

розглянувши звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс

по справі за заявою Харківська ОДПІ у Харківській області, м.Харків

до товариства з обмеженою відповідальністю фірма "Санна", с. Липці, код 23765863

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Ліквідатор – арбітражний керуючий Тищенко О.І. надала суду звіт про виконану роботу по ліквідації банкрута, ліквідаційний баланс і документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури підприємства визнаного, судом банкрутом.

Учасники судового процесу звернулися до суду з заявою про розгляд справи з фіксацією судового процесу за допомогою ведення протоколу судового засідання в паперовій формі, з відображенням в ньому інформації відповідно до частини 2 статті 81-1 Господарського процесуального кодексу України.

При цьому заявили, що фіксація судового процесу шляхом ведення протоколу в паперові формі не завадить їм в реалізації процесуальних прав, передбачених господарським процесуальним кодексом України.

На фіксації судового процесу шляхом запису на технічні засоби не наполягали.

Розглянувши наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс, документи що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, вислухавши пояснення ліквідатора, суд встановив, що після визнання банкрутом, призначення ліквідатора і відкриття ліквідаційної процедури, ліквідатором будь - яке майно банкрута не виявлено. Ліквідатором суду надані документи, що свідчать про відсутність у банкрута будь - яких основних засобів. В судовому засіданні ліквідатор пояснила суду, що немає ніяких доказів, які б свідчили про наявність у банкрута будь - яких активів, розрахунки з кредиторами не зроблені в зв’язку з відсутністю у банкрута активів, які б можна було направити на задоволення вимог кредиторів. Ліквідатором надано докази закриття поточних рахунків банкрута в установах банку, документи довгострокового зберігання не передавалися до архиву в зв’язку з їх відсутністю, печатки і штампи банкрута, його установчі документи визнані недійсними, про що суду надані відповідні докази, ліквідатор сповістила державні органи про завершення ліквідаційної процедури і зняття банкрута з обліку в зв’язку з закінченням ліквідаційної процедури.

Враховуючи, що ліквідатор виконала всі роботи по ліквідації банкрута, суду надані документи, що свідчать про ліквідацію банкрута, у тому числі, ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю в зв’язку з відсутністю активів, які можна було б направити на погашення кредиторської заборгованості, при таких обставинах суд вважає за необхідне затвердити ліквідаційний баланс, припинити провадження по справі і сповістити державні органи про ліквідацію банкрута.

Керуючись ст.ст. 40, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”; ст. 86 ГПК України, -


УХВАЛИВ:


Затвердити наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс.

Ліквідувати юридичну особу – товариство з обмеженою відповідальністю фірму „Санна”, зареєстроване розпорядженням виконавчого комітету Харківської міської ради народних депутатів від 17.11.1995р. № 1630, місцезнаходження: Харківська область, Харківський район, с.Липці, вул. Пушкінська,109, код 23765863.

Визнати вимоги кредиторів, не задоволені за недостатністю майна боржника, погашеними.

Зобов"язати державного реєстратора провести державну реєстрацію припинення юридичної особи- банкрута, внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та передати органам державної статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про проведення державної реєстрації припинення для знаття юридичної особи з обліку.

Зобов'язати державні органи, в яких знаходився на обліку банкрут, зняти з обліку товариство з обмеженою відповідальністю фірму „Санна”, код 23765863.

Провадження по справі припинити.

Ухвалу направити ліквідатору, державному реєстратору для припинення державної реєстрації юридичної особи в Єдиному державному реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, Харківському обласному управлінню державної статистики, Харківській ОДПІ у Харківській області, УПФУ в Харківському районі Харківської області, Харківському обласному управлінню юстиції, державному органу з питань банкрутства, виконавчій дирекції Харківського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Відділенню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Харківському районі, виконавчій дирекції Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття Харківського району, Харківському обласному центру зайнятості.Суддя Плахов О.В.