Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-19/106-05

Дата ухвалення рішення:
27.06.2006
Зареєстровано:
17.07.2006
Cуддя:
Міньковський С.В.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"27" червня 2006 р. Справа № Б-19/106-05

вх. № 14393/2-19


Суддя господарського суду Міньковський С.В.

при секретарі судового засідання Ільчинська В.А.

За участю представників сторін:

пр-к кредитора, Горбенко С.А., довіреність № 348/10/10-025 від 26.01.06, стар. держ. под. інспектор Лозівської ОДПІ;

ліквідатор, Мішин С.І., ліцензія серія АБ №116076 від 17.11.04р.;

Розглянувши звіт ліквідатора і ліквідаційній баланс

По справі за заявою Лозівська ОДПІ, м. Лозова

до Командитне товариство "Марічка" м. Лозова

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Ухвалою суду від 14.06.06.р. суд зобов’язав ліквідатора надати до суду всі документи по ліквідаційній процедурі та призначив розгляд звіту ліквідатора на 27.06.06.р.

В судовому засіданні 27.06.06.р. ліквідатор надав суду повний звіт ліквідатора про виконану ліквідаційну роботу по банкруту, ліквідаційний баланс і документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури.

Розглянувши наданий суду повний звіт про роботу ліквідатора і документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури по відсутньому боржнику, вислухавши пояснення ліквідатора, суд встановив, що після визнання Командитного товариства „Марічка”, м. Лозова, Харківська обл. банкрутом (Постанова господарського суду від 10.01.2006р.), відкриття ліквідаційної процедури ліквідатором була проведена ліквідаційна процедура по банкруту у відповідності до ст.ст. 22-32,52 Закону України до Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (далі Закон).

З метою розшку майнових активів банкрута ліквідатором були направлені запити до ХРФ ДП „Центру державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах”, Лозівського відділу земельних ресурсів, ДАІ, Лозівського БТІ, на що були отримані наступні відповіді: ХРФ ДП „Центру державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах” повідомила, що для з’ясування обставин необхідно звернутись до Лозівського відділу земельних ресурсів, Лозівський відділ земельних ресурсів, повідомив, що право користування земельною ділянкою припинено (лист від 17.02.06.р.), ДАІ повідомило, що зареєстрований автомобіль (ГАЗ 33021 П) знятий з обліку у зв’язку з вибраковкою (лист від 08.02.06.р.), Лозівське БТІ повідомило, що за банкрутом було зареєстровано не житлову будівлю магазина на підставі договору купівлі-продажу, який було визнано недійсним згідно рішення Вищого господарського суду від 15.01.02.р. (лист від 16.02.06.р.).

У відповідності до п.5 ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ліквідатором повідомлені всі відомі йому кредитори відсутнього боржника про визнання боржника банкрутом, а саме: Лозівська ОДПІ, УПФУ в Лозівському р-ні, Лозівському центру зайнятості, Лозівському ФСС з тимчасової втрати працездатності, ФСС від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Лозівському р-ні, Філіал Промінвестбанку в м. Лозова Харківської обл. Отримані вимоги від кредиторів – Лозівської ОДПІ на суму 5 745,98 грн., Лозівського центру зайнятості на суму 906,15 грн., Філіалу Промінвестбанку в м. Лозова Харківської обл. на суму 111201,08 грн. УПФУ в Лозівському р-ні повідмило, що заборгованість відсутня, Лозівському ФСС з тимчасової втрати працездатності вимоги не заявив, ФСС від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Лозівському р-ні вимоги не заявив. Ліквідатором були визнані вимоги кредиторів та складений реєстр вимог кредиторів.

Ліквідатором були проведені інші дії по ліквідаційній процедурі: виявлені печатка та штамп банкрута, які були знищені (квитанція № 262 від 09.06.06.р.), направлений запит та отримана відповідь з Лозівського МРВ УМВС України в Харківській обл., згідно якої Лозівською міжрайонною прокуратурою Харківської області порушено кримінальну справу відносно посадових осіб банкрута. Також повідомлено, що в матеріалах справи знаходиться позовна заява Лозівського відділення „Промінвестбанку” та акт Лозівської ДВС про те, що матеріальних цінностей, що підлягають опису в рахунок погашення боргу боржника перед банком не виявлено. Документи бухгалтерського звітності, щодо стягнення дебіторської заборгованості відсутні. 24.07.03.р. кримінальна справа закрита за відсутністю складу злочну в діянні (лист від 26.05.06.р.), закриті рахунки банкрута (корінці повідомлень від 26.05.06.р.), у Лозівському відділенні „Ощадбанк України” на одному з рахунків виявлено 50 грн., які були переписані за послуги банку, здійснена публікація оголошення про недійсність установчих та бухгалтерських документів банкрута.

Після проведення всіх ліквідаційних дій ліквідатором повідомлені відповідні державні органи про закінчення ліквідаційної процедури: Лозівська ОДПІ, УПФУ в Лозівському р-ні, ФСС на випадок безробіття в особі Лозівського міськрайцентру зайнятості, Лозівського відділення „Промінвестбанку” (повідомлення знаходяться в матеріалах справи).

Ліквідатор також пояснив суду, що розрахунки з іншими кредиторами не зроблені, в звязку з відсутністю у банкрута майнових активів, які б можна було направити на задоволення вимог кредиторів.

У відповідності до п. 6 ст. 31 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Розглянувши наданий суду звіт про роботу ліквідатора, ліквідаційний баланс, враховуючи, що ліквідатор згідно ст.ст. 22-32,52 Закону України ”Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” виконав всі роботи по ліквідації банкрута, надав суду документи, які свідчать про ліквідацію відсутнього банкрута у тому числі ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю на загальну суму 117,9 тис. грн. в зв’язку з відсутністю у банкрута будь-яких активів, які можна було б направити на погашення кредиторської заборгованості, при таких обставинах суд вважає за необхідне затвердити звіт ліквідатора та припинити провадження по справі і сповістити державні органи про ліквідацію банкрута.

На підставі вищенаведеного та керуючись, ст.32,п.6.ст.40, ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” , ст. 86 ГПК України, ч. 6 ст. 39 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців,


УХВАЛИВ:


1. Затвердити наданий суду звіт ліквідатора.

2. Ліквідувати юридичну особу – Командитне товариство „Марічка”, м. Лозова, Харківська обл. зареєстроване виконавчим комітетом Лозівської міської ради за № 70 від 09.02.1996 року за адресою: Харківська обл., м. Лозова, м-н 4, б. 68 А, код 14113363.

3.Провадження по справі припинити.

4.Зобов’язати Харківське обласне управління статистики виключити з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України Командитне товариство „Марічка”, м. Лозова, Харківська обл., код 14113363.

5. Зобов`язати державного реєстратора внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи Командитного товариства „Марічка”, м. Лозова, Харківська обл., код 14113363 та передати органам, які здійснювали облік, відповідне повідомлення про знаття юридичної особи з обліку.

6.Ухвалу направити кредиторам, ліквідатору, Харківському обласному управлінню юстиції, Харківському обласному управлінню з питань банкрутства, Обласному управлінню статистики, виконавчому комітетому Лозівської міської ради.Суддя Міньковський С.В.