Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-24/101-05

Дата ухвалення рішення:
05.07.2006
Зареєстровано:
17.07.2006
Cуддя:
Плахов О.В.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"05" липня 2006 р. Справа № Б-24/101-05

вх. № 12567/2-24


Суддя господарського суду Плахов О.В.

при секретарі судового засідання Колесан Д.О.

представник кредитора: Барабицька Яна Михайлівна, дов. №2697/9/10-025від 17.10.05р., ДПІ у Червонозаводському районі м.Харкова;

ліквідатор: Радик Іван Львович, ліцензія арбітражного керуючого серія АБ № 176041 від 31.05.2005р.

по справі за заявою ДПІ у Червонозаводському районі м. Харкова

до ТОВ "Іванівка - 1", м. Х-в

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Ліквідатор Радик І.Л. надав суду звіт про виконану роботу по ліквідації банкрута, ліквідаційний баланс і документи, що свідчать про виконаня ліквідаційної процедури підприємства визнаного, судом банкрутом.

Учасники судового процесу звернулися до суду з заявою про розгляд справи з фіксацією судового процесу за допомогою ведення протоколу судового засідання в паперовій формі, з відображенням в ньому інформації відповідно до частини 2 статті 81-1 Господарського процесуального кодексу України.

При цьому заявили, що фіксація судового процесу шляхом ведення протоколу в паперові формі не завадить їм в реалізації процесуальних прав, передбачених господарським процесуальним кодексом України.

На фіксації судового процесу шляхом запису на технічні засоби не наполягали.

Розглянувши наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс, документи що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, вислухавши пояснення ліквідатора, суд встановив, що після визнання ТОВ „Іванівка-1” банкрутом, призначення ліквідатора і відкриття ліквідаційної процедури, ліквідатором будь-яке майно банкрута не виявлено. Ліквідатором суду надані документи, що свідчать про відсутність у банкрута будь - яких основних засобів. В судовому засіданні Ліквідатор пояснив суду, що немає ніяких доказів, які б свідчили про наявність у банкрута будь- яких активів, розрахунки з кредиторами не зроблені в зв’язку з відсутністю у банкрута активів, які б можна було направити на задоволення вимог кредиторів. Ліквідатор звернувся до суду із клопотанням, в якому просить суд зобов’язати „Філію „Комінтернівського відділення Промінвестбанку” акціонерного комерційного Промислово-інвестиційного банку” МФО 351362 закрити рахунок № 260083017330862, відкритий товариству з обмеженою відповідальністю „Іванівна-1”. Документи довгострокового зберігання не передавалися до архіву в зв’язку з їх відсутністю, печатки і штампи банкрута, його установчі документи визнані недійсними, про що суду надані відповідні докази, ліквідатор сповістив державні органи про завершення ліквідаційної процедури і зняття банкрута з обліку в зв’язку з закінченням ліквідаційної процедури.

Враховуючи, що ліквідатор виконав всі роботи по ліквідації банкрута, суду надані документи, що свідчать про ліквідацію банкрута, у тому числі, ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю в зв’язку з відсутністю активів, які можна було б направити на погашення кредиторської заборгованості, при таких обставинах суд вважає за необхідне затвердити ліквідаційний баланс, припинити провадження по справі і сповістити державні органи про ліквідацію банкрута.

Керуючись ст. 86 ГПК України, ст.ст. 40, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”; -


УХВАЛИВ:


Затвердити наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс.

Ліквідувати юридичну особу – товариство з обмеженою відповідальністю „Іванівка-1”, зареєстроване рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради від 26.10.2001р. № 04059243Ю0024601, місцезнаходження: м.Харків, вул. Ганни, 13, код 31641446.

Визнати вимоги кредиторів, не задоволені за недостатністю майна боржника, погашеними.

Зобов"язати державного реєстратора провести державну реєстрацію припинення юридичної особи- банкрута, внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та передати органам державної статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про проведення державної реєстрації припинення для знаття юридичної особи з обліку.

Зобов'язати державні органи, в яких знаходився на обліку банкрут, зняти з обліку товариство з обмеженою відповідальністю „Іванівка-1”, код 31641446.

Зобов’язати „Філію „Комінтернівського відділення Промінвестбанку” акціонерного комерційного Промислово-інвестиційного банку” МФО 351362 закрити рахунок № 260083017330862, відкритий товариству з обмеженою відповідальністю „Іванівна-1”, код 31641446.

Провадження по справі припинити.

Ухвалу направити ліквідатору, державному реєстратору для припинення державної реєстрації юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, Харківському обласному управлінню державної статистики, ДПІ в Червонозаводському районі м.Харкова, УПФУ в Червонозаводському районі м.Харкова у Харківській області, Харківському обласному управлінню юстиції, Харківському регіональному управлінню з питань банкрутства, Близнюківській районні державній адміністрації Харківської області, УПФУ у Близнюківському районі Харківської області, Червонозаводському районному центру зайнятості, виконавчій дирекції Храківського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, „Філії „Комінтернівського відділення Промінвестбанку” акціонерного комерційного Промислово-інвестиційного банку”.Суддя Плахов О.В.