Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-39/59-05

Дата ухвалення рішення:
03.07.2006
Зареєстровано:
17.07.2006
Cуддя:
Швидкін А.О.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"03" липня 2006 р. Справа № Б-39/59-05

вх. № 6583/2-39


Суддя господарського суду Швидкін А.О.

при секретарі судового засідання Шкуренко Г.Ю.

за участю:

представника ліквідатора – Каракуль О.А.

розглянувши звіт про виконану ліквідатором роботу по ліквідації банкрута і клопотання про затвердження ліквідаційного балансу

По справі за заявою ДПІ у Московському районі м. Харкова

до Приватне підприємство "Рубін", м. Харків

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Ліквідатор 26.05.2006 року надав суду звіт про виконану роботу по ліквідації банкрута, ліквідаційний баланс і документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури підприємства визнаного, судом банкрутом.

Розглянувши наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс, документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, вислухавши пояснення представника ліквідатора, суд встановив, що після визнання Приватного підприємства „РУБІН” м. Харків банкрутом, призначення ліквідатора і відкриття ліквідаційної процедури, ліквідатором будь-яке майно банкрута не виявлено. Ліквідатором суду надані документи, що свідчать про відсутність у банкрута будь - яких основних засобів. В судовому засіданні представник ліквідатор пояснив суду, що немає ніяких доказів, які б свідчили про наявність у банкрута будь - яких активів, розрахунки з кредиторами не зроблені в зв’язку з відсутністю у банкрута активів, які б можна було направити на задоволення вимог кредиторів. Ліквідатором документи довгострокового зберігання не передавалися до архіву в зв’язку з їх відсутністю, печатки і штампи банкрута, його установчі документи визнані недійсними, про що суду надані відповідні докази, ліквідатор сповістив державні органи про завершення ліквідаційної процедури.

На підставі вищевикладеного, враховуючи, що ліквідатор здійснив всі заходи з ліквідації банкрута, суду надані документи, що свідчать про завершення ліквідаційної процедури, у тому числі, баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю у зв’язку з відсутністю активів, які можна було б направити на погашення кредиторської заборгованості, суд вважає за необхідне затвердити звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс, ліквідувати Приватне підприємство „РУБІН” м. Харків та припинити провадження у справі.

Керуючись ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України, -


УХВАЛИВ:


Затвердити наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс. Ліквідувати юридичну особу – Приватне підприємство „РУБІН”, зареєстроване рішенням №Ю0023731 виконкому Харківської міської ради від 13.07.2001року, місцезнаходження якого: м. Харків, провулок Іскринський, 19, к.1, код ЄДРПОУ 31556822.

Провадження у справі припинити.

Зобов’язати реєструючий орган і інші державні органи, в яких знаходився на обліку банкрут, виключити його з державних реєстрів.

Ухвалу направити ліквідатору, Харківському обласному управлінню юстиції, Державному органу з питань банкрутства, Харківській міській раді, Управлінню Пенсійного фонду в Московському районі, Центру зайнятості у Московському районі, кредиторам за їх вимогою.Суддя Швидкін А.О.