Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-24/62-05

Дата ухвалення рішення:
04.07.2006
Зареєстровано:
17.07.2006
Cуддя:
Плахов О.В.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"04" липня 2006 р. Справа № Б-24/62-05

вх. № 6505/2-24


Суддя господарського суду Плахов О.В.

при секретарі судового засідання Колесан Д.О.

за участю:

представник кредитора- Ларіна Тетяна Михайлівна, дов. №2775/10/10-020 від 06.05.06, Чугуївська ОДПІ у Харківській області;

ліквідатор - Корчан Сергій Прокопійович, ліцензія арбітражного керуючого серія АБ №116273 від 09.02.05р.

По справі за заявою Чугуївської ОДПІ м. Чугуїв

до ДП ТОВ "Печенізький агроторговий дім" "Простор" смт. Печеніги

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Ліквідатор – арбітражний керуючий Корчан С.П. надав суду звіт про виконану роботу по ліквідації банкрута, ліквідаційний баланс і документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури підприємства визнаного, судом банкрутом.

У судовому засіданні 21 червня 2006р. судом було оголошено перерву для надання ліквідатором доказів узгодження умов оплати праці ліквідатора з кредиторами. 4 липня 2006р. судове засідання було продовжено.

Представник кредитора та ліквідатор до початку слухання справи надали заяву про розгляд справи з фіксацією судового процесу за допомогою ведення протоколу судового засідання в паперовій формі, з відображенням в ньому інформації відповідно до частини 2 статті 81-1 Господарського процесуального кодексу України. При цьому заявили, що фіксація судового процесу шляхом ведення протоколу в паперові формі не завадить їм в реалізації їх процесуальних прав, передбачених господарським процесуальним кодексом України.

Розглянувши наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс, документи що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, вислухавши пояснення ліквідатора, суд встановив, що після визнання дочірнього підприємства ТОВ „Печенізький агроторговий дім” „Простор” код 30050574 банкрутом, призначення ліквідатора і відкриття ліквідаційної процедури, ліквідатором проведено інвентаризацію майна банкрута. Ліквідатором виявлено та реалізовано майно банкрута на суму 4,5 тис. грн. Кошти від продажу майна були витрачені на відшкодування витрат та оплату послуг ліквідатора. В судовому засіданні ліквідатор пояснив суду, що немає ніяких доказів, які б свідчили про наявність у банкрута будь-яких активів, розрахунки з кредиторами не зроблені в зв’язку з відсутністю у банкрута активів, які б можна було направити на задоволення вимог кредиторів. Поточний рахунок в установі банку закрито. Документи довгострокового зберігання до архіву не здавалися у зв’язку з їх відсутністю, установчі документи, печатки і штампи банкрута визнані недійсними, про що суду надано відповідні докази, ліквідатор сповістив державні органи про завершення ліквідаційної процедури і зняття банкрута з обліку в зв’язку з закінченням ліквідаційної процедури.

Також, ліквідатор Корчан С.П. звернувся до суду з клопотанням про затвердження розміру оплати його праці за роботу по ліквідації банкрута з посиланням на те, що вказані умови оплати праці узгоджені і затверджені на засіданні комітету кредиторів (протокол № 1 від 26 червня 2006р.)

Враховуючи, що ліквідатор виконав всі роботи по ліквідації банкрута, суду надані документи, що свідчать про ліквідацію банкрута, у тому числі, ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю в зв’язку з відсутністю активів, які можна було б направити на погашення кредиторської заборгованості, при таких обставинах суд вважає за необхідне затвердити ліквідаційний баланс, затвердити оплату праці ліквідатора, припинити провадження по справі.

Керуючись ст. 86 ГПК України, ст.ст. 40, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”; -


УХВАЛИВ:


Затвердити наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс.

Ліквідувати юридичну особу – дочірнє підприємство ТОВ „Печенізький агроторговий дім” „Простор”, зареєстроване у Печенізькій районній державній адміністрації Харківської області 15.01.1999р. за № 23147527Ю0010039, код 30050574, місцезнаходження: Харківська область, смт. Печеніги, вул. Харківська, 74.

Визнати вимоги кредиторів, не задоволені у зв’язку з недостатністю майна, погашеними.

Затвердити умови оплати праці арбітражному керуючому Корчан С.П., узгоджені та затверджені на засіданні комітету кредиторів (протокол № 1 від 26 червня 2006р.).

Зобов’язати державного реєстратора провести державну реєстрацію припинення юридичної особи - банкрута, внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та передати органам державної статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про проведення державної реєстрації припинення для знаття юридичної особи з обліку.

Зобов'язати державні органи, в яких знаходився на обліку банкрут, зняти з обліку дочірнє підприємство ТОВ „печенізький агроторговий дім” „Простор”, код 30050574.

Провадження у справі припинити.

Ухвалу направити ліквідатору, державному реєстратору для припинення державної реєстрації юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, Харківському обласному управлінню державної статистики, Харківському обласному управлінню юстиції, державному органу з питань банкрутства, Чугуївській ОДПІ Харківської області, УПФУ Печенізького району Харківської області, Печенізькому районному центру зайнятості Харківської області, кредиторам.Суддя Плахов О.В.

З оригіналом згідно


Секретар судового засідання Колесан Д.О.