Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа

Дата ухвалення рішення:
10.07.2006
Зареєстровано:
17.07.2006
Cуддя:
Моргуленко Т.Є.
Оприлюднено:
27.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Миколаївської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

=======================================================================


УХВАЛА

10.07.06


Суддя Моргуленко Т.Є. розглянувши матеріали


за заявою: Товариство з обмеженою відповідальністю Компанія “Укрзернотрейд”

м. Київ, вул. Кравченко, 23/107;

до боржника: Закритого акціонерного товариства «Агрофірма “Радан»,

м. Миколаїв, вул. Кірова, 220, кв. 42;


про: банкрутство.


встановив:

Заява кредитора - Товариства з обмеженою відповідальністю Компанія “Укрзернотрейд”, про банкрутство відсутнього боржника - Закритого акціонерного товариства «Агрофірма “Радан» в порядку ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, не відповідає вимогам п. 3 абз. 1 ст. 9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п. 4, 10 ст. 63 ГПК України, а саме:

не подано доказів сплати державного мита в установленому порядку та розмірі відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України від 21.01.93 № 7-93 “Про державне мито” (надалі - Декрет) та не подано доказів сплати витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу у встановленому порядку та розмірі, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №411 від 29 березня 2002 р.

Також слід зазначити, що за правилами ст.36 ГПК України письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії.

Відповідно до Інструкції по діловиробництву, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.1997р. №1153, копії документів оформлюються наступним чином: на копії ставиться відмітка „з оригіналом згідно” в правому верхньому кутку лицевої сторони першого аркуша документа. Вказану відмітку засвідчує посадова особа підприємства: ставить назву посади та свій підпис, свої ініціали та прізвище, дату засвідчення. Засвідчена надпис ставиться під реквізитом „підпис” та засвідчується печаткою підприємства. Відтиск печатки ставиться таким чином, щоб захватити частку слова, яке вказує посаду особи, яка підписалась та його підпис.

Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущенного порушення.

Керуючись п. 3 абз. 1 ст. 9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, пунктами 4, 10 статті 63 Господарського процесуального кодексу України, суддя –


УХВАЛИВ:


1. Повернути заяву і додані до неї документи без розгляду.Суддя

Т.Є.Моргуленко