Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 7/35-06-1382

Дата ухвалення рішення:
22.06.2006
Зареєстровано:
13.07.2006
Cуддя:
Лепеха Г.А.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Одеської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________

УХВАЛА

про ліквідацію банкрута та

припинення провадження у справі

"22" червня 2006 р. Справа  № 7/35-06-1382

За заявою кредитора: Арцизької МДПІ Одеської області

до боржника: СПД ОСОБА_1, АДРЕСА_1

про визнання банкрутом

Суддя   Лепеха Г.А.

Представники сторін:

Від ініціюючого кредитора

(ліквідатор банкрута) -Бучацький В.В., довіреність №467/10/10 від 24.01.2006р.

СУТЬ СПОРУ: Арцизька міжрайонна державна податкова інспекція звернулась до господарського суду з заявою про визнання банкрутом як відсутнього боржника суб'єкта підприємницької діяльності-фізичну особу ОСОБА_1, оскільки останній неспроможній сплатити заборгованість перед бюджетом в сумі 100, 00 грн.

  Ухвалою суду від 15.02.2006р. порушено провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника -суб'єкта підприємницької діяльності-фізичної особи ОСОБА_1

  Постановою господарського суду Одеської області від 17.04.2006р.   СПД ОСОБА_1 визнано банкрутом як відсутнього боржника, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором призначено ініціюючого кредитора у справі -Арцизьку МДПІ Одеської області.

  За результатами роботи ліквідатором надано суду: протоколи зборів кредиторів та засідань ліквідаційної комісії, акт інвентаризації майна боржника, звіт та ліквідаційний баланс банкрута.

У представленому ліквідаційному звіті ліквідатор доповідає наступне: звітність про фінансово-господарську діяльність СПД ОСОБА_1 не надає, в ході проведення ліквідаційної процедури майна та інших активів банкрута не виявлено, інших кредиторів не виявлено.

Ліквідатор банкрута пропонує провадження у справі припинити, кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну, вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними, підприємницьку діяльність СПД ОСОБА_1 припинити.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши в судовому засіданні ліквідатора, який виказав прохання про затвердження ліквідаційного баланса банкрута та його звіту, суд дійшов до висновку, що підприємницька діяльність боржника підлягає припиненню, а кредиторські вимоги слід вважати погашеними, оскільки майна банкрута не виявлено, згідно наданого ліквідаційного балансу активи та пасиви банкрута відсутні.

На підставі викладеного, керуючись ст.32, п.6 ст.40, ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п.3 ст.50 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” №755-IV від 15.05.03р., п.6 ст.80, ст.86  ГПК  України, суд, - 

 

У Х В А Л И В:

1.   Затвердити звіт ліквідатора.

2.   Затвердити ліквідаційний баланс СПД ОСОБА_1.

3.   Припинити підприємницьку діяльність суб'єкта підприємницької діяльності-фізичної особи ОСОБА_1 (АДРЕСА_1. Ід. код НОМЕР_1).

4.   Зобов'язати державного реєстратора не пізніше наступного робочого дня з дати надходження цієї ухвали заповнити реєстраційну картку про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця у зв'язку з визнанням її банкрутом.

5.   Кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну. Вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.

6.   Скасувати заходи по забезпеченню заяви, вжиті ухвалою суду від 15.02.2006р.

7.   Припинити повноваження ліквідатора банкрута -Арцизької МДПІ Одеської області.

8.   Провадження по справі припинити.

9. Примірник ухвали надіслати: кредитору (ліквідатору банкрута), Арцизькій райдержадміністрації, в облстатуправління, відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців м.Арциз, відділу ДВС Арцизького РУЮ Одеської області.

Суддя Лепеха Г.А.