Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 7/100-06-3676

Дата ухвалення рішення:
27.06.2006
Зареєстровано:
14.07.2006
Cуддя:
Лепеха Г.А.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Одеської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________

УХВАЛА


"27" червня 2006 р. Справа № 7/100-06-3676

За заявою кредитора: Любашівської МДПІ Одеської області


до боржника: Сільськогосподарського виробничого кооперативу „Гетьман”, с. Кричунове


про визнання банкрутом

Суддя Лепеха Г.А.Представники сторін:

Від кредитора –Маковеєнко І.П., довіреність №1427 від 25.04.2006р.

Ліквідатор банкрута – Брикульський В.Т.


СУТЬ СПОРУ: Любашівська міжрайонна державна податкова інспекція звернулась до господарського суду з заявою про визнання сільськогосподарського виробничого кооперативу „Гетьман” банкрутом в порядку ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, оскільки боржник неспроможний сплатити заборгованість перед бюджетом в сумі 25 215, 63 грн.

Ухвалою суду від 11.05.2006р. порушено провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника –СВК „Гетьман”.

Постановою господарського суду Одеської області від 23.05.2006р. сільськогосподарський виробничий кооператив „Гетьман” визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Брикульського Валерія Тимофійовича.

За результатами роботи ліквідатором надано суду: протоколи засідань ліквідаційної комісії банкрута, звіт ліквідаційної комісії, акт інвентаризації майна боржника, ліквідаційний баланс СВК „Гетьман”.

У представленому ліквідаційному звіті ліквідатор доповідає наступне: документація, печатки і штампи відсутнім боржником ліквідатору не передавались, в ході проведення ліквідаційної процедури ні самого боржника, ні його документації не знайдено. Інші кредитори, крім ініціюючого ліквідатором не встановлені.

В ході виявлення майна, зареєстрованого за банкрутом, були направлені запити до Любашівського районного бюро технічної інвентаризації, інспекції державного технічного нагляду Любашівського району Одеської області.

Згідно отриманих відповідей нерухомого майна та сільськогосподарської техніки за боржником не зареєстровано, що підтверджується довідками Любашівського РБТІ №11/5 від 28.03.2005р., інспекції Держтехнагляду б/н від 10.08.2004р.

Ліквідатор банкрута пропонує провадження по справі припинити, кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну, вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними, сільськогосподарський виробничий кооператив „Гетьман” ліквідувати.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши у судовому засіданні ліквідатора, який виказав прохання про затвердження ліквідаційного баланса банкрута та його звіту, суд дійшов до висновку, що підприємство підлягає ліквідації, а кредиторські вимоги слід вважати погашеними, оскільки майна банкрута не виявлено, згідно наданого ліквідбалансу активи та пасиви банкрута відсутні.

На підставі викладеного, керуючись ст.32, п.6 ст.40, ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п.5 ст.39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” №755-IV від 15.05.03р., п.3 ст. 104 Цивільного кодексу України п.6 ст.80, ст.86 ГПК України, суд, -

У Х В А Л И В:


1. Затвердити звіт ліквідатора.

2. Затвердити ліквідаційний баланс СВК „Гетьман”.

3. Припинити юридичну особу –сільськогосподарський виробничий кооператив „Гетьман” (66530, с. Кричунове Любашівського району Одеської області. Код ЄДРПОУ 30711915).

4. Зобов’язати державного реєстратора не пізніше наступного робочого дня з дати надходження цієї ухвали заповнити реєстраційну картку про державну реєстрацію припинення юридичної особи СВК „Гетьман”, внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та передати органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації припинення для зняття юридичної особи з обліку.

5. Кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну. Вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.

6. Скасувати заходи по забезпеченню заяви, вжиті ухвалою суду від 11.05.2006р.

7. Припинити повноваження ліквідатора банкрута –арбітражного керуючого Брикульського Валерія Тимофійовича.

8. Провадження по справі припинити.

9. Примірник ухвали надіслати: кредитору, ліквідатору банкрута, Любашівській райдержадміністрації, в облстатуправління, відділу ДВС Любашівського РУЮ Одеської області, Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Любашівського району Одеської області.Суддя Лепеха Г.А.