Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 7/282-05-10361

Дата ухвалення рішення:
27.06.2006
Зареєстровано:
14.07.2006
Cуддя:
Лепеха Г.А.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Одеської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________

УХВАЛА


"27" червня 2006 р. Справа № 7/282-05-10361

За заявою кредитора: АППБ „Аваль”, м.Одеса


до боржника: Приватного підприємства „Сіріус”, м.Одеса


про визнання банкрутом

Суддя Лепеха Г.А.Представники сторін:

Від ООФ АППБ „Аваль” –Башкіров В.О., довіреність №88 від 29.12.2005р.

Ліквідатор банкрута – Брикульський В.Т.


СУТЬ СПОРУ: Акціонерний поштово-пенсійний банк „Аваль” в м. Київі в особі Одеської обласної філії звернувся до господарського суду з заявою про визнання Приватного підприємства „Сіріус” банкрутом в порядку ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, оскільки боржник неспроможний сплатити заборгованість в сумі 264 236, 48 грн.

Ухвалою суду від 21.11.2005р. порушено провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника –ПП „Сіріус”.

Постановою господарського суду Одеської області від 23.05.2006р. Приватне підприємство “Сіріус” визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Брикульського Валерія Тимофійовича.

За результатами роботи ліквідатором надано суду: протоколи засідань ліквідаційної комісії банкрута, звіт ліквідаційної комісії, акт інвентаризації майна боржника, ліквідаційний баланс ПП „Сіріус”.

У представленому ліквідаційному звіті ліквідатор доповідає наступне: документація, печатки і штампи відсутнім боржником ліквідатору не передавались, в ході проведення ліквідаційної процедури ні самого боржника, ні його документації не знайдено. Інші кредитори, крім ініціюючого ліквідатором не встановлені.

В ході виявлення майна, зареєстрованого за банкрутом, були направлені запити до Одеського МБТІ та РОН, УДАІ УМВС України в Одеській області.

Згідно отриманих відповідей нерухомого майна та транспортних засобів за боржником не зареєстровано.

Ліквідатор банкрута пропонує провадження по справі припинити, кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну, вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними, Приватне підприємство „Сіріус” ліквідувати.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши у судовому засіданні ліквідатора, який виказав прохання про затвердження ліквідаційного баланса банкрута та його звіту, суд дійшов до висновку, що підприємство підлягає ліквідації, а кредиторські вимоги слід вважати погашеними, оскільки майна банкрута не виявлено, згідно наданого ліквідбалансу активи та пасиви банкрута відсутні.

На підставі викладеного, керуючись ст.32, п.6 ст.40, ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п.5 ст.39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” №755-IV від 15.05.03р., п.3 ст. 104 Цивільного кодексу України п.6 ст.80, ст.86 ГПК України, суд, -

У Х В А Л И В:


1. Затвердити звіт ліквідатора.

2. Затвердити ліквідаційний баланс Приватного підприємства „Сіріус”.

3. Припинити юридичну особу –Приватне підприємство „Сіріус” (65038, м.Одеса, вул. Золотий берег, 8. Код ЄДРПОУ 25419622).

4. Зобов’язати державного реєстратора не пізніше наступного робочого дня з дати надходження цієї ухвали заповнити реєстраційну картку про державну реєстрацію припинення юридичної особи Приватного підприємства „Сіріус”, внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та передати органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації припинення для зняття юридичної особи з обліку.

5. Кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну. Вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.

6. Скасувати заходи по забезпеченню заяви, вжиті ухвалою суду від 21.11.2005р.

7. Припинити повноваження ліквідатора банкрута –арбітражного керуючого Брикульського Валерія Тимофійовича.

8. Провадження по справі припинити.

9. Примірник ухвали надіслати: кредитору, ліквідатору банкрута, Київській райдержадміністрації м.Одеси, в облстатуправління, другому відділу ДВС Київського РУЮ у м.Одесі, Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців м.Одеси.Суддя Лепеха Г.А.