Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 5/124-Б-06

Дата ухвалення рішення:
05.07.2006
Зареєстровано:
13.07.2006
Cуддя:
Ситюк В.Г.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Херсонської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м. Херсон, вул. Горького, 18

_______ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


"05" липня 2006 р. Справа № 5/124-Б-06

Господарський суд Херсонської області у складі судді Ситюка В.Г., при секретарі Мальцевій О.В., розглянувши справу

за заявою: Каховської ОДПІ м.Каховка Херсонської області

до: ТзОВ "Компаньон" м.Каховка Херсонської області

про визнання банкрутом

за участю представників:

від кредитора: не прибув

від боржника: не прибув

в с т а н о в и в:


Кредитор звернувся до суду з заявою про визнання відсутнього боржника, банкрутом, у зв'язку з наявністю податкового боргу та неспроможністю його погасити.

Боржником витребувані матеріали до суду не подано, представник в засідання не з'явився.

Розглянувши матеріали справи, суд вважає вимоги кредитора такими, що підлягають задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у разі, якщо громадянин - підприємець - боржник або керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі неподання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від розміру його вимог до боржника та строку виконання зобов'язань.

Як вбачається з матеріалів справи, боржник - ТзОВ "Компаньон" є юридичною особою і суб'єктом підприємницької діяльності, код ЄДРПОУ № 14127483.

Як платник податків боржник знаходиться на обліку в Каховській ОДПІ.

Заборгованість боржника по платежам до бюджету становить 93438,26 грн., підтверджується довідкою про суми податкового боргу, витягами з картки особового рахунку платника податків, податковими повідомленнями - рішеннями.

На сплату боргу кредитором направлялися боржнику податкові вимоги, які позитивних наслідків не дали.

Згідно актів перевірки місцезнаходження боржника та його керівних органів від 23.05.06р. боржник та його керівні органи за юридичною адресою не знаходяться.

Відповідно до акту ДПІ від 17.05.06р. боржник звітує про відсутність господарської діяльності з січня 2004 року.

Згідно довідки БТІ від 21.03.06р., за підприємством будівель не зареєстровано.

Згідно довідки ДАІ від 30.03.06р., інспекції держтехнагляду від 21.02.06р., транспортні засоби за боржником не зареєстровані.

За довідкою установи банку (арк.спр. 34) рух коштів на рахунку боржника протягом 2005р. відсутній.

Згідно довідки державного реєстратора станом на 13.04.06р. боржником дані про підтвердження відомостей про юридичну особу не подавалися.

Зазначені обставини свідчать про припинення боржником підприємницької діяльності, відсутність боржника і його керівних органів за юридичною адресою, неподання ним на протязі більше року до податкової інспекції податкової звітності, що дає підстави для визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури відповідно до положень ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Вимоги кредитора визнаються судом у повному розмірі - 93438,26 грн.

Суд визнає боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором арбітражного керуючого Серову О.Ю.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд,-


п о с т а н о в и в:


1.Визнати вимоги Каховської ОДПІ до ТзОВ "Компаньон" м.Каховка Херсонської області у розмірі 93438,26 грн.

2.Визнати товариство з обмеженою відповідальністю "Компаньон" м.Каховка Херсонської області код ЄДРПОУ № 14127483 банкрутом.

3.Відкрити ліквідаційну процедуру строком на 2 місяці і призначити ліквідатором арбітражного керуючого Серову Ольгу Юліанівну, ліцензія АБ № 216704 від 09.02.05р.

4.Ліквідатору здійснити ліквідацію банкрута і забезпечити виконання дій, передбачених ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом". Звіт та ліквідаційний баланс подати суду.

5.Постанову надіслати кредитору, боржнику, Херсонському сектору з питань банкрутства, арбітражному керуючому Серовій О.Ю.Суддя В.Г. Ситюк