Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 5/115-Б-06

Дата ухвалення рішення:
05.07.2006
Зареєстровано:
13.07.2006
Cуддя:
Ситюк В.Г.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Херсонської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м. Херсон, вул. Горького, 18

_______ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


"05" липня 2006 р. Справа № 5/115-Б-06

Господарський суд Херсонської області у складі судді Ситюка В.Г., при секретарі Мальцевій О.В., розглянувши справу

за заявою: Скадовської МДПІ м.Скадовськ Херсонської області

до: Каланчацького МДП "Побутові послуги" смт.Каланчак Херсонської області

про визнання банкрутом

за участю представників:

від кредитора: Костік Б.В. - гол.держ.податк.інспектор, дов. у справі.

від боржника: не прибув

в с т а н о в и в:


Кредитор звернувся до суду з заявою про визнання відсутнього боржника, банкрутом, у зв'язку з наявністю податкового боргу та неспроможністю його погасити.

Представником кредитора подано до суду клопотання про заміну кредитора - Скадовську МДПІ на правонаступника - Чаплинську МДПІ у зв'язку з проведеною реорганізацією, вимоги підтримано з підстав зазначених у заяві, просить визнати боржника банкрутом і відкрити ліквідаційну процедуру, відповідно до положень ст. 52 Закону України ,,Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Відповідно до ст. 25 ГПК України суд здійснює заміну кредитора - Скадовську МДПІ на його правонаступника - Чаплинську МДПІ, оскільки, як вбачається з наказу Скадовської МДПІ № 63 від 13.04.06р. виданого на виконання наказу ДПА у Херсонській області № 62 від 06.04.06р. Скадовську МДПІ реорганізовано шляхом створення на її базі з 01.07.06р. ДПІ у Скадовському районі та Чаплинську МДПІ, які, згідно п. 2 наказу є правонаступниками реорганізованих відділень інспекції.

Боржником витребувані матеріали до суду не подано, представник в засідання не з'явився.

Заслухавши представника кредитора, розглянувши матеріали справи, суд вважає вимоги кредитора такими, що підлягають задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у разі, якщо громадянин - підприємець - боржник або керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі неподання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від розміру його вимог до боржника та строку виконання зобов'язань.

Як вбачається з матеріалів справи, боржник - Каланчацьке МДП "Побутові послуги" є юридичною особою і суб'єктом підприємницької діяльності, код ЄДРПОУ № 03057325.

Як платник податків боржник знаходиться на обліку в Каланчацькому відділенні Чаплинської МДПІ.

Заборгованість боржника по платежам до бюджету становить 28767,60 грн., підтверджується довідкою про суми податкового боргу, податковими деклараціями, розрахунками податкових платежів, податковими повідомленнями - рішеннями.

Відповідно до акту ДПІ від 26.05.06р. боржник не подає податкову звітність до податкової інспекції з 01.04.05р., не здійснює господарську діяльність, майно і кошти відсутні.

Згідно довідок банку від 09.06.06р. (арк.спр. 86, 87), кошти на рахунку боржника та їх рух відсутні.

Згідно акту опису активів № 17 від 17.05.06р. за підприємством активи відсутні.

Зазначені обставини свідчать про припинення боржником підприємницької діяльності, неподання ним на протязі більше року до податкової інспекції податкової звітності, що дає підстави для визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури відповідно до положень ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Вимоги кредитора визнаються судом у повному розмірі - 28767,60 грн.

Суд визнає боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором арбітражного керуючого Клигіну І.В.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд,-


п о с т а н о в и в:


1.Здійснити заміну кредитора - Скадовську МДПІ на його правонаступника Чаплинську МДПІ.

2.Визнати вимоги Чаплинської МДПІ до Каланчацького МДП "Побутові послуги" смт.Каланчак Херсонської області у розмірі 28767,60 грн.

3.Визнати Каланчацьке МДП "Побутові послуги" смт.Каланчак Херсонської області код ЄДРПОУ № 03057325 банкрутом.

4.Відкрити ліквідаційну процедуру строком на 2 місяці і призначити ліквідатором арбітражного керуючого Клигіну Ірину Володимирівну, ліцензія АБ № 271615 від 12.12.05р.

5.Ліквідатору здійснити ліквідацію банкрута і забезпечити виконання дій, передбачених ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом". Звіт та ліквідаційний баланс подати суду.

6.Постанову надіслати кредитору, боржнику, Херсонському сектору з питань банкрутства, арбітражному керуючому Клигіній І.В.Суддя В.Г. Ситюк