Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 5/117-Б-06

Дата ухвалення рішення:
05.07.2006
Зареєстровано:
13.07.2006
Cуддя:
Ситюк В.Г.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Херсонської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м. Херсон, вул. Горького, 18

_______ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


"05" липня 2006 р. Справа № 5/117-Б-06

Господарський суд Херсонської області у складі судді Ситюка В.Г., при секретарі Мальцевій О.В., розглянувши справу

за заявою: УПФУ в Верхньорогачицькому районі Херсонської області

до: ВАТ "Верхньорогачицьке птахівниче підприємство" смт.Верхній Рогачик Херсонської області

про визнання банкрутом

за участю представників:

від кредитора: Парасочка Л.Ф. - гол.спеціаліст-ю/к, дов. у справі,

від боржника: не прибув

в с т а н о в и в:

Кредитор звернувся до суду з заявою про визнання відсутнього боржника банкрутом, у зв'язку з наявністю боргу та неспроможністю його погасити.

Представником кредитора подано до суду реєстраційні документи боржника, вимоги про банкрутство підтримано з підстав зазначених у заяві, просить визнати боржника банкрутом і відкрити ліквідаційну процедуру, відповідно до положень ст. 52 Закону України ,,Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Боржником витребувані матеріали до суду не подано, представник в засідання не з'явився.

Заслухавши представника кредитора, розглянувши матеріали справи, суд вважає вимоги кредитора такими, що підлягають задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у разі, якщо громадянин - підприємець - боржник або керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі неподання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від розміру його вимог до боржника та строку виконання зобов'язань.

Як вбачається з матеріалів справи, боржник - ВАТ "Верхньорогачицьке птахівниче підприємство" є юридичною особою і суб'єктом підприємницької діяльності, код ЄДРПОУ № 05445675.

Як платник страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування боржник знаходиться на обліку в УПФУ в Верхньорогачицькому районі Херсонської області.

Заборгованість боржника по страховим внескам на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування становить 13085,04 грн., і підтверджується розрахунками суми заборгованості, карткою особового рахунку платника, розрахунками суми страхових внесків, рішеннями про застосування фінансових санкцій.

Відповідно акту ДПІ від 29.05.06р. боржник не подає податкову звітність до податкової інспекції з 01.11.04р.

Зазначені обставини свідчать про припинення боржником підприємницької діяльності, неподання ним на протязі більше року до ДПІ податкової звітності, що дає підстави для визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури відповідно до положень ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Вимоги кредитора визнаються судом у повному розмірі - 13085,04 грн.

Суд визнає боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором арбітражного керуючого Білоусова І.В.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд, -


п о с т а н о в и в:


1.Визнати вимоги УПФУ Верхньорогачицькому районі Херсонської області до ВАТ "Верхньорогачицьке птахівниче підприємство" в сумі 13085,04 грн.

2.Визнати відкрите акціонерне товариство "Верхньорогачицьке птахівниче підприємство" смт.Верхній Рогачик Херсонської області код ЄДРПОУ № 05445675 банкрутом.

3.Відкрити ліквідаційну процедуру строком на 2 місяці і призначити ліквідатором арбітражного керуючого Білоусова Ігоря Валентиновича ліцензія АА № 669625 від 28.07.03р. .

4.Ліквідатору здійснити ліквідаційну процедуру і забезпечити виконання вимог, передбачених ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", звіт та ліквідаційний баланс подати суду.

5.Постанову надіслати кредитору, боржнику, Херсонському сектору з питань банкрутства, арбітражному керуючому Білоусову І.В.Суддя В.Г. Ситюк