Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б14/116-08/3

Дата ухвалення рішення:
09.12.2008
Зареєстровано:
27.01.2009
Cуддя:
Лопатін А.Л.
Оприлюднено:
28.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Київської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

Київської області

01032, м. Київ, вул. Комінтерну, 16У Х В А Л А


"09" грудня 2008 р. Справа № Б14/116-08/3


За заявою Прилуцької об'єднаної державної податкової інспекції, м. Прилуки

до Науково-виробничого товариства з обмеженою відповідальністю “Дніпро”, м. Ірпінь

про банкрутство

суддя Лопатін А.В.

Представники

від заявника: Федорчук М.М., за дов. від 27.10.08р. №3167/10/10-002,

від боржника: не з’явився.


Обставини справи:

В провадженні господарського суду Київської області перебуває справа за заявою Прилуцької об'єднаної державної податкової інспекції визнано банкрутом Науково-виробниче товариство з обмеженою відповідальністю “Дніпро” про банкрутство.

Постановою господарського суду Київської області від 04.03.08р. у справі №Б14/116-08 (суддя Короткевич О.Є.) за заявою Прилуцької об'єднаної державної податкової інспекції визнано банкрутом Науково-виробниче товариство з обмеженою відповідальністю “Дніпро” та відкрито ліквідаційну процедуру, призначено ліквідатором банкрута ініціюючого кредитора Прилуцьку ОДПІ, зобов’язано ліквідатора за результатами роботи по ліквідації банкрута подати звіт, ліквідаційний баланс та пояснювальну записку до нього.

Ухвалою господарського суду Київської області від 16.05.08р. справу №Б14/116-08 прийнято до провадження суддею Лопатіним А.В., присвоєно №Б14/116-08/3.

Від ліквідатора Прилуцької ОДПІ до господарського суду надійшов звіт ліквідатора з додатками, в тому числі ліквідаційний баланс підприємства-банкрута. Розглянувши подані документи, суд, з метою належного контролю за діяльністю ліквідатора і перевірки правильності складеного ліквідаційного балансу, призначає до розгляду в судовому засіданні поданий звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Ухвалою господарського суду Київської області від 07.11.08р. призначено до розгляду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс у справі №Б14/116-08/3 на 09.12.08р.

В судовому засіданні 09.12.08р. судом встановлено, що звіт ліквідатора по проведенню процедури банкрутства Науково-виробничого товариства з обмеженою відповідальністю “Дніпро” не відповідає вимогам статті 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, а саме: останній взагалі не містить доказів на підтвердження проведення ліквідатором заходів щодо виявлення ліквідаційної маси боржника (запитів до бюро технічної інвентаризації, управління земельних ресурсів, Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, МРЕВ ДАІ, банків, Інспекції з Держтехнагляду тощо та відповідей на останні).

Згідно п. 1 ч. 1 ст. 77 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд відкладає розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні.

Зважаючи на вищевикладене, керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд


ухвалив:

1. Розгляд справи відкласти на «24»лютого 2009 року на 14:15 год.

2. Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Київської області за адресою: м. Київ, вул. Комінтерну, 16, 2 поверх.

3. Зобов’язати ліквідатора оформити звіт ліквідатора відповідно до вимог статті 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, а саме: надати господарському суду докази на підтвердження проведення ліквідатором заходів щодо виявлення ліквідаційної маси боржника.

4. Учасникам процесу письмові докази, які подаються до господарського суду, оформити відповідно до вимог ст. 36 Господарського процесуального кодексу України, а пояснення по суті спору викласти письмово.

5. Повноваження представників сторін мають бути підтверджені довіреністю оформленою належним чином (засвідченою нотаріально, або, якщо довіреність видає юридична особа –підписом ї керівника з відтиском печатки організації).

6. Копію ухвали заявнику, боржнику та державному реєстратору.Суддя Лопатін А.В