Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-24/241-07

Дата ухвалення рішення:
21.01.2009
Зареєстровано:
27.01.2009
Cуддя:
Плахов О.В.
Оприлюднено:
28.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"21" січня 2009 р. Справа № Б-24/241-07

вх. № 12201/2-24


Суддя господарського суду Плахов О.В.

при секретарі судового засідання Колесан Д.О.

За участю:

представник ліквідатора - Писаренко Олександр Федорович, дов. № 293/10/10-021 від 20.01.09 р., Ізюмська ОДПІ Харківської області

По справі за заявою Ізюмська ОДПІ Харківської області, м. Ізюм

до селянського (фермерського) господарства підприємство „РАВС”, с. Левківка, код 30916608

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Ліквідатор – Ізюмська ОДПІ Харківської області звернулася до суду із клопотанням про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу, надав суду звіт про виконану роботу по ліквідації банкрута, ліквідаційний баланс та інші документи.

Розглянувши наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс, документи що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, вислухавши пояснення ліквідатора, суд встановив, що після визнання селянського (фермерського) господарства підприємство „РАВС”, код 30916608 банкрутом, призначення ліквідатора і відкриття ліквідаційної процедури, ліквідатором будь-яке майно банкрута не виявлено. В судовому засіданні ліквідатор пояснив суду, що немає ніяких доказів, які б свідчили про наявність у банкрута будь-яких активів, розрахунки з кредиторами не зроблені в зв’язку з відсутністю у банкрута активів, які б можна було направити на задоволення вимог кредиторів. Документи довгострокового зберігання не передавалися до архіву в зв’язку з їх відсутністю. Ліквідатором здійснено публікацію про визнання підприєства банкрутом та визнання недійсними печатки, штампу, установчих документів та свідоцтва платника ПДВ. Ліквідатор сповістив державні органи про завершення ліквідаційної процедури і зняття банкрута з обліку в зв’язку з закінченням ліквідаційної процедури.

Розглянувши наданий суду звіт про роботу ліквідатора і ліквідаційний баланс, враховуючи, що ліквідатор виконав всі роботи по ліквідації банкрута, суду надані документи, що свідчать про ліквідацію банкрута, у тому числі, ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю в зв’язку з відсутністю активів, які можна було б направити на погашення кредиторської заборгованості, при таких обставинах суд вважає за необхідне затвердити ліквідаційний баланс, припинити провадження по справі і сповістити державні органи про ліквідацію банкрута.

Керуючись ст. 86 ГПК України, п.6 ст.31, п.6 ст 40, ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”; -


УХВАЛИВ:


Затвердити наданий суду ліквідаційний звіт.

Ліквідувати юридичну особу – селянське (фермерське) господарство підприємство „РАВС”, код 30916608, зареєстроване Ізюмською районною державною адміністрацією Харківської області 13.12.2000р., про що зроблено запис в журналі обліку реєстраційних справ № 04059527Ю0010075, місцезнаходження: Харківська область, Ізюмський район, с. Левківна, вул. Горького, б.2.

Визнати вимоги кредиторів, не задоволені за недостатністю майна банкрута, погашеними.

Зобов’язати державного реєстратора провести державну реєстрацію припинення юридичної особи- банкрута, внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та направити органам державної статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про проведення державної реєстрації припинення для знаття юридичної особи з обліку.

Зобов'язати державні органи, в яких знаходився на обліку банкрут, зняти з обліку селянське (фермерське) господарство підприємство „РАВС”, код 30916608.

Провадження по справі припинити.

Ухвалу направити кредитору (ліквідатору), Харківському обласному управлінню державної статистики, для виключення юридичної особи з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України, державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору.Суддя Плахов О.В.