Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 22/53б

Дата ухвалення рішення:
13.01.2009
Зареєстровано:
27.01.2009
Cуддя:
Ковалінас М.Ю.
Оприлюднено:
28.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Луганської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32

______


УХВАЛА

Іменем України

13.01.09 Справа № 22/53б.

Суддя Ковалінас М.Ю, при секретарі Добродзій Є.В.,

розглянувши матеріали справи за заявою

кредитора - Державної податкової інспекції у м. Сєвєродонецьку Луганської області

до боржника - Дочірнього підприємства "Будівельне управління №5" Відкритого

акціонерного товариства "Сєвєродонецькпромбуд",

м. Сєвєродонецьк Луганської області

Про банкрутство


В присутності представників сторін:

від кредиторів - Семенюк В.М., дов. №1 від 12.01.08. (УПФУ в м. Сєвєродонецьку);

від банкрута - ліквідатор - Клименко М.А.


Обставини справи: банкрутство, ліквідаційна процедура за нормами ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (далі за текстом - Закон), розгляд звіту ліквідатора.

Розглянувши матеріали справи, додатково надані, вислухавши ліквідатора та представника кредитора, суд

в с т а н о в и в:


Постановою господарського суду Луганської області від 17.07.07., відсутнього боржника - Дочірнє підприємство "Будівельне управління №5" Відкритого акціонерного товариства "Сєвєродонецькпромбуд", м. Сєвєродонецьк Луганської області, визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру та призначено ліквідатором арбітражного керуючого Клименка М.А., на якого покладено встановлені Законом обов'язки та повноваження по проведенню ліквідаційної процедури.

Ліквідатор Клименко М.А. представив на розгляд суду за супровідним листом №1038 від 13.01.09. підсумковий звіт б/н від 09.01.09. про проведення ліквідаційної процедури, ліквідаційний баланс банкрута - Дочірнього підприємства "Будівельне управління №5" Відкритого акціонерного товариства "Сєвєродонецькпромбуд", м. Сєвєродонецьк Луганської області, станом на 09.01.09., та інші матеріали, які свідчать про вжиті ним заходи під час здійснення ліквідаційної процедури, відповідно до вимог ст. ст. 32, 52 Закону.

Ліквідатором також надано суду протокол засідання комітету кредиторів №4 від 09.01.09., згідно якого комітетом розглянуто звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс банкрута й прийнято рішення звернутися до суду з клопотанням про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута, ліквідацію банкрута, як юридичної особи.

З матеріалів наявних у справі та наданих суду ліквідатором Клименко М.А., зокрема його звіту б/н від 09.01.09., ліквідаційного балансу банкрута станом на 09.01.09., а також інших документів, вбачається що під час проведення ліквідаційної процедури, ліквідатором було виявлено залишок грошових коштів на рахунках банкрута, ці кошти було витрачено згідно ст. 31 Закону, зокрема частково погашено вимоги першої черги, пов'язані з проведенням ліквідаційної процедури, решту вимог не погашено у зв'язку з відсутністю коштів та майнових активів.

Згідно довідки Державної інспекції по нагляду за технічним станом машин, обладнення та якості пально-мастильних матеріалів, м. Сєвєродонецьк Луганської області, №2097 від 29.11.07. за банкрутом на праві власності зареєстровано транспортний засіб, а саме Причеп 2ПТС-2 (державний номер ЯА 06108), який було списано на засіданні комітету кредиторів (протокол №3 від 24.11.08.), оскільки згідно листів Сєвєродонецького МВ УМВС України в Луганській області, №54/35585 від 21.11.07. та Прокуратури м. Сєвєродонецька Луганської області, №465ж-07 від 28.12.07. за фактом зникнення господарської техніки банкрута в порушенні кримінальної справи за ч.1 ст. 185 КК України відмовлено.

З наданого ліквідатором Клименко М.А. звіту б/н від на 09.01.09., ліквідаційного балансу банкрута - ДП "Будівельне управління №5" ВАТ "Сєвєродонецькпромбуд", м. Сєвєродонецьк Луганської області, станом на 09.01.09. та доданих до них матеріалів, в тому числі довідок Комунального підприємства "Сєвєродонецьке бюро технічної інвентаризації" Луганської області, м. Сєвєродонецьк Луганської області, №01/600 від 03.07.07.; Управління ДАІ УМВС України в Луганській області, №878 від 27.11.08. та Сєвєродонецького міського управління земельних ресурсів Луганської області, м. Сєвєродонецьк Луганської області, №1814 від 16.08.07. вбачається, що за банкрутом на праві власності нерухомого майна, транспортних засобів та земельних ділянок не зареєстровано.

Відповідно до довідки ВАТ "Райффайзен Банк Аваль" в особі Луганської обласної дирекції, м. Луганськ, №11-11/4952 від 12.07.07. залишок грошових коштів на рахунках банкрута складає всього 02 грн. 91 коп., які було списано з балансу банкрута комітетом кредиторів (протокол засідання комітету кредиторів №1 від 19.02.08.).

Згідно корінців повідомлень про закриття рахунків платника податків у фінансовій установі б/н від 29.12.08. рахунки банкрута у Луганській філії АКБ "Індустріалбанк" закрито 25.12.08.

По балансу основних та обігових засобів, інших активів, а також майна, яке підлягає реалізації у даний час не має, тому на думку ліквідатора та членів комітету кредиторів підприємство - банкрут, слід ліквідувати, як юридичну особу (протокол засідання комітету кредиторів №4 від 09.01.09. та клопотання ліквідатора №1038 від 13.01.09).

У даному засіданні, суд, заслухавши пояснення ліквідатора та представника кредитора, оцінивши матеріали надані за звітом, дійшов висновку, що ліквідатором здійснені необхідні заходи щодо проведення ліквідаційної процедури, порушень під час проведення ліквідаційної процедури не встановлено, у зв’язку з викладеним суд вважає можливим затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута.

Оскільки встановлено, що у даний час майно, за рахунок реалізації якого може бути задоволено грошові вимоги кредиторів, відсутнє, підприємство - банкрут - Дочірнє підприємство "Будівельне управління №5" Відкритого акціонерного товариства "Сєвєродонецькпромбуд", м. Сєвєродонецьк Луганської області, вул. Менделєєва, 1, ідентифікаційний код 31292006, підлягає ліквідації як юридична особа.

Згідно п. 6 ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” вимоги кредиторів, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

За таких обставин, провадження у справі припиняється, мораторій на задоволення вимог кредиторів скасовується.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 1, 3-1, 12, 22-34, п. 6 ст. 40, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. ст. 80, 86, 87 ГПК України, суд

у х в а л и в:


1.Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута - Дочірнього підприємства "Будівельне управління №5" Відкритого акціонерного товариства "Сєвєродонецькпромбуд", м. Сєвєродонецьк Луганської області, вул. Менделєєва, 1, ідентифікаційний код 31292006.


2.Ліквідувати банкрута - Дочірнє підприємство "Будівельне управління №5" Відкритого акціонерного товариства "Сєвєродонецькпромбуд", м. Сєвєродонецьк Луганської області, вул. Менделєєва, 1, ідентифікаційний код 31292006., як юридичну особу.

3.Провадження у справі припинити та скасувати мораторій на задоволення вимог кредиторів.

4.У зв’язку з ліквідацією банкрута, зобов’язати:

- Головне управління статистики у Луганській області - виключити банкрута із Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України;

- Державного реєстратора - виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради Луганської області - в порядку ст. 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" провести державну реєстрацію припинення юридичної особи - Дочірнього підприємства "Будівельне управління №5" Відкритого акціонерного товариства "Сєвєродонецькпромбуд", м. Сєвєродонецьк Луганської області, вул. Менделєєва, 1, ідентифікаційний код 31292006;

- ВАТ "Райффайзен Банк Аваль", м. Київ, та ВАТ "Райффайзен Банк Аваль" в особі Луганської обласної дирекції, м. Луганськ, - припинити розрахунково - касове обслуговування банкрута - Дочірнього підприємства "Будівельне управління №5" Відкритого акціонерного товариства "Сєвєродонецькпромбуд", м. Сєвєродонецьк Луганської області, вул. Менделєєва, 1, ідентифікаційний код 31292006, та закрити його рахунки.

5.Дану ухвалу надіслати:

- кредиторам:

- Державній податковій інспекції у м. Сєвєродонецьку Луганської області;

- Сєвєродонецькому міському центру зайнятості Луганської області;

- Управлінню пенсійного Фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області;

- Відділенню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Сєвєродонецьку Луганської області;

- ВАТ "Сєвєродонецькзалізобетон" (м. Сєвєродонецьк Луганської області, вул. Силікатна, 7);

- ПП Гнилицькому С.В. (м. Сєвєродонецьк Луганської області, пр-т Радянський, 42/2);

- Куріло І.Я. (м. Сєвєродонецьк Луганської області, вул. Горького, 29/37);

- Черноус В.М. (м. Сєвєродонецьк Луганської області, вул. Курчатова, 7а/159);

- Чучман В.О. (м. Сєвєродонецьк Луганської області, п. Щєдріщєво, вул. Боброва, 45);

- Колісниченко А.А. (м. Сєвєродонецьк Луганської області, вул. Курчатова, 27а/59);- банкруту;

- ліквідатору Клименко М.А.;

- Луганському обласному відділу з питань банкрутства.- Державному реєстратору - виконавчому комітету Сєвєродонецької міської ради Луганської області;

- Відділу Державної виконавчої служби Сєвєродонецької міського управління юстиції Луганської області;

- Головному управлінню статистики у Луганській області;

- Відкритому акціонерному товариству "Райффайзен Банк Аваль" в особі Луганської обласної дирекції (91016, м. Луганськ, вул. Радянська, 61);

- Відкритому акціонерному товариству "Райффайзен Банк Аваль" (01000, м. Київ, вул. Лєскова, 9);

- засновнику - ВАТ "Сєвєродонецькпромбуд" (за адресою банкрута).Суддя М.Ю. Ковалінас


Судовий реєстр по справі 22/53б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
13833763 Ухвала 15.02.2011 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
13657450 Ухвала 18.01.2011 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
13657153 Ухвала 13.01.2011 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
12673349 Ухвала 02.12.2010 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
12610398 Ухвала 30.11.2010 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
12406965 Ухвала 22.11.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
12150502 Ухвала 09.11.2010 Палєй О.С. Господарський суд Луганської області Господарське
12045674 Ухвала 01.11.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
11932887 Ухвала 28.10.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
11807553 Ухвала 07.10.2010 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
11355967 Ухвала 24.09.2010 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
11127449 Ухвала 10.09.2010 Палєй О.С. Господарський суд Луганської області Господарське
11063310 Ухвала 06.09.2010 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
10927682 Ухвала 27.08.2010 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
10762550 Ухвала 27.07.2010 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
10688626 Ухвала 23.07.2010 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
10225478 Ухвала 01.07.2010 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
10030213 Ухвала 28.05.2010 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
10688430 Ухвала 09.04.2010 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
8251855 Ухвала 12.03.2010 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
7811966 Ухвала 05.02.2010 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
7647588 Ухвала 22.01.2010 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
9008392 Ухвала 18.12.2009 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
5051662 Ухвала 13.10.2009 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
4871990 Ухвала 15.09.2009 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
2803771 Ухвала 13.01.2009 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
6538298 Ухвала 25.12.2008 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
2635739 Ухвала 28.11.2008 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
2637319 Ухвала 14.11.2008 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
2321972 Ухвала 27.10.2008 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
2161930 Ухвала 07.10.2008 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
1991327 Постанова 29.07.2008 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
1541065 Ухвала 08.04.2008 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
1371041 Ухвала 08.02.2008 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
1371375 Ухвала 08.02.2008 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
1371040 Ухвала 21.01.2008 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
1308972 Ухвала 29.12.2007 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
1288797 Ухвала 04.12.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1141339 Ухвала 07.11.2007 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
894861 Постанова 17.07.2007 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
794724 Ухвала 03.07.2007 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
661171 Ухвала 15.05.2007 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
478339 Постанова 22.02.2007 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
407695 Ухвала 02.02.2007 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
353448 Ухвала 12.01.2007 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
284115 Ухвала 24.11.2006 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
258670 Ухвала 07.11.2006 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
146652 Ухвала 22.09.2006 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
74880 Ухвала 11.08.2006 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
52670 Ухвала 03.07.2006 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське