Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 22/90б

Дата ухвалення рішення:
05.11.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Кірпа Т.С.
Оприлюднено:
28.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Луганської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32 ______

УХВАЛА

 

05.11.08 Справа № 22/90б.

За заявою

кредиторів: - Товариства з обмеженою відповідальністю “Мономах”, м. Попасна

Луганської області;

  - Товариства з обмеженою відповідальністю “Будівельно-монтажне

  управління”, м. Лисичанськ Луганської області

до боржника - Приватного підприємства “Сєвєродонецький консервний завод”, 

  м. Сєвєродонецьк Луганської області

про банкрутство

суддя Т.С. Кірпа,

без виклику представників сторін

в с т а н о в и в:

За заявою кредиторів, Товариства з обмеженою відповідальністю “Мономах”, м. Попасна Луганської області та Товариства з обмеженою відповідальністю “Будівельно-монтажне управління”, м. Лисичанськ Луганської області, господарським судом Луганської області 05.12.06. порушено провадження у справі №22/90б про банкрутство боржника, Приватного підприємства "Сєвєродонецький консервний завод", м. Сєвєродонецьк Луганської області, та  введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.

За клопотаннями ініціюючих кредиторів - ТОВ "Мономах" та ТОВ "Будівельно-монтажне управління",  ухвалою суду від 19.01.07. №22/90б  відповідно до ст. 12 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” та ст. 67 Господарського процесуального кодексу України,  заборонено будь-яким посадовим особам боржника - ПП  "Сєвєродонецький консервний завод", м. Сєвєродонецьк Луганської області,  вчиняти будь-які дії по відчуженню активів (майна) боржника - ПП "Сєвєродонецький консервний завод", м. Сєвєродонецьк Луганської області, до введення процедури розпорядження майном та призначення розпорядника майна боржника у справі, а також  відповідно до  ч. 1 ст. 79 Господарського процесуального кодексу України  зупинено провадження у справі №22/90б до розгляду господарським судом Луганської області справи №14/8пн, порушеної за заявою боржника до одного з кредиторів у справі  №22/90б про банкрутство. 

Ухвалою господарського суду від 03.05.07. №22/90б поновлено провадження у справі №22/90б, у зв`язку з вирішенням справи №14/8пн.

15.05.07. до Луганського апеляційного господарського суду надіслано матеріали справи №22/90б, у зв'язку з оскарженням ухвали суду від 19.01.07. з цієї справи, тому 18.05.07. зупинено провадження у справі №22/90б до повернення матеріалів даної справи з Луганського апеляційного господарського суду до господарського суду Луганської області.

Як свідчать матеріали справи, постановою Вищого господарського суду України від 13.05.08. у справі №22/90б ухвалу від 19.01.07. скасовано, справу передано на розгляд до зазначеного суду.

За розпорядженням заступника голови господарського суду Луганської області Рябцевої О.В., керуючись ст. 24 Закону України “Про судоустрій”, ст. 20 Господарського процесуального кодексу України, справу № 22/90б передано судді Кірпі Т.С. на подальший розгляд.

За таких обставин, суд вважає за необхідне поновити провадження у справі та призначити її до розгляду у підготовчому засіданні суду.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 38, 65, 79, 86, 87, Господарського процесуального кодексу України, ст. 1, 2, 5, 11 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд

у х в а л и в:

1. Поновити провадження у справі №22/90б.

2.Розгляд справи призначити на 27.11.08. о 12 годин 20  хвилин у підготовчому засіданні (у приміщенні господарського суду Луганської області, кімната №333).

Визнати обов`язковою явку представників сторін у засідання суду.

3.Зобов'язати кредитора -подати документальне обґрунтування заявлених вимог; уточнення  розміру грошових вимог по заяві, в тому числі: розрахункові документи, рішення та накази господарського суду тощо; оригінали документів, які додані до заяви у копіях, для огляду у засіданні суду, докази вжиття заходів щодо отримання заборгованості у встановленому законодавством порядку (звернення стягнення на майно боржника за заявою, докази відкриття виконавчих проваджень за виконавчими документами по заяві, акт судового виконавця про відсутність майна тощо); документальне підтвердження наявності зобов'язання боржника перед кредитором, за яким виникли вимоги, а також строку його виконання, тобто докази наявності безспірного боргу та докази незадоволення боржником вимог кредитора протягом встановленого Законом трьохмісячного строку; докази наявності основного боргу у розмірі не менше  300 мінімальних розмірів заробітної плати; відомості про стан виконавчих проваджень на даний час; уточнення кредитних установ, обслуговуючих боржника, а також поточних рахунків боржника на даний час; відомості про часткове або повне погашення боргу боржником (при наявності);  детальний розрахунок суми грошових вимог по заяві за видами заборгованості та строку їх виконання; довідки БТІ, МРЕВ, земельних ресурсів, державного технічного нагляду про наявність або відсутність майна, зареєстрованого за боржником; копії довідок реєструючого органу за місцем знаходження кредиторів та боржника про приналежність їх до суб'єктів підприємницької діяльності на даний час; належні докази вирішення справи №14/8пн у апеляційній та касаційних інстанціях.

4.Зобов'язати боржника -подати до дати проведення підготовчого засідання відзив на заяву кредитора та докази надіслання його копії кредитору; подати належним чином оформлені документи, які підтверджують фінансовий та майновий стан на даний час, в тому числі відомості про основні засоби, їх вартість, місце знаходження, баланси підприємства   за 2007 рік, дев`ять місяців 2008 року; оригінали статутних документів -для огляду у засіданні суду, їх  копії, засвідчені належним чином -до справи; належні докази вирішення справи №14/8пн у апеляційній та касаційних інстанціях. 

5.Зобов'язати відповідно до ч. 4 ст. 65 Господарського процесуального кодексу України:

  - Державного реєстратора виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради Луганської області, підготувати та надати суду письмову інформацію згідно з запитом про приналежність боржника, Приватного підприємства «Сєвєродонецький консервний завод», м. Сєвєродонецьк Луганської області, вул. Механізаторів, 3, ідент. код 21788044,  до суб'єктів підприємницької діяльності та знаходження його на даний цей час у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (витяг із Державного реєстру).

  -  Державну  податкову  інспекцію  у  м.  Сєвєродонецьку  Луганської області -подати до суду у строк до 27.11.08. відомості щодо банківських установ, обслуговуючих боржника, Приватного підприємства «Сєвєродонецький консервний завод», м. Сєвєродонецьк Луганської області, вул. Механізаторів, 3, ідент. код 21788044, та його рахунків у них.

6. В порядку ст. ст. 38, 65 Господарського процесуального кодексу України та ст. 62 Закону України "Про банки і банківську діяльність" зобов'язати ВАТ "Райффайзен Банк Аваль" в особі Луганської обласної дирекції (91016, м. Луганськ, вул. Радянська, 61); ТОВ КБ «Актив-банк», м. Київ; АБ "Український комунальний банк" в особі Сєвєродонецької філії (93408, м. Сєвєродонецьк Луганської області, вул. Федоренка В.М., 21); ВАТ КБ "Надра" в особі Сєвєродонецької філії (93401, м. Сєвєродонецьк Луганської області, вул. Енергетиків, 72), Філію "Відділення Промінвестбанку в м. Сєвєродонецьк Луганської області" (93400, м. Сєвєродонецьк Луганської області, Гвардійський проспект, 28) надати суду до дня розгляду справи відомості про фінансовий стан боржника на даний час, довідку про рух і залишок коштів на його рахунках за останній рік, за станом на 05.11.08., а також про тривалість відсутності руху коштів на рахунках боржника.

7. Зобов'язати Луганський обласний відділ з питань банкрутства на день проведення підготовчого засідання надати суду кандидатуру арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна боржника, з урахуванням ст. 3-1, п. 5 ст. 13 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

8. Дану ухвалу надіслати:

-   кредиторам;

- боржнику;

- ВДВС Сєвєродонецького МУЮ Луганської області;

-   ДПІ у м. Сєвєродонецьку Луганської області;

-   ВАТ "Райффайзен Банк Аваль" в особі Луганської обласної дирекції (91016, м. Луганськ, вул. Радянська, 61).;

- ТОВ КБ «Актив-банк», м. Київ;

-  АБ "Український комунальний банк" в особі Сєвєродонецької філії (93408, м. Сєвєродонецьк Луганської області, вул. Федоренка В.М., 21);

-  ВАТ КБ "Надра" в особі Сєвєродонецької філії (93401, м. Сєвєродонецьк Луганської області, вул. Енергетиків, 72),

-   Філії "Відділення Промінвестбанку в м. Сєвєродонецьк Луганської області" (93400, м. Сєвєродонецьк Луганської області, Гвардійський проспект, 28)

-   Державному реєстратору виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради Луганської області;

- Луганському обласному відділу з питань банкрутства;

-   місцевому суду м. Сєвєродонецьк.

Суддя    Т.С. Кірпа

 

  Помічник судді   М.С. Скрипник

Надр. 14 прим:  

1- до справи;

2 -3 кредиторам - рек. листом; 

  4 - боржнику - рек. листом;

  5 - ВДВС Сєвєродонецького МУЮ Луганської області;

  6 - ДПІ у м. Сєвєродонецьку Луганської області;

 7 - ВАТ "Райффайзен Банк Аваль" в особі Луганської обласної дирекції (91016, м. Луганськ, вул. Радянська, 61).;

  8 - ТОВ КБ «Актив-банк», м. Київ;

  9 - АБ "Український комунальний банк" в особі Сєвєродонецької філії (93408, м. Сєвєродонецьк Луганської області, вул. Федоренка В.М., 21);

  10 - ВАТ КБ "Надра" в особі Сєвєродонецької філії (93401, м. Сєвєродонецьк Луганської області, вул. Енергетиків, 72),

  11 - Філії "Відділення Промінвестбанку в м. Сєвєродонецьк Луганської області" (93400, м. Сєвєродонецьк Луганської області, Гвардійський проспект, 28)

  12 - Державному реєстратору виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради Луганської області;

  13 - Луганському обласному відділу з питань банкрутства;

  14 - місцевому суду м. Сєвєродонецьк.

вих. №

13 прим.

07.11.08.


Судовий реєстр по справі 22/90б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
15010284 Ухвала 18.04.2011 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
14632127 Ухвала 04.04.2011 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
13951380 Ухвала 24.02.2011 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
13833783 Ухвала 14.02.2011 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
13658199 Ухвала 31.01.2011 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
13657018 Ухвала 11.01.2011 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
13317136 Ухвала 23.12.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
13316736 Ухвала 15.12.2010 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
11839857 Ухвала 25.10.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
11012469 Ухвала 30.08.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
10030351 Ухвала 31.05.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
8249687 Ухвала 22.02.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
7680795 Ухвала 25.01.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
9021378 Ухвала 21.12.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
9008171 Ухвала 17.12.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
9007871 Ухвала 15.12.2009 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
6977064 Ухвала 04.12.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
6840737 Ухвала 24.11.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
6840791 Ухвала 23.11.2009 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
6538498 Постанова 26.10.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
5984301 Ухвала 27.08.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
5672339 Ухвала 10.08.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
5248869 Ухвала 11.06.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
5540564 Ухвала 27.04.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4801912 Ухвала 02.04.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
3259251 Постанова 16.03.2009 Перлов Д.Ю. Луганський апеляційний господарський суд Господарське
3089038 Ухвала 25.02.2009 Перлов Д.Ю. Луганський апеляційний господарський суд Господарське
3084990 Ухвала 13.02.2009 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
3084996 Ухвала 03.02.2009 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
2900471 Ухвала 19.01.2009 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
2855903 Ухвала 06.01.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
6538157 Ухвала 19.12.2008 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
2803626 Ухвала 27.11.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2803627 Ухвала 05.11.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1518104 Ухвала 03.04.2008 Панова I.Ю. Вищий господарський суд України Господарське
1691378 Ухвала 03.04.2008 Панова I.Ю. Вищий господарський суд України Господарське
1089442 Ухвала 19.10.2007 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
1055092 Ухвала 05.10.2007 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
982391 Постанова 18.09.2007 Панова I.Ю. Вищий господарський суд України Господарське
865996 Постанова 07.08.2007 Панова I.Ю. Вищий господарський суд України Господарське
868331 Ухвала 07.08.2007 Панова I.Ю. Вищий господарський суд України Господарське
4775073 Ухвала 07.08.2007 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
807385 Ухвала 09.07.2007 Панова I.Ю. Вищий господарський суд України Господарське
649261 Ухвала 16.05.2007 Перлов Д.Ю. Луганський апеляційний господарський суд Господарське
651442 Ухвала 16.05.2007 Перлов Д.Ю. Луганський апеляційний господарський суд Господарське
648088 Ухвала 03.05.2007 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
372604 Ухвала 19.01.2007 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
346421 Ухвала 26.12.2006 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
346422 Ухвала 26.12.2006 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
313533 Ухвала 05.12.2006 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське