Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 10/110б

Дата ухвалення рішення:
27.11.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Кірпа Т.С.
Оприлюднено:
28.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Луганської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32 ______

УХВАЛА

 

27.11.08 Справа № 10/110б.

За заявою

кредитора   - Державної податкової інспекції у м. Сєвєродонецьку

  Луганської області

до боржника  - Відкритого акціонерного товариства “Сєвєродонецький

  приладобудівний завод”, м. Сєвєродонецьк Луганської області,

про банкрутство

суддя Т.С. Кірпа,

представники:

від кредиторів:

- Соболь О.Ю., дов. №26263/24-015 від 26.11.08. (ДПІ у м. Сєвєродонецьку);

- Семенюк В.М., дов. №14 від 20.11.08. (УПФУ в м. Сєвєродонецьку);

- Рожко Є.В., дов. №24-01-141/1187 від 05.11.07. (ДП «Сєвєродонецька теплоелектроцентраль»);

від боржника -не прибув;

керуючий санацією -Бондарєв В.М.;

за участю:

- інвестора Полупана Д.А., дов. №18 від 24.06.08. (Українсько-Польське ТОВ «Віко-Україна»);

- Куркіної І.Г., дов. №56 від 15.11.08. (Регіональне відділення Фонду державного майна України

 по Луганській області),

обставини справи: банкрутство, процедура санації боржника, розгляд поточного звіту керуючого санацією та клопотання керуючого санацією Бондарєва В.М. про продовження терміну процедури санації боржника та повноважень керуючого санацією на шість місяців, до 06.06.09.

 

в с т а н о в и в :

За заявою кредитора, Державної податкової інспекції у м. Сєвєродонецьку Луганської області, господарським судом Луганської області 12.05.03. порушено провадження у справі №10/110б про банкрутство боржника, Відкритого акціонерного товариства "Сєвєродонецький приладобудівний завод", м. Сєвєродонецьк Луганської області.

Ухвалою суду від 24.11.03. у справі №10/110б відкрито процедуру санації боржника - ВАТ "Сєвєродонецький приладобудівний завод" та призначено керуючим санацією арбітражного керуючого ОСОБА_1.

В подальшому термін процедури санації судом продовжено.

15.05.06. суд звільнив арбітражного керуючого ОСОБА_1. від виконання повноважень  керуючого санацією боржника, ВАТ "Сєвєродонецький приладобудівний завод" та призначив керуючим санацією арбітражного керуючого Бондарева В.М., відповідно до вимог ст. 2 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Ухвалою суду від 06.12.07. №10/110б затверджено Зміни та доповнення до плану санації Відкритого акціонерного товариства "Сєвєродонецький приладобудівний завод", м. Сєвєродонецьк Луганської області, за участю Інвестора, Українсько-Польського Товариства з обмеженою відповідальністю «Віко-Україна», з терміном виконання 12 місяців до 06.12.08., схвалені комітетом кредиторів, узгоджені Фондом державного майна України та Державним департаментом з питань банкрутства Міністерства економіки України; продовжено термін процедури санації боржника, та повноваження керуючого санації Бондарєва В.М.  на дванадцять місяців, до 06.12.08., на термін виконання Змін та доповнень до плану санації та зобов`язано керуючого санацією Бондарєва В.М.  надати суду звіт про виконання процедури санації відповідно до вимог ст. 21 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Як вбачається із матеріалів справи, на виконання вимог ухвали господарського суду від 22.09.08. №10/110б керуючим санацією Бондарєвим В.М. надано поточний звіт про виконання плану санації Відкритого акціонерного товариства "Сєвєродонецький приладобудівний завод" та доповнень до нього, попередньо розглянутий на засіданні комітету кредиторів, про наступне.

Інвестиційні кошти у розмірі 11000000 грн. надійшли на санаційний рахунок боржника від інвестора на задоволення конкурсних вимог кредиторів та часткової оплати поточної кредиторської заборгованості, а також на реструктуризацію підприємства і відновлення його виробничої діяльності.

Зазначені кошти надійшли на санаційний рахунок боржника у строки, встановлені планом санації та інвестиційним договором.

Як свідчать матеріали справи, конкурсні вимоги кредиторів погашені в повному обсязі, за виключенням заборгованості по заробітній платі працівникам підприємства, які змінили місця проживання і не відгукнулися на повідомлення про отримання заробітної плати. Сума такої заборгованості за станом на 01.11.08. складає 128,1 тис. грн. та зарезервована на санаційному рахунку боржника.

Виконання плану санації в частині погашення заборгованості по заробітній платі складає 99, 9%.

На даний час поточна заробітна плата виплачується регулярно, заборгованість по ній відсутня. Пенсійному фонду погашена поточна кредиторська заборгованість у сумі 515108 грн. 94 коп.

Оплата податку на додану вартість, яка виникла у зв'язку з переходом майнових прав боржника до інвестора, проведена у повному обсязі, у сумі 1991600 грн. 00 коп.

Стягнення дебіторської заборгованості передбачалося здійснити у загальній сумі -117059 грн. 35 коп., фактично -55973 грн. 00 коп., що складає 48% виконання плану в цій частині.

Крім того, проведена реконструкція системи каналізації з заміною каналізаційного колектора, проведені роботи по ремонту центральної розподільної електропідстанції, ведеться ремонт приміщень першого поверху інженерно-лабораторного корпусу для інженерно-адміністративних служб підприємства.

Проте ряд заходів,  передбачених планом санації, на даний час не виконані.

Так, не вирішена проблема централізованого забезпечення підприємства електроенергією.

Організація виробництва прес-форм, літ-форм, штампів, оснастки і  інструмента, орієнтованого, в основному на потреби інвестора, фактично вимагають набагато більше коштів, чим заплановано раніше. Причому, лише на демонтаж і монтаж обладнання даного виробництва необхідно близько 800000 грн. Згідно змінам і доповненням до плану санації на реконструкцію і відновлення виробничої діяльності заплановано лише 238000 грн.

Заходи плану санації щодо реконструкції підприємства і відновлення виробничої діяльності виконані на 15%.

Доповненнями до плану санації передбачено також вивід частини основних фондів боржника і перехід їх до інвестора на суму фактично внесених інвестиційних коштів, тобто на 11000000 грн.

Відчуження зазначених активів відбувалося з урахуванням вимог діючого законодавства України, проведена рецензія на звіти про незалежну оцінку майна Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Луганській області (додаток №4).

Із 361 одиниці обладнання, передбаченого доповненнями до плану санації для передачі інвестору, передано тільки 184 у зв'язку з об'єктивними обставинами (ситуація, яка склалася в Промінвестбанку).

Таким чином, передача інвестору нерухомого майна відповідно до плану санації виконана на 100%, обладнання -на 50%.

Згідно доповнень до плану санації передбачався продаж на відкритих торгах основних фондів боржника на суму 500000 грн., фактично продано лише майно колишнього піонерського табору на загальну суму 93148 грн. 00 коп., що складає виконання даного етапу плану на 20%.

Щодо державного майна, яке не увійшло до статутного фонду боржника в процесі приватизації, але значиться на балансі останнього -план санації виконано в повному обсязі, про що свідчать матеріали справи.

На даний час продовжується робота по передачі у комунальну власність об'єктів цивільної оборони, стан виконання -80%.

Крім того, паралельно з процесом приведення розміру статутного фонду до вартості чистих активів, Фонд державного майна проводить процес продажу акцій ВАТ “Сєвєродонецький приладобудівний завод”.

У разі можливого придбання державного пакету акцій будь-яким покупцем, буде відсутня необхідність у фінансуванні робіт, необхідних при приведенні розміру статутного фонду до вартості чистих активів.

Проводиться робота по передачі документів з особового складу боржника до міського архіву.

Суд приймає звіт керуючого санацією Бондарєва В.М. до відома та зобов'язує останнього надати звіт керуючого санацією, відповідно до вимог ст. 21 Закону України  “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”

Клопотанням від 24.11.08. за №22 керуючий санацією Бондарєв В.М. просить суд продовжити термін процедури санації ВАТ "Сєвєродонецький приладобудівний завод" та повноваження керуючого санацією на шість місяців, тобто до 06.06.09.

В обґрунтування поданого клопотання керуючий санацією посилається на засідання комітету кредиторів, яке відбулося 20.11.08. (протокол №44), на якому одноголосно постановлено рішення клопотати перед господарським судом про продовження терміну процедури санації боржника та повноважень керуючого санацією Бондарєва В.М. на шість місяців, до 06.06.09.

Оскільки за станом на день розгляду справи план санації ВАТ "Сєвєродонецький приладобудівний завод", узгоджений відповідно до вимог чинного законодавства України,  виконаний не в повному обсязі та з метою повного задоволення вимог кредиторів, відновлення платоспроможності боржника, суд, керуючись абз. 2 ч. 6 ст. 18 Закону України  “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, задовольняє клопотання керуючого санацією та комітету кредиторів та продовжує термін процедури санації Відкритого акціонерного товариства "Сєвєродонецький приладобудівний завод",   м. Сєвєродонецьк Луганської області, та повноваження керуючого санацією Бондарева В.М. на шість місяців, до 06.06.09.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 1, 3-1, 17-18, 21 Закону України  “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”,  ст. ст.  86, 87 Господарського процесуального кодексу України,  суд

у х в а л и в :

1. Продовжити термін процедури санації Відкритого акціонерного товариства "Сєвєродонецький приладобудівний завод", м. Сєвєродонецьк Луганської області, та повноваження керуючого санацією Бондарева В.М. на шість місяців, до 06.06.09.

2. Призначити судове засідання на 28.05.09., о 10 годю 00 хв., у приміщенні господарського суду Луганської області, каб. №333.

 3. Зобов'язати керуючого санацією Бондарєва В.М.  у термін до 25.05.09. надати суду звіт про виконання плану санації у відповідності до вимог статті 21 Закону України  “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, розглянутий попередньо на зборах комітету кредиторів; письмову інформацію та докази виконання плану санації за його етапами (виконано, не виконано, % виконання) та про стан виконання боржником грошових зобов'язань перед кредиторами, в тому числі і працівниками боржника, з зазначенням конкретних розмірів боргу, його погашення, залишку (при наявності) та відсотків виконання плану санації у цій частині.

 4. Зобов'язати комітет кредиторів у термін до 25.05.09. надати суду письмове рішення комітету кредиторів у вигляді протоколу щодо затвердження звіту про результати проведення санації, за результатами розгляду звіту керуючого санацією прийняти рішення щодо звернення до господарського суду з клопотанням про припинення процедури санації у зв`язку з виконанням плану санації та відновленням платоспроможності боржника.

 5. Дану ухвалу надіслати боржнику, кредиторам у справі, керуючому санацією, Луганському обласному відділу з питань банкрутства, Регіональному відділу Фонду державного майна України по Луганській області, Фонду державного майна України, м. Київ, інвестору, Українсько-Польському Товариству з обмеженою відповідальністю «Віко-Україна»,   м. Кремінна Луганської області, вул. Куйбишева, 161.

Явка у судове засідання членів комітету кредиторів, представника боржника та керуючого санацією обов'язкова.

Суддя   Т.С. Кірпа

 

  Помічник судді   М.С. Скрипник

17 прим.

1 - до справи;

2 - боржнику;

3 - керуючому санацією Бондарєву В.М.(АДРЕСА_1);

4 - ДПІ в м. Сєвєродонецьку;

5 - УПФУ в м. Сєвєродонецьку;

6 - ДП "Сєвєродонецька ТЕЦ";

7 - НАК "Нафтогаз України" в особі Сєвєродон. упр.;

8 - ВД ЛОВ ФСС з тимчасової втрати працездатності;

9 - ТОВ Сєвєрод. Фірма "Меблі";

10 - ТОВ Луганське енергетичне об'єднання";

11 - ДП "Сєвєродонецькводоканал";

12 - ВАТ Луганськобленерго" в особі Лисичанських електричних мереж;

13 - Луганському обласному відділу з питань банкрутства;

14 - Прокуратурі Луганської області;.

15 - Фонду державного майна України;

16 - Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Луганській області;

17 - Українсько-Польському Товариству з обмеженою відповідальністю «Віко-Україна»,   м. Кремінна

  Луганської області, вул. Куйбишева, 161.

Вих. №

16 прим.

02.12.08.


Судовий реєстр по справі 10/110б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
38086340 Ухвала 03.04.2014 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
38086345 Ухвала 03.04.2014 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
38010018 Ухвала 01.04.2014 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
37770393 Ухвала 20.03.2014 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
37499390 Ухвала 03.03.2014 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
37220540 Ухвала 17.02.2014 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
36939678 Постанова 30.01.2014 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
36756673 Ухвала 20.01.2014 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
36145638 Ухвала 16.12.2013 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
32485441 Ухвала 16.07.2013 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
31741881 Ухвала 10.06.2013 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
31055864 Ухвала 29.04.2013 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
28975838 Ухвала 28.01.2013 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
27862834 Ухвала 03.12.2012 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
25790422 Ухвала 27.08.2012 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
24923561 Ухвала 21.06.2012 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
24256597 Ухвала 21.05.2012 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
22622974 Ухвала 12.04.2012 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
21830494 Ухвала 27.02.2012 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
21206551 Ухвала 26.01.2012 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
22038803 Ухвала 12.01.2012 Геза Т.Д. Донецький апеляційний господарський суд Господарське
20745802 Ухвала 10.01.2012 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
19893129 Ухвала 21.11.2011 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
18116023 Ухвала 05.09.2011 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
13951445 Ухвала 24.02.2011 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
11808594 Ухвала 21.10.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
11448254 Ухвала 27.09.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
11166172 Ухвала 13.09.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
11077642 Ухвала 06.09.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
8465671 Ухвала 18.03.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
6779232 Ухвала 19.11.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
6778187 Ухвала 12.11.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
6516442 Ухвала 26.10.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
5605734 Ухвала 28.05.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4774839 Ухвала 23.02.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4315437 Ухвала 20.02.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2855870 Ухвала 29.12.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2803430 Ухвала 27.11.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2803429 Ухвала 22.09.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1329728 Ухвала 06.12.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1182822 Ухвала 26.11.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4774840 Ухвала 21.05.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
641000 Ухвала 19.04.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
641001 Ухвала 02.04.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4774837 Ухвала 01.03.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4774836 Ухвала 08.02.2007 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
4774838 Ухвала 07.09.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
134544 Ухвала 01.08.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4694691 Ухвала 13.07.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4694692 Ухвала 13.07.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське