Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б15/1-09

Дата ухвалення рішення:
15.01.2009
Зареєстровано:
27.01.2009
Cуддя:
Петренко Н.Е.
Оприлюднено:
28.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Дніпропетровської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15.01.09 р.


Справа № Б15/1-09

За заявою Державної податкової інспекції у Кіровському районі м.Дніпропетровська

до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями "Сладкарниця", м.Дніпропетровськ, вул. Фрунзе, 6

про визнання банкрутом

Суддя Петренко Н.Е.


Представники сторін:

від кредитора - Гула Г.М., представник ДПІ у Кіровському районі, доручення № 10037/9/10-045 від 19.05.08р.

від боржника - не з'явився


СУТЬ СПРАВИ:

Провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями "Сладкарниця", м. Дніпропетровськ (далі - боржник) порушено 10.01.2009 року за заявою державної податкової інспекції у Кіровському районі м. Дніпропетровська відповідно до процедури, передбаченої статтею 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі –Закон).

Підставою для звернення до суду із заявою про порушення провадження у справі вказано те, що боржник має перед кредитором податковий борг перед бюджетом у сумі 1964,65 грн., який на даний час є не сплаченим.

За даними кредитора боржником остання звітність до органів ДПІ надавалась 17.03.2006 р.

Крім того, за даними кредитора боржник за юридичною адресою не знаходиться.

Згідно Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців № 17/3059 станом на 23.12.08р. відносно товариства з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями "Сладкарниця" статус відомостей про юридичну особу не підтверджено - відсутність за місцезнаходженням.

У судовому засіданні представником кредитора заявлено клопотання про призначення ліквідатором у справі арбітражного керуючого Гусєйнова Р.С., ліцензія АВ № 347377, за згодою останнього.

Представник боржника у судове засідання не з'явився, відзив на заяву не надав.

Вивчивши матеріали справи, господарський суд встановив наступне.

Згідно зі ст. 52 Закону у разі, якщо громадянин-підприємець-боржник або керівні органи боржника-юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від його вимог до боржника та строку виконання зобов’язань.

Господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором ініціюючого кредитора за згодою останнього.

Заборгованість боржника перед кредитором підтверджується матеріалами справи, доказів її погашення боржником не надано.

Враховуючи викладене, господарський суд прийшов до висновку про необхідність визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури строком на 1 рік, призначення ліквідатором у справі арбітражного керуючого Гусєйнова Р.С., ліцензія АВ № 347377.

Ліквідатора слід зобов’язати:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону.

Після завершення заходів ліквідаційної процедури ліквідатор має подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Виходячи з положень статті 11-1 Закону України "Про державну податкову службу в України", копію цієї постанови направити до органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності та повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов’язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для долучення до справи про банкрутство.

Керуючись ст.ст. 22-32, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд, -


ПОСТАНОВИВ:


Визнати Товариство з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями "Сладкарниця", м.Дніпропетровськ, вул. Фрунзе, 6 (ЄДРПОУ 33383571) - банкрутом.

Відкрити ліквідаційну процедуру у справі строком на один рік.

Ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями "Сладкарниця", м.Дніпропетровськ, вул. Фрунзе, 6 призначити арбітражного керуючого Гусєйнова Руслана Сабіровича, ліцензія АВ № 347377 (поштова адреса: 49000, м.Дніпропетровськ, вул.Новосибірська, 79 б).

Зобов’язати ліквідатора:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів банкрута, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону.

Зобов’язати ліквідатора здійснювати ліквідаційну процедуру у відповідності з вимогами чинного законодавства і подати на затвердження господарського суду звіт та ліквідаційний баланс до 15.01.10 р.

СуддяН.Е. Петренко


Вик.Шевцова В.В.


Судовий реєстр по справі Б15/1-09

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
7638143 Ухвала 18.01.2010 Петренко Наталія Едуардівна Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
7487095 Ухвала 21.12.2009 Петренко Наталія Едуардівна Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2800004 Постанова 15.01.2009 Петренко Н.Е. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2750634 Ухвала 10.01.2009 Петренко Н.Е. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське