Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б24/390-08

Дата ухвалення рішення:
13.01.2009
Зареєстровано:
27.01.2009
Cуддя:
Калиниченко Л.М.
Оприлюднено:
28.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Дніпропетровської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13.01.09 р.


Справа № Б24/390-08

За заявою ДПІ у Кіровському районі, м. Дніпропетровськ

до боржника товариства з обмеженою відповідальністю фірма "Регіон - ЮГ", м. Дніпропетровськ (поштова адреса: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Філосовська, 84, корп. 8,

про визнання банкрутом

Суддя Калиниченко Л.М.


Представники сторін:

від кредитора: Гула Г.М. дор. № 10037/9/10-045 від 19.05.08р.

від боржника: не з'явивсяСУТЬ СПРАВИ:


Провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю фірма "Регіон - ЮГ", м. Дніпропетровськ (далі - боржник) порушено 30.12.2008 року за заявою ДПІ у Кіровському районі, м. Дніпропетровськ відповідно до процедури, передбаченої статтею 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі –Закон).

Підставою для звернення до суду із заявою про порушення провадження у справі вказано те, що боржник має перед кредитором безспірну заборгованість у сумі 1462, 19грн., яка не сплачена.

За даними кредитора, керівні органи боржника за юридичною адресою не знаходяться.

Представник боржника у судове засідання не з'явився, відзив на заяву не надав.

Вивчивши матеріали справи, господарський суд встановив наступне.

Згідно зі ст. 52 Закону у разі, якщо громадянин-підприємець-боржник або керівні органи боржника-юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від його вимог до боржника та строку виконання зобов’язань.

Господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором арбітражного керуючого Гусейнова Руслана Сабіровича, ліцензія серія АВ № 347377 за згодою останнього.

Заборгованість боржника перед кредитором підтверджується матеріалами справи, доказів її погашення боржником не надано.

Враховуючи викладене, господарський суд прийшов до висновку про необхідність визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури строком на 1 рік, призначення ліквідатором у справі арбітражного керуючого Гусейнова Руслана Сабіровича, ліцензія серія АВ № 347377 за згодою останнього.

З метою виявлення кредиторів, перевірки наявності грошових коштів на всіх рахунках відкритих банкрутом у банківських установах, слід зобов’язати ДПІ у Кіровському районі, м. Дніпропетровська у строк до 13.02.2009 р. надати до господарського суду дані про рахунки відкриті боржником.

Ліквідатора слід зобов’язати:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону.

Після завершення заходів ліквідаційної процедури ліквідатор має подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Виходячи з положень статті 11-1 Закону України "Про державну податкову службу в України", копію цієї постанови направити до органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності та повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов’язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для долучення до справи про банкрутство.

Керуючись ст.ст. 22-32, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд, -

ПОСТАНОВИВ:


Визнати Товариство з обмеженою відповідальністю фірма "Регіон - ЮГ", м. Дніпропетровськ (поштова адреса: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Філосовська, 84, корп. 8, код ЄДРПОУ 31459093 - банкрутом.

Відкрити ліквідаційну процедуру у справі строком на один рік.

Ліквідатором товариства з обмеженою відповідальністю фірма "Регіон - ЮГ", м. Дніпропетровськ (поштова адреса: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Філосовська, 84, корп. 8, призначити арбітражного керуючого Гусейнова Руслана Сабіровича, ліцензія серія АВ № 347377 (поштова адреса: 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Карла Маркса, 97, ідентифікаційний код 2994412353).

Зобов’язати ДПІ у Кіровському районі, м. Дніпропетровська у строк до 13.02.2009р. надати до господарського суду дані про рахунки відкриті боржником.

Зобов’язати ліквідатора:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів банкрута, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону;

- після завершення заходів ліквідаційної процедури подати на затвердження в строк до 13.01.09р. до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Копію цієї постанови направити до органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності та повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов’язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для долучення до справи про банкрутство.

СуддяЛ.М. КалиниченкоСудовий реєстр по справі Б24/390-08

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
7841152 Ухвала 09.02.2010 Калиниченко Людмила Михайлівна Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
7572563 Ухвала 15.01.2010 Калиниченко Людмила Михайлівна Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2799937 Постанова 13.01.2009 Калиниченко Л.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське