Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б29/9-09

Дата ухвалення рішення:
13.01.2009
Зареєстровано:
27.01.2009
Cуддя:
Полєв Д.М.
Оприлюднено:
28.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Дніпропетровської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13.01.09 р.


Справа № Б29/9-09

За заявою Державної податкової інспекції у Кіровському районі м. Дніпропетровська, м. Дніпропетровськ

до боржника Приватного підприємства "Юкам", м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська, 82/15

про визнання банкрутом

Суддя Полєв Д.М.


Представники сторін:

від кредитора - представник Гула Г.М. за довіреністю №10037/9/10-045 від 19.05.2008р.

від боржника - не з'явився


СУТЬ СПРАВИ:

Провадження у справі про банкрутство приватного підприємства "Юкам", м. Дніпропетровськ (далі - боржника) порушено 30.12.2008р. за заявою Державної податкової інспекції у Кіровському районі м. Дніпропетровська відповідно до процедури, передбаченої статтею 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі - Закон).

Підставою для звернення до суду із заявою про порушення провадження у справі вказано те, що боржник має перед кредитором безспірну заборгованість по податковому боргу у розмірі 2039,65 грн., яка не сплачена. За даними кредитора боржник не здійснює підприємницьку діяльність.

Представник боржника у судове засідання не з’явився, відзиву на заяву та витребуваних документів не подав.

Вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення представника кредитора, господарський суд встановив наступне.

Згідно зі ст. 52 Закону у разі, якщо громадянин-підприємець-боржник або керівні органи боржника-юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від його вимог до боржника та строку виконання зобов’язань.

Господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором ініціюючого кредитора за згодою останнього.

Заборгованість боржника перед кредитором в підтверджується матеріалами справи, доказів її погашення боржником не надано.

Відсутність підприємницької діяльності боржника підтверджується витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців станом на 05.12.08р., довідкою ДПІ №б/н від 15.12.2008р. про відсутність звітності боржника з 2002 року.

Згоду на призначення ліквідатором по даній справі надано арбітражним керуючим Гусейновим Р.С., ліцензія АВ № 347377.

Враховуючи викладене, суд прийшов до висновку до висновку про необхідність визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури строком на 1 рік, призначення ліквідатором арбітражного керуючого Гусейнова Руслана Сабіровича, ліцензія АВ №347377.

Ліквідатора слід зобов’язати:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону

Після завершення заходів ліквідаційної процедури ліквідатор має подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Керуючись ст.ст. 22-32, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд, -


ПОСТАНОВИВ:


Визнати Приватне підприємство "Юкам", м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська,82/15 (код ЄДРПОУ 34562823) - банкрутом.

Відкрити ліквідаційну процедуру у справі строком на один рік.

Ліквідатором Приватного підприємства "Юкам", м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська, 82/15 призначити арбітражного керуючого Гусєйнова Руслана Сабіровича, ліцензія АВ №347377 (49000, м. Дніпропетровськ, вул. Новосибірська, 79-б; ідентифікаційний номер 2994412353).

Зобов’язати ліквідатора :

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів банкрута, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону

- після завершення заходів ліквідаційної процедури подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс до 13.01.10 р.

СуддяД.М. Полєв


Вик. Мазан І.В.


Судовий реєстр по справі Б29/9-09

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
4018320 Ухвала 01.07.2009 Полєв Д.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
3933667 Ухвала 19.06.2009 Полєв Д.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2799931 Постанова 13.01.2009 Полєв Д.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське