Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 8/77-Б

Дата ухвалення рішення:
15.01.2009
Зареєстровано:
27.01.2009
Cуддя:
Кравчук А.М.
Оприлюднено:
28.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Волинської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

"15" січня 2009 р.

Справа № 8/77-Б


Господарський суд Волинської області розглянув матеріали справи

За заявою Державної податкової інспекції у Горохівському районі, м.Горохів

до Відкритого акціонерного товариства "Волиньмаш", м. Берестечко Горохівського району

про визнання банкрутом

Суддя Кравчук А.М.

Представники:

Від кредиторів: н/з.

Від боржника: н/з.


Суть спору: кредитор –Державна податкова інспекція у Горохівському районі просить визнати банкрутом відкрите акціонерне товариство "Волиньмаш" у зв’язку з неспроможністю останнього протягом тривалого часу погасити заборгованість по платежах до бюджету в сумі 12 364 грн. 18 коп.

Постановою господарського суду Волинської області від 21.07.2008 року боржника – відкрите акціонерне товариство “Волиньмаш” визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру.

Ліквідатор ВАТ “Волиньмаш”–ініціюючий кредитор - ДПІ у Горохівському районі, призначений постановою господарського суду від 21.07.2008р., за результатами роботи представив суду ліквідаційний баланс, звіт про роботу ліквідатора.

Дослідивши матеріали справи, господарський суд

в с т а н о в и в :


Відкрите акціонерне товариство “Волиньмаш”, код 04542592, зареєстроване відділом державної реєстрації суб'єктів підприємництва

м. Горохова 03.09.1999 р. за реєстраційним номером №615 м. Берестечко, вул.Лісова,1.

В тридцятиденний термін після публікації оголошення в газеті «Урядовий кур'єр» від 19.08.2008р. № 152 до ліквідатора та в господарський суд Волинської області надійшли заяви з вимогами від кредиторів ВАТ «Волиньмаш»: Волинського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку в розмірі 8 925 грн., ВАТ Волиньобленерго» в особі Горохівської філії ВАТ "Волиньобленерго" розмірі 17 113грн. 99 коп.

Під час ліквідаційної процедури встановлено, що відкрите акціонерне товариство “Волиньмаш” за юридичною адресою не знаходиться. Проведені заходи щодо виявлення всіх видів майнових активів (майна та майнових прав) відкритого акціонерного товариства «Волиньмаш». Зроблено запити завідуючому відділом державної реєстрації суб'єктів підприємництва Горохівської міської ради - державному реєстратору, директору Центру зайнятості м.Горохів, начальнику РЕГ Горохівського МРВ ДАІ, дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, начальнику Волинського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, начальнику виконавчої дирекції відділення фонду соціального страхування з ТВП України м. Горохів, начальнику ВОБТІ, начальнику управління Пенсійного фонду України у м.Горохів, начальнику Держтехнагляду управління сільського господарства м.Горохів, керуючому Горохівським відділенням ВГРУ „Приватбанк”, начальнику управління земельних ресурсів.

Відповідно до листа комунального підприємства «Волинське обласне бюро технічної інвентаризації» № 3739 від 25.09.2008р. право власності на об’єкти нерухомого майна за адресою: м. Берестечко, вул. Лісова,1 за відкритим акціонерним товариством «Волиньмаш» не зареєстровано.

Відповідно до листа № 1213 від 17.12.2008р. Горохівського ВРЕВ за відкритим акціонерним товариством «Волиньмаш» транспортні засоби не зареєстровані.

Згідно довідки начальника ВВД ФСС від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Горохівському районі № 51 від 11.08.2008 року – заборгованість ВАТ "Волиньмаш по сплаті страхових внесків відсутня.

Згідно довідки управління ПФУ в Горохівському районі № 2071/03-29 від 22.08.2008 року – заборгованість боржника перед фондом відсутня.

Згідно довідки Волинського обласного відділення ФСС з тимчасової втрати працездатності №1-03/563 від 19.07.2008 року заборгованість ВАТ "Волиньмаш" перед Фондом відсутня.

Відповідно до листа управління Держкомзему у Горохівському районі №1.11/207 від 09.10.2008 року на території Пісківської сільської ради Горохівського району знаходиться земельна ділянка площею 7,0 га, яка перебуває в постійному користуванні ВАТ "Волиньмаш".

Рішенням Пісківської сільської ради від 28.11.2008 року №20/2 вказана земельна ділянка з користування підприємства "Волиньмаш" вилучена.

Вимоги кредиторів не задоволені за недостатністю майна банкрута.

Документи ВАТ «Волиньмаш», що підлягають довгостроковому зберіганню, передані в Трудовий архів Горохівського району (довідка від 15.12.2008р. №59/01-14).

На підставі отриманих даних ліквідатором складено нульовий ліквідаційний баланс.

Заяви від юридичних осіб та громадян, які б бажали взяти участь у санації боржника, не надходили.

Згідно п. 6 ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Керуючись ст. 32, п. 6 ст. 40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 39 Закону

України „Про держану реєстрацію юридичних та фізичних осіб – підприємців”, господарський суд, -

У Х В А Л И В :


1. Провадження у справі про банкрутство відкритого акціонерного товариства “Волиньмаш, м. Берестечко Горохівського району, вул. Лісова,1,

код 04542592 припинити.

2. Представлений суду звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс відкритого акціонерного товариства “Волиньмаш” затвердити.

3. Ліквідувати юридичну особу – відкрите акціонерне товариство “Волиньмаш”, м. Берестечко Горохівського району, вул. Лісова,1,

код 04542592.

4. Зобов’язати державного реєстратора вчинити дії, передбачені Законом України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців” та спрямовані на припинення юридичної особи – відкритого акціонерного товариства “Волиньмаш”, м. Берестечко Горохівського району, вул. Лісова,1, код 04542592.

5. Ухвалу надіслати:

- ДПІ у Горохівському районі, м. Горохів, вул. Зелена,4;

- ВАТ "Волиньмаш", м. Берестечко Горохівського району,

вул. Лісова,1;

- Прокурору м.Луцька, м. Луцьк, вул. Винниченка,13;

- Волинському територіальному управлінню Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, м. Луцьк, вул. Шопена,12;

- ВАТ "Волиньобленерго" в особі Горохівської філії, м. Горохів, вул.750-річчя Горохова, 22;

- держаному реєстратору Горохівської районної державної адміністрації;

- ДВС Горохівського РУЮ;

- Волинському обласному управлінню статистики, м. Луцьк,

вул. Шопена, 12.


Суддя А.М. Кравчук


Суддя Кравчук Антоніною Михайлівною