Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 6960-2008

Дата ухвалення рішення:
20.01.2009
Зареєстровано:
27.01.2009
Cуддя:
Ловягіна Ю.Ю.
Оприлюднено:
27.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ


Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 306УХВАЛА


20.01.2009

Справа №2-30/6960-2008


За заявою кредитора Державної податкової інспекції у м. Ялта, вул. Васильева, 16.

До боржника Суб’єкта підприємницької діяльності Жолкова Олександра Генріховича, м. Ялта, вул. Крупської, 38, кв. 58.

Про порушення справи про банкротство.

Суддя Ловягіна Ю.Ю.

П Р Е Д С Т А В Н И К И :

Від кредитора – не з'явився.

Від боржника – не з'явився.

Від ліквідатора – не з'явився.


Суть спору: кредитор – Державна податкова інспекція у м. Ялта звернувся до господарського суду АРК із заявою про порушення справи про банкрутство у відношенні боржника Суб’єкта підприємницької діяльності Жолкова Олександра Генріховича, м. Ялта, згідно зі ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Постановою господарського суду АРК від 22.09.2008р. боржника - Суб’єкта підприємницької діяльності Жолкова Олександра Генріховича, м. Ялта визнано банкрутом та застосовано відносно боржника процедуру ліквідації строком на чотири місяці до 22.01.2009р. Ліквідатором боржника призначено головного державного податкового ревізора-інспектора відділу погашення прострочених податкових зобов’язань - Мустафаєва Р.З. (м. Ялта, вул. Васильева, 16). Суд зобов’язав ліквідатора скласти й представити в строк до 22.07.2009р. на затвердження звіт про виконану роботу та ліквідаційний баланс.

08 грудня 2008 року на адресу суду від ліквідатора поступив звіт і ліквідаційний баланс банкрута.

Розглянувши матеріали справи, дослідивши представлені докази, заслухавши пояснення кредитора, суд -

ВСТАНОВИВ:


Постанова господарського суду АРК від 22.09.2008 року не оскаржена, набрала законної сили, у зв’язку з чим у суду немає підстав не приймати до уваги викладені в ній обставини.

Ліквідатором банкрута здійснювалися необхідні дії, пов’язані із проведенням ліквідаційної процедури.

З наданого звіту вбачається, що ліквідатором в порядку ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» про визнання господарським судом відсутнього боржника – Суб’єкта підприємницької діяльності Жолкова Олександра Генріховича, м. Ялта банкрутом були направлені запити до МРЕО ДАІ м. Ялта, міського управління земельних ресурсів м. Ялта, БТІ м. Ялта, Управління ПФУ в м. Ялта, Ялтинського міського центру зайнятості, Відділення фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, Відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в м. Ялті, ВАТ «Крименерго».

У результаті розгляду заяв кредиторів про грошові вимоги до боржника ліквідатором складений реєстр вимог кредиторів, у який включений кредитор:

- ДПІ у м. Ялта ( м. Ялта, вул. Васильева, 16) на суму 1693,61 грн.

Під час розгляду справи та здійснення ліквідатором своїх повноважень по ліквідації боржника майно, на яке може бути звернено стягнення, не виявлено.

Таким чином, непогашеними залишилися кредиторські вимоги кредиторів включених до реєстру вимог кредиторів Суб’єкта підприємницької діяльності Жолкова Олександра Генріховича, м. Ялта у сумі 1693,61 грн.

Відповідно до частини 6 ст. 31 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Суд, розглянувши звіт ліквідатора, вважає за можливе затвердити звіт та ліквідаційний баланс боржника, завершити ліквідаційну процедуру банкрута.

Пунктом 6 ст. 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” передбачено, що господарський суд припиняє провадження у справі про банкрутство, якщо затверджено звіт ліквідатора.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 32, п. 6 ст. 40, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України, суд –

УХВАЛИВ:

1. Затвердити звіт і ліквідаційний баланс ліквідатора - Мустафаєва Р.З.

2. Банкрута – Суб’єкта підприємницької діяльності Жолкова Олександра Генріховича, м. Ялта ( м. Ялта, вул. Крупської, 38, кв. 58) – ліквідувати, виключивши його з Єдиного Державного реєстру підприємств та організацій України.

3. Вимоги всіх кредиторів, не задоволені у зв’язку з недостатністю майна, вважати погашеними.

4. Провадження по справі припинити.


Копію ухвали направити рекомендованою кореспонденцією за адресами:


1. Державної податкової інспекції у м. Ялта, вул. Васильева, 16.

2. Суб’єкт підприємницької діяльності Жолков Олександр Генріхович, м. Ялта, вул. Крупської, 38, кв. 58.

3. Кримське управління з питань банкрутства, м. Сімферополь, вул. Київська, 81, оф.401.

4. Ліквідатор Мустафаєв Р.З., м. Ялта, вул. Васильева, 16.

5. Ялтинська міська рада, м. Ялта, пл. Радянська, 17.


Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим Ловягіна Ю.Ю.