Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 16312-2007

Дата ухвалення рішення:
15.01.2009
Зареєстровано:
27.01.2009
Cуддя:
Білоглазова І.К.
Оприлюднено:
27.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ


Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 109УХВАЛА


15.01.2009

Справа №2-4/16312-2007


За заявою кредитора Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Сімферополя АР Крим (95001, м. Сімферополь, вул. Дм. Ульянова,10)

до боржника Приватного підприємства «Південна фруктова компанія» ( м. Сімферополь, вул. Севастопольська,62)

про визнання банкрутом.

Суддя ГС АР Крим І. К. Бєлоглазова

ПРЕДСТАВНИКИ:

Від кредитора – представник не з’явився

Від боржника – не з’явився.

Ліквідатор – Коротаєва Т.Ю.


Суть спору:

Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Сімферополя АР Крим, м. Сімферополь, звернулось до господарського суду АР Крим з заявою про визнання Приватного підприємства «Південна фруктова компанія», м. Сімферополь, банкрутом в порядку ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Постановою господарського суду АР Крим від 14.02.2008 року Приватне підприємство «Південна фруктова компанія», м. Сімферополь визнано банкрутом та відкрито щодо нього ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута було призначено Скрилєву О.В. та зобов’язано ліквідатора вчинити певні дії.

Ухвалою ГС АРК від 01.07.08р ліквідатора Скрилєву О.В. було замінено на арбітражного керуючого Янушкевіч Н.М.

Ухвалою ГС АРК від 25.11.08р. ліквідатора Янушкевич Н.М. було замінено на арбітражного керуючого Коротаєву Т. Ю.

Строк ліквідаційної процедури неодноразово продовжувався.

До господарського суду надійшов звіт ліквідатора Приватного підприємства «Південна фруктова компанія», м. Сімферополь, Коротаєвой Т.Ю. та ліквідаційний баланс. Ліквідатор просить про затвердження поданого звіту.

Зі звіту вбачається, що ліквідатором у порядку ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» були направлені письмові повідомлення ДПІ у м. Сімферополі АР Крим, Сімферопольському міському центру зайнятості, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в АР Крим, Відділенню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Сімферополі АР Крим, ВДВС Сімферопольського міського управління юстиції, про визнання господарським судом відсутнього боржника – Приватного підприємства «Південна фруктова компанія», м. Сімферополь, м. Сімферополь, банкрутом.

З наданих установами відповідей вбачається, що Приватне підприємство «Південна фруктова компанія», м. Сімферополь, має заборгованість перед Відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Сімферополі АР Крим у розмірі 26 617,69 грн.

Заборгованість перед ініціюючим кредитором Управлінням Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Сімферополя АР Крим складає 18862,10 грн.

До реєстру кредиторів були включені вимоги Управління ПФУ у Центральному районі в м. Сімферополі у розмірі 18862,10 грн. (друга черга), Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Сімферополі АР Крим у розмірі 26 617,69 грн. (друга черга).

Ліквідатором майно боржника, на яке може бути звернено стягнення, не виявлено.

Непогашеними залишилися кредиторські вимоги всіх кредиторів включених до реєстру вимог кредиторів Приватного підприємства «Південна фруктова компанія», м. Сімферополь.

Відповідно до частини 6 ст. 31 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» № 2343-XII від 14.05.1992 р. з подальшими змінами та доповненнями, вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Ліквідатором складений і представлений суду ліквідаційний баланс з документами, передбаченими частиною 1 ст. 32 Закону України «Про відновлення платоспроможності божника або визнання його банкрутом».

Присутній у судовому засіданні ліквідатор висловився за затвердження звіту і ліквідаційного балансу боржника.

Розглянувши звіт ліквідатора, суд вважає за можливе затвердити звіт та ліквідаційний баланс, завершити ліквідаційну процедуру Приватного підприємства «Південна фруктова компанія», м. Сімферополь.

На підставі викладено, керуючись ст. 32, п. 6 ст. 40 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 ГПК України, суд –

УХВАЛИВ :

1. Затвердити звіт ліквідатора Коротаєвої Т.Ю. і ліквідаційний баланс Приватного підприємства «Південна фруктова компанія» (м. Сімферополь, вул. Севастопольська,62, ОКПО 31816937).

2. Вимоги кредиторів, не задоволені за недостатністю майна банкрута, вважати погашеними.

3. Банкрута - Приватне підприємство «Південна фруктова компанія», ( м. Сімферополь, вул. Севастопольська,62, ОКПО 31816937) - ліквідувати, виключивши з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України та з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб – підприємців.

4. Провадження у справі № 2-4\16312-2007 про визнання банкрутом Приватного підприємства «Південна фруктова компанія» ( м. Сімферополь, вул. Севастопольська,62, ОКПО 31816937) припинити.


Ухвалу направити: кредитору, боржнику, ліквідатору Коротаєвої Т.Ю.(м. Сімферополь, вул. Г. Сталінграда, 25 кв. 49), Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Сімферополі АР Крим ( м. Сімферополь, вул. Чернишевського,2),Кримському управлінню з питань банкрутства (м. Сімферополь, вул. Київська, 81, оф. 401), ДВС у Центральному районі м. Сімферополя (95044, АР Крим, м. Сімферополь, вул. 60 років Жовтня, 21), Центральному районному суду м. Сімферополя (95011, АР Крим, м. Сімферополь, вул. Турецька, 21), державному реєстратору (Управління державної реєстрації юридичних осіб і фізичних осіб – підприємців Сімферопольської міської Ради – м. Сімферополь, пр. Кірова, 52, каб. 73 ) для внесення в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про відповідне судове рішення.Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим Білоглазова І.К.