Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б15/346-08

Дата ухвалення рішення:
22.12.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Петренко Н.Е.
Оприлюднено:
23.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Дніпропетровської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22.12.08 р.

Справа № Б15/346-08

За заявою  Покровської міжрайонної державної податкової інспекції, смт. Покровське  

до боржника Суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1,АДРЕСА_1

про визнання банкрутом

Суддя Петренко Н.Е.

Представники сторін:

від кредитора - Криськов В.В., представник Покровської МДПІ, доручення № 6660/7/10-15 від 27.11.08рн.

від боржника - не з'явився

СУТЬ СПРАВИ:

Провадження у справі про банкрутство суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1, (далі - боржник) порушено17.12.2008 року за заявою Покровської міжрайонної державної податкової інспекції, смт. Покровське відповідно до процедури, передбаченої статтею 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі -Закон).

  Підставою для  звернення до суду із заявою про порушення провадження у справі  вказано те, що боржник має перед кредитором безспірний податковий борг до бюджету у сумі 37 235,42 грн.,  який до теперішнього часу є не сплаченим.

  За даними кредитора, боржник за юридичною адресою не знаходиться, відповідно до акту № 5/24-НОМЕР_1 від 17.11.08р.

  Представником кредитора у судовому засіданні заявлено клопотання про призначення ліквідатором у справі арбітражного керуючого  Кулакова А.В., ліцензія АБ № 176007.

  Представник боржника у судове засідання не з'явився, відзив на заяву не надав.

  Вивчивши матеріали справи,  господарський суд встановив наступне.

  Згідно зі ст. 52 Закону  у разі, якщо громадянин-підприємець-боржник або керівні органи боржника-юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від його вимог до боржника та строку виконання зобов'язань.

  Господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором ініціюючого кредитора  за згодою останнього.

  Заборгованість боржника перед кредитором підтверджується матеріалами справи, доказів її погашення боржником не надано.

  Враховуючи викладене, господарський суд прийшов до висновку про необхідність визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури строком на 1 рік, призначення ліквідатором у справі  арбітражного керуючого  Кулакова А.В., ліцензія АБ № 176007.

  Ліквідатора слід зобов'язати:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом  всіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;  

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію  та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону.

  Після завершення заходів  ліквідаційної процедури  ліквідатор має подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

  Виходячи з положень статті 11-1 Закону України "Про державну податкову службу в України", копію цієї постанови направити до органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання  щодо проведення  позапланової перевірки  своєчасності, достовірності та повноти  нарахування та сплати податків та зборів (обов'язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки  направити  для долучення до справи про банкрутство.

  Керуючись ст.ст. 22-32, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Визнати суб'єкт підприємницької діяльності - фізичну особу ОСОБА_1,АДРЕСА_1(ідентифікаційний код НОМЕР_1)    - банкрутом.

Відкрити ліквідаційну процедуру у справі строком на один рік.

Ліквідатором Суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1,АДРЕСА_1 призначити арбітражного керуючого Кулакова Андрія Валерійовича, ліцензія АБ № 176007 (поштова адреса: АДРЕСА_2).

  Зобов'язати ліквідатора:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським   судом  всіх відомих йому кредиторів банкрута, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію  та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону. 

Зобов'язати ліквідатора здійснювати ліквідаційну процедуру у відповідності з вимогами чинного законодавства і подати на затвердження господарського суду звіт та ліквідаційний баланс до  22.12.09 р.

Суддя

 Н.Е. Петренко

 

Вик.Шевцова В.В.


Судовий реєстр по справі Б15/346-08

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
6224735 Ухвала 12.05.2009 Петренко Н.Е. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2772036 Постанова 22.12.2008 Петренко Н.Е. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2750267 Ухвала 17.12.2008 Петренко Н.Е. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське