Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 3/111-Б

Дата ухвалення рішення:
16.11.2006
Зареєстровано:
11.12.2006
Cуддя:
Вибодовський О.Д.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Хмельницької області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29000, м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1 тел. 79-57-10, факс 79-58-82

___

У Х В А Л А

"16" листопада 2006 р.

Справа № 3/111-Б

За заявою  Державної податкової інспекції у Ізяславському районі. М. Ізяслав

до Приватного підприємця  ОСОБА_1, м.Ізяслав

про  визнання боржника банкрутом

 Суддя   Вибодовський О. Д.

Представники:

Від кредитора -Баляндр В.А.-представник по довіреності №324 від 10.01.2006р.

Від боржника -не з'явився

Суть:

  Ухвалою господарського суду від 27.04.2006р. порушено про вадження у даній справі про визнання банкрутом Приватного  підприємця ОСОБА_1, м. Ізяслав.

Розгляд справи відбувається у відповідності до ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Постановою господарського суду від 19.06.2006р. визнано боржника банкрутом та відкрито відносно нього ліквідаційну процедуру, ліквідатором боржника призначено  ДПІ  у  Ізяславському  районі, м. Ізяслав

В адресу суду 17.10.2006р. від ліквідатора надійшов для затвердження ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора про проведену роботу.  

Представник ініціюючого кредитора в судовому засіданні просить затвердити ліквідаційний баланс, провадження у справі припинити та  ліквідувати боржника.

Ліквідатором при проведенні ліквідаційної процедури вжито передбачених п.5 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або  визнання його банкрутом” заходів -по виявленню усіх відомих йому кредиторів.

Вимоги ініціюючого кредитора до боржника становлять 6369,02 грн.

Інші відомі можливі кредитори на запити ініціюючого кредитора таких вимог  в його  адресу не надіслали.

За результатами ліквідаційної процедури  ліквідатором подано суду звіт та ліквідаційний баланс банкрута.

Розглянувши звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута, судом встановлено:

Відповідно до звіту ліквідатора майна, у зв'язку з  відсутністю боржника, даних бухгалтерського обліку не виявлено і встановити показники ліквідаційної маси неможливо.

Представник ініціюючого кредитора в судовому засіданні просить затвердити ліквідаційний баланс. 

У відповідності до запитів ліквідатора ним отримано інформацію про відсутність майна, яке може бути реалізовано для погашення кредиторської заборгованості, що підтверджується довідкою інспекції держтехнагляду  НОМЕР_1 про відсутність сільськогосподарської техніки, довідкою Сьомого МРЕВ ВДАІ м. Шепетівка НОМЕР_2  про відсутність автотранспорту, довідкою Ізяславського районного бюро технічної інвентаризації НОМЕР_3  про відсутність нерухомого майна.

Печатка та штамп підприємцем  у дозвільній системі Ізяславського РВ УМВСУ не реєструвались, рахунки в установах банків відсутні.

Ліквідаційний баланс, звіт та додані до нього довідки свідчать про відсутність у банкрута майна, необхідного для задоволення вимог виявлених кредиторів,  в зв'язку з чим, відповідно п.6 ст.31 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Оскільки банкрутом  Приватним підприємцем ОСОБА_1  припинено господарську діяльність і діяльність неможлива через відсутність активів, банкрут підлягає ліквідації.

Провадження у справі необхідно припинити.

Керуючись ст. 32, п. 6 ст. 40, 52, Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, -

  У Х В А Л И В:

Звіт про результати проведення ліквідаційної процедури фізичної особи -підприємця  ОСОБА_1, м.Ізяслав, визнаного банкрутом затвердити.

Припинити підприємницьку діяльність фізичної особи - підприємця ОСОБА_1, зареєстрованої Ізяславською районною державною адміністрацією  20.06.2000 року  за юридичною адресою: АДРЕСА_1, ідентифікаційний  НОМЕР_4.

Провадження у справі припинити.

Зобов'язати Державного реєстратора Ізяславської районної державної адміністрації виключити суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1, м. Ізяслав, ідентифікаційний  НОМЕР_4  з обліку суб'єктів підприємницької діяльності -приватних підприємців.

Ухвалу надіслати в адреси кредиторів, боржника, державного реєстратора Ізяславської районної державної адміністрації, Хмельницького обласного управління статистики та в державного органу з питань банкрутства разом із копіями ліквідаційного  балансу, який є невід'ємною частиною даної  ухвали.

Суддя   Вибодовський О.Д.   


Судовий реєстр по справі 3/111-Б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
276772 Ухвала 16.11.2006 Вибодовський О.Д. Господарський суд Хмельницької області Господарське
6120010 Ухвала 16.11.2006 Вибодовський О.Д. Господарський суд Хмельницької області Господарське
11358 Постанова 19.06.2006 Вибодовський О.Д. Господарський суд Хмельницької області Господарське