Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б29/4-09

Дата ухвалення рішення:
12.01.2009
Зареєстровано:
19.01.2009
Cуддя:
Полєв Д.М.
Оприлюднено:
21.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Дніпропетровської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12.01.09 р.


Справа № Б29/4-09

За заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Деметра Груп", м. Дніпропетровськ

до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія Грандос", м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська, 38/23

про визнання банкрутом

Суддя Полєв Д.М.


Представники сторін:

від кредитора - представник Туєва О.С. за довіреністю №17 від 28.12.2008р.

від боржника - не з'явився


СУТЬ СПРАВИ:

Провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія Грандос", м. Дніпропетровськ (далі - боржник) порушено 30.12.2008р. за заявою кредитора відповідно до процедури, передбаченої статтею 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі –Закон).

Підставою для звернення до суду із заявою про порушення провадження у справі вказано те, що боржника має перед кредитором заборгованість за договором №30/01 від 30.01.2008р. в розмірі 232005грн. 53коп., яка не сплачена. За даними кредитора боржник не здійснює підприємницьку діяльність.

Представник боржника у судове засідання не з’явився, відзиву на заяву та витребуваних документів не надав.

Вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення представника кредитора, оглянувши оригінали документів, господарський суд встановив наступне.

Згідно зі ст. 52 Закону у разі, якщо громадянин-підприємець-боржник або керівні органи боржника-юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від його вимог до боржника та строку виконання зобов’язань.

Господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором ініціюючого кредитора за згодою останнього.

Заборгованість боржника перед кредитором підтверджується матеріалами справи, доказів її погашення боржником не надано.

Відсутність підприємницької діяльності боржника підтверджується витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців станом на 24.12.2008р.

Згоду на призначення ліквідатором по даній справі надано ініціюючим кредитором.

Враховуючи викладене, господарський суд прийшов до висновку про необхідність визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури строком на 1 рік, призначення ліквідатором ініціюючого кредитора Товариство з обмеженою відповідальністю "Деметра Груп", м. Дніпропетровськ.

Ліквідатора слід зобов’язати:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону.

Після завершення заходів ліквідаційної процедури ліквідатор має подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Керуючись ст.ст. 22-32, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд, -


ПОСТАНОВИВ:

Визнати Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія Грандос", м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська, 38/23; код ЄДРПОУ 34561856 - банкрутом.

Відкрити ліквідаційну процедуру у справі строком на один рік.

Ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія Грандос", м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська, 38/23 призначити ініціюючого кредитора Товариство з обмеженою відповідальністю "Деметра Груп" (м. Дніпропетровськ, вул. Артема, 19/22; код ЄДРПОУ 35608011; директор Некрасов В.І.).

З метою виявлення кредиторів, перевірки наявності грошових коштів на всіх рахунках, відкритих банкрутом, у банківських установах ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська у строк до 16.02.2009р. надати господарському суду та ліквідатора дані про рахунки, відкриті банкрутом, та наявність податкового боргу.

Зобов’язати ліквідатора:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів банкрута, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону;

- після завершення заходів ліквідаційної процедури подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс 12.01.10 р.

Копію цієї постанови направити органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов'язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для долучення до справи про банкрутство.

СуддяД.М. Полєв


Вик. Карпенко


Судовий реєстр по справі Б29/4-09

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
3591284 Ухвала 23.04.2009 Полєв Д.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
3439498 Ухвала 10.04.2009 Полєв Д.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2750390 Постанова 12.01.2009 Полєв Д.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське