Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 8366-2008

Дата ухвалення рішення:
16.12.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Ловягіна Ю.Ю.
Оприлюднено:
21.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 305

УХВАЛА

 

 

16.12.2008

Справа №2-30/8366-2008

За заявою кредитора Державної податкової інспекції у Бахчисарайськомурайоні АРК, м.АДРЕСА_3.

До боржника Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1, АДРЕСА_1(АДРЕСА_2).

Про порушення справи про банкротство.

Суддя Ловягіна Ю.Ю.  

П Р Е Д С Т А В Н И К И :

Від кредитора - Сімонова Є.В., представник за дов. від 28.02.2008р. № 233\с\10, у справі.

Від боржника - не з'явився.

Суть спору: кредитор - Державна податкова інспекція у Бахчисарайському районі АРК, м. Бахчисарай звернувся до господарського суду АРК із заявою про порушення справи про банкрутство у відношенні боржника Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1, Бахчисарайський район, с. Скалісте, згідно ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Постановою господарського суду АР Крим від 29.07.2008р. Суб'єкт підприємницької діяльності ОСОБА_1, АДРЕСА_1визнаний банкрутом та відкрито відносно боржника  ліквідаційну процедуру строком на три місяці до 29.10.2008р. Призначено ліквідатора - старшого державного податкового ревізора-інспектора відділу погашення прострочених податкових зобов'язань - Суфьянова Ленура Єнверовича (.АДРЕСА_3).Суд зобов'язав ліквідатора скласти й представити в строк до 29.10.2008р. на затвердження звіт про виконану роботу та ліквідаційний баланс.

  У судовому засіданні ліквідатор представ звіт про виконану роботу та ліквідаційний баланс банкрута з документами, передбаченими ч. 1 ст. 32 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Кредитор, відповідно до  ч. 1, 3 ст. 32 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», клопоче затвердити звіт про виконану роботу та ліквідаційний баланс, та вважати боржника - Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1, АДРЕСА_1таким, що немає боргів.

  Розглянувши матеріали справи, дослідивши представлені докази, заслухавши пояснення кредитора та боржника, суд - 

  ВСТАНОВИВ:

Постанова господарського суду АРК від  29.07.2008 року  не оскаржена, вступила в законну силу, у зв'язку з чим у суду немає підстав не приймати до уваги викладені в ній обставини.

Ліквідатором банкрута здійснювалися необхідні дії, пов'язані із проведенням ліквідаційної процедури.

З наданого звіту вбачається, що ліквідатором в порядку ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» про визнання господарським судом  відсутнього боржника - Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1, АДРЕСА_1банкрутом були направлені письмові повідомлення до Бахчисарайського РВД Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Бахчисарайської РВД ВФСС з ТВП, Бахчисарайського районного центру зайнятості, ВВД ФССНВВ і ПЗУ у Сімферопольському районі, Управління ПФУ Бахчисарайського району, ДПІ в Бахчисарайському районі, РЄО 1-ого міжрайонного відділу ГУМВС України в АРК, Бахчисарайського районного відділу земельних ресурсів, Сімферопольського міжміського БРТІ.

До реєстру вимог кредиторів боржника - Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1, АДРЕСА_1увійшли:

-   Управління ПФУ в Бахчисарайському районі (м. Бахчисарай, вул. Сімферопольська, 5-А) на суму 340,00 грн.;

-   ДПІ в Бахчисарайському районі на суму 190,37 грн.

  В судовому засіданні представник кредитора пояснив, що боржник сплатив усі борги перед кредиторами, а тому, відповідно до ч.  3 ст. 32 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» просить провадження у справі припинити і визнати боржника таким, що звільнився від боргів.

На підставі вказаних обставин до звіту ліквідатором були надані докази відсутності заборгованості перед кредиторами, а саме: довідка Управління ПФУ в Бахчисарайському районі № 218 від 05.11.2008р., ДПІ у Бахчисарайському районі від 03.11.2008р.

Відповідно до ч. 3 ст. 32 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” якщо майна банкрута вистачило, щоб задовольнити всі вимоги кредиторів,  він вважається таким, що не має боргів, і може продовжувати свою підприємницьку діяльність.

Господарський суд, розглянувши звіт ліквідатора, вважає за можливе затвердити звіт і ліквідаційний баланс Суфьянова Ленура Єнверовича , з огляду на наявність активів, яких достатньо для його функціонування згідно законодавства, і повного розрахунку з кредиторами, суд приходить до висновку, що боржник звільнився від боргів. Це тягне за собою завершення ліквідаційної процедури та припинення провадження у справі про банкрутство.

Відповідно до п. 6 ст. 40 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” господарський суд припиняє провадження у справі про банкрутство, якщо затверджено звіт ліквідатора в порядку, передбаченому статтею 32 цього Закону.

На підставі викладеного, керуючись ст. 3-1, 32, п. 6 ст. 40 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”,  суд -

 

УХВАЛИВ:

1.   Затвердити звіт і ліквідаційний баланс  ліквідатора  - Суфьянова Ленура Єнверовича.

2.   Банкрута - Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1, АДРЕСА_1(АДРЕСА_2), ОКПО НОМЕР_1 вважати таким, що не має боргів і може продовжувати підприємницьку діяльність.

3.   Провадження у справі №2-30/8366-2008 про визнання банкрутом Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1, АДРЕСА_1припинити.

Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим   Ловягіна Ю.Ю.