Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 3406-2008

Дата ухвалення рішення:
16.12.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Ловягіна Ю.Ю.
Оприлюднено:
21.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 305

УХВАЛА

 

 

16.12.2008

Справа №2-30/3406-2008

За заявою кредитора Управління ПФУ в Первомайському районі, смт. Первомайське, пров. Садовий,4. 

До боржника Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1, АДРЕСА_1.

Про порушення справи про банкротство.

Суддя Ловягіна Ю.Ю.  

П Р Е Д С Т А В Н И К И :

Від кредитора -  не з'явився.

Від відповідача - не з'явився.

Лквідатор - не з'явився.

Від ДПІ в Первомайському районі - Лисенко О.В., представник за дов. від 03.12.2008р. № 3569\10\10-0, у справі.

Суть спору: кредитор - Управління ПФУ в Первомайському районі, смт. Первомайське звернувся до господарського суду АРК із заявою про порушення справи про банкрутство у відношенні боржника Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1, Первомайський район, с. Октябрьське, згідно ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Постановою господарського суду АРК від 10.06.2008 року боржник визнаний банкрутом. До боржника застосована  судова процедура банкрутства - ліквідація строком на чотири місяці до 10.10.2008р. Відкрита ліквідаційна процедура в справі про банкрутство відсутнього боржника з урахуванням особливостей банкрутства, передбаченого ст. 52 ЗУ “Про відновлення  платоспроможності  боржника  або визнання його банкрутом”. Ліквідатором призначено арбітражного керуючого - Петіна Володимира Олександровича (АДРЕСА_2) у зв'язку з тим, що за боржником зареєстрований автомобільний засіб. Суд зобов'язав ліквідатора скласти й представити в строк до 10.10.2008р. на затвердження звіт про виконану роботу та ліквідаційний баланс.

07 жовтня 2008 року на адресу суду від ліквідатора поступив звіт і ліквідаційний баланс банкрута.

Розглянувши матеріали справи, дослідивши представлені докази, суд - 

  ВСТАНОВИВ:

Постанова господарського суду АРК від  10.06.2008 року  не оскаржена, набрала законної сили, у зв'язку з чим у суду немає підстав не приймати до уваги викладені в ній обставини.

Ліквідатором банкрута здійснювалися необхідні дії, пов'язані з проведенням ліквідаційної процедури.

З наданого звіту вбачається, що ліквідатором в порядку ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» були направлені запити про визнання господарським судом  відсутнього боржника - Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1, АДРЕСА_1банкрутом до ОДАІ Первомайського району, Управління ПФУ в Первомайському районі, ФСС від нещасних випадків на виробництві, ФСС з ТВП, районного центру зайнятості, в Первомайському районі, , МБРТІ.

У результаті розгляду заяв кредиторів про грошові вимоги до боржника ліквідатором складений реєстр вимог кредиторів, у який включені наступні кредитори:

-Управління ПФУ в Первомайському р-ні АРК, смт. Первомайське (смт. Первомайське, пер Садовий, 4) на суму 746,19 грн.;

- Первомайська МДПІ (смт. Первомайське, вул. Гагаріна, 18) на суму 522,38 грн.

На момент проведення процедури, ліквідатором було встановлено відповідно до даних архіву, що за боржником зареєстрований автомобіль марки ВАЗ-21-1 г\н НОМЕР_1 , 1975р\в. Були прийняті міри по встановленню місце знаходження даного автомобіля, однак перебування автомобіля не встановлено.

Під час розгляду справи та здійснення ліквідатором своїх повноважень по ліквідації боржника майно, на яке може бути звернено стягнення, не виявлено.

Таким чином, непогашеними залишилися кредиторські вимоги кредитора включеного до реєстру вимог кредиторів  Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1, АДРЕСА_1всього у сумі 1268,57 грн.

Відповідно до частини 6 ст. 31 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» № 2343-XII від 14.05.1992 р. з подальшими змінами та доповненнями,  вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Суд, розглянувши звіт ліквідатора, вважає за можливе затвердити звіт та ліквідаційний баланс боржника, завершити ліквідаційну процедуру банкрута.

Пунктом 6 ст. 40 Закону України  “Про відновлення  платоспроможності  боржника  або визнання його банкрутом” передбачено, що господарський суд припиняє провадження у справі про банкрутство, якщо затверджено звіт ліквідатора.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 32, п. 6 ст. 40, 52 Закону України  “Про відновлення  платоспроможності  боржника  або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України, суд -

  УХВАЛИВ:

1.   Затвердити звіт і ліквідаційний баланс  ліквідатора  - Петіна Володимира Олександровича.

2.   Банкрута - Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1, АДРЕСА_1, ЄДРПОУ НОМЕР_2 ) - ліквідувати, виключивши  його з Єдиного Державного реєстру підприємств та організацій України.

3.   Вимоги всіх кредиторів, не задоволені у зв'язку з недостатністю майна, вважати погашеними.

4.   Провадження у  справі припинити.

Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим   Ловягіна Ю.Ю.