Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 20/37б

Дата ухвалення рішення:
22.12.2008
Зареєстровано:
19.01.2009
Cуддя:
Кірпа Т.С.
Оприлюднено:
21.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Луганської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32

______


УХВАЛА

Іменем України

22.12.08 Справа № 20/37б.


За заявою

кредитора - Закритого акціонерного товариства «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк»в особі Філії «Відділення Промінвестбанку в м. Луганськ», м. Луганськ

до боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю «ТГЛ «Ліга-Вест»,

м. Луганськ

про банкрутство

суддя Т.С. Кірпа,

представники:

від кредитора - Поліщук О.О., довіреність № 647 від 18.03.08

ліквідатор Данілова І.О.

за участю Авраменко В.Д., довіреність № 02 від 08.09.08, ТОВ "ТГЛ "Ліга-Вест";обставини справи: банкрутство, ліквідаційна процедура, розгляд звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута,

в с т а н о в и в:

За заявою кредитора, Закритого акціонерного товариства «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк»в особі Філії «Відділення Промінвестбанку в м. Луганськ», м. Луганськ, 29.04.08. господарським судом Луганської області порушено провадження у справі про банкрутство боржника, Товариства з обмеженою відповідальністю «ТГЛ «Ліга-Вест», м. Луганськ, у зв’язку з неспроможністю останнього сплатити борг перед кредитором у розмірі 638336 грн. 86 коп. у встановлений чинним законодавством України строк.

Ухвалою господарського суду від 26.05.08. судом по справі №20/37б введено процедуру розпорядження майном боржника та призначено розпорядником майна арбітражного керуючого Данілову Ірину Олександрівну (ліцензія АВ №307390 від 04.04.07., мешкає за адресою: смт. Краснодон Луганської області, вул. Лермонтова, буд. 21, кв.1), на яку покладено повноваження та обов’язки, передбачені ст.ст. 1, 31, 13, 14, 15, 16 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

21.08.08. судом затверджено реєстр грошових вимог кредиторів до боржника.

Постановою господарського суду від 16.10.08. №20/37б визнано банкрутом Товариство з обмеженою відповідальністю «ТГЛ «Ліга-Вест», м. Луганськ, вул. Оборонная, буд. 34, кімн. 408, ідентифікаційний код №33620103 та призначено ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Данілову Ірину Олександрівну (ліцензія АВ №307390 від 04.04.07., мешкає за адресою: смт. Краснодон Луганської області, вул. Лермонтова, буд. 21, кв.1, ідентифікаційний код 2450200920), яку зобов’язано провести ліквідаційну процедуру у відповідності до вимог ст.ст. 22-34 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” та подати до суду звіт про роботу та ліквідаційний баланс банкрута.

На виконання вимог суду та Закону ліквідатором подано звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс банкрута та інші документи.

Відповідно до довідок Луганського міського комунального підприємства “Бюро технічної інвентаризації” від 27.11.08. №119604/128, Державної автомобільної інспекції відділу реєстраційно-екзаменаційного роботи м. Луганськ (підпорядкований УДАІ) УМВС України в Луганській області №11/14-5910 від 18.11.08. та Управління нерухомим майном Луганської міської ради від 26.11.08. №3166 об’єкти нерухомого майна, транспортні засоби та земельні ділянки у банкрута відсутні.

Крім того, на засіданні комітету кредиторів (протокол від 20.12.08. №2) постановлено рішення про затвердження оплати послуг арбітражного керуючого Данілової І.О. за виконання нею повноважень ліквідатора банкрута у розмірі двох мінімальних заробітних плат, встановлених чинним законодавством України щомісячно, починаючи з 16.10.08., за рахунок коштів, отриманих від реалізації майна банкрута та про затвердження витрат арбітражного керуючого Данілової І.О., пов`язаних з проведенням ліквідаційної процедури у сумі 389 грн. 92 коп. за рахунок коштів банкрута.

З огляду на ч. 10 ст. 3-1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” оплата послуг, відшкодування витрат арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) у зв’язку з виконанням ним своїх обов’язків, здійснюється в порядку, встановленому даним Законом, за рахунок коштів, отриманих від продажу майна боржника, або за рахунок коштів кредиторів, або коштів, отриманих в результаті виробничої діяльності боржника.

Відповідно до ч. 12 ст. 3-1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” оплата послуг арбітражного керуючого за виконання ним повноважень ліквідатора, за кожний місяць здійснення повноважень, встановлюється комітетом кредиторів і затверджується господарським судом, якщо інше не встановлено даним Законом, проте не менше двох мінімальних заробітних плат і не більше середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи перед порушенням провадження у справі про банкрутство.

За таких обставин суд вважає за необхідне затвердити оплату послуг арбітражному керуючому Даніловій І.О. за виконання нею повноважень ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю «ТГЛ «Ліга-Вест», в розмірі двох мінімальних заробітних плат, встановлених чинним законодавством України, щомісячно, починаючи з 16.10.08. та витрати арбітражного керуючого Данілової І.О., пов`язані з проведенням ліквідаційної процедури у сумі 389 грн. 92 коп. за рахунок коштів банкрута.

На засіданні комітету кредиторів 20.12.08. (протокол №2) прийняті рішення про затвердження звіту ліквідатора про проведену роботу та про звернення до господарського суду Луганської області з клопотанням щодо винесення ухвали про ліквідацію підприємства-банкрута.

Як свідчать надані ліквідатором матеріали та реєстр вимог кредиторів, з вимогами до боржника звернувся один ініціюючий кредитор - Закрите акціонерне товариство «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк»в особі Філії «Відділення Промінвестбанку в м. Луганськ», м. Луганськ, з сумою 638336 грн. 86 коп.

Із матеріалів справи, в тому числі ліквідаційного балансу банкрута, звіту ліквідатора вбачається, що банкрут протягом тривалого часу підприємницькою діяльністю не займається, не функціонує, як господарюючий суб’єкт, основних і обігових засобів та інших активів на даний час не має.

Реальних можливостей для задоволення грошових вимог кредиторів ліквідатор не бачить, в зв’язку з чим клопоче перед судом про прийняття рішення про ліквідацію банкрута, як юридичної особи.

Суд, оцінивши надані матеріали за звітом, дійшов висновку, що ліквідатор здійснив необхідні заходи по розшуку майна банкрута, по виявленню його усіх майнових активів, що підлягають включенню до ліквідаційної маси, і за браком останніх, склав відповідний ліквідаційний баланс та подав до суду.

За таких обставин, суд:

- достроково припиняє ліквідаційну процедуру банкрута, Товариства з обмеженою відповідальністю «ТГЛ «Ліга-Вест», м. Луганськ;

- затверджує звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута, Товариства з обмеженою відповідальністю «ТГЛ «Ліга-Вест», м. Луганськ;

- ліквідує, як юридичну особу банкрута, Товариство з обмеженою відповідальністю «ТГЛ «Ліга-Вест», м. Луганськ, вул. Оборонная, буд. 34, кімн. 408, ідентифікаційний код №33620103;

- з огляду на ч. 6 ст. 80 ГПК України, ч. 6 ст. 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, провадження у справі припиняє та скасовує мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Відповідно до п. 6 ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 1, 3-1,12, 22-34, ч. 6 ст. 40, Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ч. 4 ст. 65, п.6 ст. 80, ст.ст. 86, 87 Господарського процесуального кодексу України, суд

у х в а л и в:

1. Затвердити оплату послуг арбітражному керуючому Даніловій І.О. за виконання нею повноважень ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю «ТГЛ «Ліга-Вест», в розмірі двох мінімальних заробітних плат, встановлених чинним законодавством України, щомісячно, починаючи з 16.10.08. та витрати арбітражного керуючого Данілової І.О., пов`язані з проведенням ліквідаційної процедури у сумі 389 грн. 92 коп. за рахунок коштів банкрута.

2. Достроково припинити ліквідаційну процедуру Товариства з обмеженою відповідальністю «ТГЛ «Ліга-Вест», м. Луганськ.

3. Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю «ТГЛ «Ліга-Вест», м. Луганськ.

4. Ліквідувати Товариство з обмеженою відповідальністю «ТГЛ «Ліга-Вест», м. Луганськ, вул. Оборонная, буд. 34, кімн. 408, ідентифікаційний код №33620103.

5. Провадження у справі припинити.

6. Скасувати мораторій на задоволення вимог кредиторів.

7. Відповідно до ч. 6 ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважати погашеними.

8. Зобов’язати ліквідатора Данілову І.О. в порядку ч. 1 ст. 25, ст. 34 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” передати до відповідної архівної установи на зберігання документи банкрута, які згідно до нормативно-правових документів підлягають обов’язковому зберіганню, та у строк до 22.01.09. надати суду письмові докази здачі документації банкрута на збереження до архівної установи та знищення печаток і штампів банкрута у встановленому чинним законодавством порядку.

9. Зобов‘язати Державного реєстратора Управління державної реєстрації та міського реєстру Луганської міської ради за місцем знаходження юридичної особи –банкрута, Товариства з обмеженою відповідальністю «ТГЛ «Ліга-Вест», м. Луганськ, вул. Оборонная, буд. 34, кімн. 408, ідентифікаційний код №33620103, провести припинення державної реєстрації юридичної особи у відповідності до ст. 39 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб –підприємців».

10. Зобов’язати ВАТ «Укрексімбанк»в особі Луганської філії, м. Луганськ, вул. Годуванцева, 7а, ВАТ “Кредитпромбанк” в особі Луганської філії, м. Луганськ, вул. Градусова, 4 та Філію "Луганське Центральне відділення Промінвестбанку" м. Луганськ вул. К. Маркса, 36) припинити розрахунково-касове обслуговування банкрута, Товариства з обмеженою відповідальністю «ТГЛ «Ліга-Вест», м. Луганськ, вул. Оборонная, буд. 34, кімн. 408, ідентифікаційний код №33620103.

11. Ухвалу надіслати: банкруту; кредитору; ліквідатору Даніловій І.О. (смт. Краснодон Луганської області, вул. Лермонтова, буд. 21, кв.1); Луганському обласному відділу з питань банкрутства; Ленінському ВДВС Луганського міського управління юстиції; Державному реєстратору Управління державної реєстрації та міського реєстру Луганської міської ради; Ленінській МДПІ м. Луганська; ВАТ «Укрексімбанк»в особі Луганської філії, м. Луганськ, вул. Годуванцева, 7а; ВАТ “Кредитпромбанк” в особі Луганської філії, м. Луганськ, вул. Градусова, 4; Філії "Луганське Центральне відділення Промінвестбанку" м. Луганськ вул. К. Маркса, 36).


Суддя Т.С. Кірпа


Помічник судді М.С. Скрипник

10 прим.

1 - до справи;

2 - банкруту;

3 - кредитору;

4 - ліквідатору Даніловій І.О. (смт. Краснодон Луганської області, вул. Лермонтова, буд. 21, кв.1);

5 - Луганському обласному відділу з питань банкрутства;

6 - Ленінському ВДВС Луганського міського управління юстиції;

7 - Державному реєстратору Управління державної реєстрації та міського реєстру Луганської міської ради; 8 - Ленінській МДПІ м. Луганська;

9 - ВАТ «Укрексімбанк»в особі Луганської філії, м. Луганськ, вул. Годуванцева, 7а;

10 - ВАТ “Кредитпромбанк” в особі Луганської філії, м. Луганськ, вул. Градусова, 4.

вих. №

9 прим.

25.12.08.Судовий реєстр по справі 20/37б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
10155895 Ухвала 24.06.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
10030539 Ухвала 03.06.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
9574991 Ухвала 11.05.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
9028768 Ухвала 13.04.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
9008177 Ухвала 17.12.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4848767 Ухвала 17.09.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
3937869 Постанова 15.06.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
6330411 Ухвала 15.06.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
3881637 Ухвала 02.06.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
3462740 Ухвала 23.03.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
3462741 Ухвала 23.02.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4315451 Ухвала 19.01.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2746098 Ухвала 22.12.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2745943 Ухвала 18.12.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
3677527 Ухвала 01.12.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2635355 Ухвала 17.11.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2635353 Ухвала 30.10.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2636614 Постанова 16.10.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2803511 Ухвала 16.10.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2635354 Ухвала 18.09.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2503849 Ухвала 02.09.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2082879 Ухвала 21.08.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1732939 Ухвала 26.05.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1962919 Ухвала 12.05.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1639545 Ухвала 29.04.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1856866 Ухвала 24.03.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1629980 Ухвала 20.03.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1417900 Ухвала 14.02.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4774950 Ухвала 05.11.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4774952 Ухвала 08.10.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
911414 Ухвала 17.08.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
911752 Ухвала 13.08.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4774949 Ухвала 24.05.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4774951 Ухвала 24.05.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
690937 Постанова 21.05.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
690936 Ухвала 11.05.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
648067 Ухвала 23.04.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
623360 Постанова 02.04.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
440591 Ухвала 08.02.2007 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
334183 Ухвала 27.12.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
251152 Ухвала 06.11.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
164915 Ухвала 02.10.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
135550 Ухвала 02.08.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
57180 Ухвала 27.07.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
21513 Ухвала 03.07.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4694711 Ухвала 03.07.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське