Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 20/200б

Дата ухвалення рішення:
22.12.2008
Зареєстровано:
19.01.2009
Cуддя:
Кірпа Т.С.
Оприлюднено:
21.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Луганської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32

______


УХВАЛА

22.12.08 Справа № 20/200б.


За заявою

кредитора - Краснодонської об’єднаної державної податкової інспекції

Луганської області,

до боржника - Комунального підприємства «Управління житлово-комунального

господарства №2», м. Молодогвардійськ Луганської області,

про банкрутство,

суддя Т.С. Кірпа,

представники:

від кредитора - Гуйдик К.О., довіреність № 215/10 від 29.12.07., ДК "Газ України" "НАК "Нафтогаз України";

від кредитора - Жаров Д.О., довіреність № 3 від 03.01.08., .УПФУ в м. Краснодоні Луганської області;

від кредитора - Коваленко В.О., довіреність № 12/10-025 від 08.01.08., Краснодонська ОДПІ Луганської області;

від кредитора - Гончарук Ю.А., довіреність № 168 від 07.05.08., Молодогвардійське комунальне виробниче підприємство водопроводно-каналізаційного господарства Луганської області,

ліквідатор Криштов Є.Ф.обставини справи: банкрутство, ліквідаційна процедура, розгляд клопотання ліквідатора про продовження терміну ліквідаційної процедури банкрута,


в с т а н о в и в:


За заявою кредитора, Краснодонської об’єднаної державної податкової інспекції Луганської області 23.12.05. господарським судом Луганської області порушено провадження у справі про банкрутство боржника, Комунального підприємства “Управління житлово-комунального господарства №2”, м. Молодогвардійськ Луганської області.

Постановою господарського суду від 24.07.06. по справі №20/200б боржника визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру та призначено ліквідатором арбітражного керуючого Чугунову В.О.

В подальшому термін ліквідаційної процедури банкрута судом продовжено.

Ухвалою суду від 15.09.08. №20/200б звільнено від виконання повноважень ліквідатора Комунального підприємства “Управління житлово-комунального господарства №2”, Чугунову В.О. та призначено ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Криштова Євгена Федоровича (ліцензія АБ №116166 від 31.01.05., мешкає за адресою: м. Луганськ, вул. 16-а лінія, буд. 3, кв. 116).

Як свідчать матеріали справи, на адресу суду надійшов поточний звіт ліквідатора Криштова Є.Ф., зі змісту якого вбачається, що статутний капітал Комунального підприємства “Управління житлово-комунального господарства №2” складає 11258 тис. грн., кредиторська заборгованість –2346024 тис. грн., дебіторська заборгованість –4425 тис. грн., балансова вартість –8873 тис. грн.

Для проведення взаєморозрахунків з енергопостачальними установами, продовження роботи по поверненню дебіторської заборгованості, підготовки та передачі документів довгострокового зберігання до Державного архіву, складання звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу потрібен час.

З огляду на викладене, ліквідатор банкрута Криштов Є.Ф. клопоче перед судом про продовження терміну ліквідаційної процедури банкрута та його повноважень на шість місяців для завершення дій, пов`язаних з проведенням ліквідаційної процедури банкрута.

В обґрунтування поданого клопотання ліквідатор посилається на протокол засідання комітету кредиторів б/н від 19.12.08., на якому одноголосно прийнято рішення про продовження терміну ліквідаційної процедури банкрута та повноважень ліквідатора банкрута Криштова Є.Ф. на шість місяців.

З огляду на ч. 2 ст. 22 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, строк ліквідаційної процедури не може перевищувати дванадцяти місяців. Господарський суд може продовжити цей строк на шість місяців, якщо інше не передбачено даним Законом.

Враховуючи вищевикладене, з метою задоволення вимог кредиторів, суд, керуючись ч. 2 ст. 22 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, задовольняє клопотання ліквідатора частково та продовжує повноваження ліквідатора арбітражного керуючого Криштова Є.Ф. на шість місяців, тобто до 24.07.09., для здачі ліквідаційного балансу та звіту ліквідатора до суду, відповідно до ст. 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Крім того, ліквідатором банкрута Криштовим Є.Ф. подано клопотання б/н від 22.12.08. про затвердження оплати послуг.

В обґрунтування поданого клопотання ліквідатор посилається на протокол засідання комітету кредиторів б/н від 19.12.08., на якому одноголосно прийнято рішення про затвердження оплати послуг арбітражного керуючого Криштова Є.Ф. за виконання ним повноважень ліквідатора банкрута у розмірі двох мінімальних заробітних плат, встановлених чинним законодавством України щомісячно, починаючи з 15.09.08., за рахунок коштів, отриманих від реалізації майна банкрута.

З огляду на ч. 10 ст. 3-1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” оплата послуг, відшкодування витрат арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) у зв’язку з виконанням ним своїх обов’язків, здійснюється в порядку, встановленому даним Законом, за рахунок коштів, отриманих від продажу майна боржника, або за рахунок коштів кредиторів, або коштів, отриманих в результаті виробничої діяльності боржника.

Відповідно до ч. 12 ст. 3-1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” оплата послуг арбітражного керуючого за виконання ним повноважень ліквідатора, за кожний місяць здійснення повноважень, встановлюється комітетом кредиторів і затверджується господарським судом, якщо інше не встановлено даним Законом, проте не менше двох мінімальних заробітних плат і не більше середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи перед порушенням провадження у справі про банкрутство.

За таких обставин суд вважає за необхідне затвердити оплату послуг арбітражному керуючому Криштову Є.Ф. за виконання ним повноважень ліквідатора банкрута у розмірі двох мінімальних заробітних плат, встановлених чинним законодавством України щомісячно, починаючи з 15.09.08., за рахунок коштів, отриманих від реалізації майна банкрута.

Поточний звіт ліквідатора суду приймає до відома.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 1, 3-1, 5, 22-32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 50 ст. ст. 77, 86, 87 Господарського процесуального кодексу України, суд


у х в а л и в:


1. Продовжити термін повноважень ліквідатора Комунального підприємства “Управління житлово-комунального господарства №2”, м. Молодогвардійськ Луганської області, арбітражного керуючого Криштова Є.Ф. на шість місяців, до 24.07.09., для здачі ліквідаційного балансу та звіту ліквідатора відповідно до ст. 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.


2. Затвердити оплату послуг арбітражному керуючому Криштову Є.Ф. за виконання ним повноважень ліквідатора Комунального підприємства “Управління житлово-комунального господарства №2” у розмірі двох мінімальних заробітних плат, встановлених чинним законодавством України щомісячно, починаючи з 15.09.08., за рахунок коштів, отриманих від реалізації майна банкрута


3. Відкласти розгляд справи на 15.06.09., на 10 годин 00 хвилин, у приміщенні господарського суду Луганської області, каб. №333.


4. Зобов’язати ліквідатора Криштова Є.Ф. у термін до 12.06.09. надати суду уточнений реєстр грошових вимог кредиторів; звіт та ліквідаційний баланс банкрута, інші матеріали відповідно до вимог ст.ст. 22-32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.


5. Зобов’язати комітет кредиторів у термін до 12.06.09. на своєму засіданні розглянути звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута, та за результатами їх розгляду надати рішення у вигляді протоколу засідання комітету кредиторів, в тому числі і щодо можливості завершення ліквідаційної процедури банкрута.


6. Дану ухвалу надіслати банкруту, ліквідатору Криштову Є.Ф. за двома адресами (м. Луганськ, вул. 16-а лінія, буд. 3, кв. 116 та м. Луганськ, вул. Побєдоносна, буд. 19, кв. 65) кредиторам по справі, Луганському обласному відділу з питань банкрутства; ВДВС Краснодонського МУЮ.Суддя Т.С. Кірпа


Помічник судді М.С. Скрипник


17 прим.

1. - до справи;

2. - банкруту;

3. - Луганському обласному відділу з питань банкрутства;

4. - 14 кредиторам:

- ДПІ у м. Краснодоні;

- Управлінню Пенсійного фонду України у м. Краснодоні;

- ВВД ФСС від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

у м. Краснодоні Луганської області;

- Краснодонському міському райцентру зайнятості

- ДК «Укртрансгаз»національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»в особі Луганського

лінейно-виробничого управління магістральних газопроводів філії «Управління

магістральних газопроводів»«Донбастрансгаз»;

- ДК «Газ України»Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»;

- ДВАТ «Краснодонвуглебуд»;

- ВАТ «Краснодонвугілля»;

- Молодогвардійському комунально-виробничому підприємству водопровідно-каналізаційному

господарству;

- ДП «Газ-тепло»;

- ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання»в особі Краснодонської філії;

15-16 - ліквідатору Криштову Є.Ф. за двома адресами (м. Луганськ, вул. 16-а лінія, буд. 3, кв. 116 та м. Луганськ, вул. Побєдоносна, буд. 19, кв. 65);

17 - ВДВС Краснодонського МУЮ.


Вих. №

16 прим.

26.12.08.
Судовий реєстр по справі 20/200б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
14624785 Ухвала 30.03.2011 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
13656936 Ухвала 10.01.2011 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
13317172 Ухвала 23.12.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
11355911 Ухвала 23.09.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
10610734 Ухвала 05.07.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
9021326 Ухвала 21.12.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
3932689 Ухвала 15.06.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2745920 Ухвала 22.12.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2635279 Ухвала 15.09.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1728423 Ухвала 26.05.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1629870 Ухвала 07.04.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1370990 Ухвала 24.01.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1100172 Ухвала 19.10.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1050973 Ухвала 20.09.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
883116 Ухвала 18.06.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
624826 Ухвала 23.04.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
590646 Постанова 10.04.2007 Яценко О.В. Вищий господарський суд України Господарське
1301717 Ухвала 18.01.2007 Баннова Т.М. Луганський апеляційний господарський суд Господарське
333450 Ухвала 21.12.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
55421 Постанова 24.07.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
31825 Ухвала 03.07.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське