Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 7/98-06-3674

Дата ухвалення рішення:
20.06.2006
Зареєстровано:
13.07.2006
Cуддя:
Лепеха Г.А.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Одеської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________

УХВАЛА

про ліквідацію банкрута та

припинення провадження у справі


"20" червня 2006 р. Справа № 7/98-06-3674

За заявою: Голови ліквідаційної комісії Приватного підприємства Виробничо-комерційної фірми „Резонанс Плюс”, м.Одеса


про визнання банкрутом

Суддя Лепеха Г.А.Представники сторін:

Ліквідатор банкрута – Синицький С.А.


СУТЬ СПОРУ: Голова ліквідаційної комісії Приватного підприємства Виробничо-комерційної фірми „Резонанс Плюс” звернувся до господарського суду з заявою про визнання вищезазначеного підприємства банкрутом в порядку ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, оскільки боржник неспроможний погасити заборгованість, яка утворилась на підприємстві на загальну суму 115 777, 34 грн.

Ухвалою господарського суду Одеської області від 28.04.2006р. порушено провадження у справі про банкрутство, Приватне підприємство Виробничо-комерційну фірму „Резонанс Плюс” визнано банкрутом, ліквідатором банкрута призначено власника (засновника) підприємства –Синицького Сергія Анатолійовича (паспорт серії КК №165701, виданий Білгород-Дністровським РВ УМВС України в Одеській області 17.12.1998р.).

На виконання п.6 ухвали від 28.04.2006р. ліквідатор банкрута подав оголошення про визнання Приватного підприємства Виробничо-комерційної фірми „Резонанс Плюс” банкрутом у офіційному друкованому видані “Урядовий кур’єр” №88 (3253) від 13.05.2006р.

В місячний строк, встановлений Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” з дня публікації оголошення жодних заяв про визнання кредитором у справі до господарського суду не надійшло.

Заяв можливих санаторів також не надійшло.

За результатами роботи ліквідатором надано суду: протоколи засідань ліквідаційної комісії банкрута, звіт ліквідаційної комісії, акт інвентаризації майна боржника, ліквідаційний баланс Приватного підприємства Виробничо-комерційної фірми „Резонанс Плюс”.

У представленому ліквідаційному звіті ліквідатор доповідає, що в ході ліквідаційної процедури майнових активів банкрута, що підлягають включенню до ліквідаційної маси, не виявлено.

В ході виявлення майна, зареєстрованого за банкрутом, були направлені запити до Одеського МБТІ та РОН, УДАІ УМВС України в Одеській області, банку банкрута.

Згідно отриманих відповідей нерухомого майна та транспортних засобів за боржником не зареєстровано, що підтверджується довідками МБТІ та РОН №314260113 від 17.05.2006р., УДАІ УМВС України в Одеській області №42/1-1940 від 20.05.2006р. Банківські рахунки банкрута закриті, що підтверджується довідкою АБ „Південний” №18/6823 від 23.05.2006р.

Ліквідатор банкрута пропонує провадження по справі припинити, кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну, вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними, Приватне підприємство Виробничо-комерційну фірму „Резонанс Плюс” ліквідувати.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши у судовому засіданні ліквідатора, який виказав прохання про затвердження ліквідаційного баланса банкрута та його звіту, суд дійшов до висновку, що підприємство підлягає ліквідації, а кредиторські вимоги слід вважати погашеними, оскільки майна банкрута не виявлено, згідно наданого ліквідбалансу активи та пасиви банкрута відсутні.

На підставі викладеного, керуючись ст.32, п.6 ст.40, ст.51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п.5 ст.39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” №755-IV від 15.05.03р., п.3 ст. 104 Цивільного кодексу України п.6 ст.80, ст.86 ГПК України, суд, -

У Х В А Л И В:


1. Затвердити звіт ліквідатора.

2. Затвердити ліквідаційний баланс Приватного підприємства Виробничо-комерційної фірми „Резонанс Плюс”.

3. Припинити юридичну особу –Приватне підприємство Виробничо-комерційну фірму „Резонанс Плюс” (м.Одеса, Люстдорфська дорога, 178/1, кв. 26. Код ЄДРПОУ 32896180).

4. Зобов’язати державного реєстратора не пізніше наступного робочого дня з дати надходження цієї ухвали заповнити реєстраційну картку про державну реєстрацію припинення юридичної особи Приватного підприємства Виробничо-комерційної фірми „Резонанс Плюс”, внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та передати органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації припинення для зняття юридичної особи з обліку.

5. Кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну. Вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.

6. Припинити повноваження ліквідатора банкрута –Синицького Сергія Анатолійовича.

7. Провадження по справі припинити.

8. Примірник ухвали надіслати: банкруту, Малиновській райдержадміністрації м.Одеси, в облстатуправління, другому відділу ДВС Малиновського РУЮ у м.Одесі, Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців м.Одеси.Суддя Лепеха Г.А.