Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 7/44-Б

Дата ухвалення рішення:
04.07.2006
Зареєстровано:
13.07.2006
Cуддя:
Шум М.С.
Оприлюднено:
21.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Волинської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Від "04" липня 2006 р.

по справі № 7/44-Б.


За заявою ліквідатора –Череватого Любомира Богдановича

про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу


по справі за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Континіум-Укр-Ресурс", м. Луцьк

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Нафтосвіт", м. Луцьк

про визнання банкрутом


Суддя Шум М.С.


Судом встановлено: відповідно до постанови господарського суду Волинської області від 18.05.2006р. "Нафтосвіт", м. Луцьк визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру у відповідності до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Ухвалою від 15.02.2006р. зобов’язано заявника в 10-ти денний термін подати до офіційного друкованого органу - газети "Голос України" або "Урядовий кур’єр", оголошення про порушення справи про банкрутство.

На виконання ухвали від 01.06.2006р. було подано оголошення до офіційного друкованого органу про порушення справи про банкрутство та прийом претензій кредиторів в тридцяти денний термін після публікації оголошення.

До боржника із майновими вимогами звернулись ТзОВ "Континіум-Укр-Ресурс" в розмірі 135 000 грн. та ПП "ВКФ "Вотум-А"" в розмірі 3 690 000 грн., всього на суму 3 825 000 грн. Господарський суд 11.05.2006р. затвердив реєстр вимог кредиторів.

Враховуючи, що майна боржника завідомо не вистачає на відшкодування судових витрат у справі про банкрутство, на його банківських рахунках кошти відсутні, підприємницька діяльність боржником тривалий час не здійснюється, про що свідчать документи справи, ліквідатором було проведено заходи щодо виявлення всіх видів майнових активів (майна та майнових прав) банкрута.

Ліквідатором проведені додаткові заходи щодо виявлення всіх видів майнових активів (майна та майнових прав) ТзОВ "Нафтосвіт", м. Луцьк зроблено запити в Волинське обласне бюро технічної інвентаризації, Луцький МРЕВ ДАІ УМВС у Волинській області, Волинську регіональну філію Державного підприємства "Центр державного земельного кадастру при Державного комітету України по земельних ресурсах", Луцьке міське управління земельних ресурсів.

Згідно листа Луцьке міське управління земельних ресурсів № 128/1-1.19 від 22.03.2006р. у ТзОВ "Нафтосвіт", м. Луцьк в користуванні чи у власності земельні ділянки не знаходяться.

Згідно листа Волинської регіональної філії Державного підприємства "Центр державного земельного кадастру при Державного комітету України по земельних ресурсах" № 143 від 29.03.2006р. земельні ділянки на правах власності, постійного користування та оренди за ТзОВ "Нафтосвіт", м. Луцьк не зареєстровані.

Згідно листа № 774 від 16.03.2006р. Волинського обласного бюро технічної інвентаризації право власності на нерухоме майно за ТзОВ "Нафтосвіт", м. Луцьк не зареєстровано.

Згідно листа Луцького МРЕВ ДАІ УМВС у Волинській області № 1077 від 01.04.2006р. транспортні засоби за ТзОВ "Нафтосвіт", м. Луцьк не зареєстровані.

Виходячи з викладеного, коштів та майна для задоволення вимог кредиторів немає.

Відповідно до п. 6 ст. 31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимоги не задоволені за недостатності майна, вважаються погашеними.

Враховуючи вищевикладене та керуючись п. 6 ст. 40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд, -

ухвалив:


1. Представлений суду ліквідаційний баланс затвердити.

2. Ліквідувати юридичну особу –товариство з обмеженою відповідальністю "Нафтосвіт", м. Луцьк.

3. Провадження по справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "Нафтосвіт", м. Луцьк припинити.

4. Зобов’язати державного реєстратора вчинити дії, передбачені Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців" та спрямовані на припинення юридичної особи - товариства з обмеженою відповідальністю "Нафтосвіт", м. Луцьк.

.
Суддя М.С. Шум