Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 5/15-Б-06

Дата ухвалення рішення:
04.07.2006
Зареєстровано:
13.07.2006
Cуддя:
Ситюк В.Г.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Херсонської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м.Херсон, вул. Горького, 18

_______ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


"04" липня 2006 р. Справа № 5/15-Б-06

Господарський суд Херсонської області у складі судді Ситюка В.Г., при секретарі Мальцевій О.В., розглянувши справу

за заявою: Генічеської МДПІ м.Генічеськ Херсонської області, УПФУ в Генічеськомурайоні Херсонської області

до: Комунально-житлового підприємства смт.Новоолексіївка Генічеського району Херсонської області

про визнання банкрутом

за участю представників:

від кредиторів: ДПІ у Генічеському районі - Большаков С.А. ст.держ.податк.інспектор, дов. у справі,

- Генічеський РЦЗ - Дзюба А.В. - гол.спеціаліст - юрист, дов. у справі,

- ВВД ФСС від НВ на виробництві - Афанасьєва Ж.Л. - гол.спеціаліст,

- УПФУ в Генічеському районі - Сивак Н.С. - гол.спеціаліст-юрист, дов. у справі,

розпорядник майна: Андрющенко О.Р.


в с т а н о в и в:

Ухвалою суду від 25.05.06р. затверджено реєстр вимог кредиторів і зобов"язано розпорядника майна скликати збори кредиторів, яким утворити комітет кредиторів та визначитися щодо подальшої процедури банкрутства боржника.

Ухвалою суду від 20.06.06р. у зв"язку з неявкою до суду розпорядника майна і неподання ним витребуваних матеріалів розгляд справи було відкладено.

ДПІ у Генічеському районі подано до суду клопотання про заміну кредитора - Генічеську МДПІ на правонаступника - ДПІ у Генічеському районі мотивуючи його проведеною реорганізацією з 01.07.06р.

Відповідно до наказу ДПА у Херсонській області № 62 від 06.04.06р. - п.п. 1, 2 Генічеська МДПІ реорганізована шляхом створення з 01.07.06р. на базі її відділень ДПІ у Генічеському районі, ДПІ у Новотроїцькому районі та Нижньосірогозької МДПІ, які є правонаступниками реорганізованих відділень ДПІ.

За таких обставин та відповідно до ст. 25 ГПК України, суд здійснює заміну кредитора - Генічеську МДПІ на його правонаступника - ДПІ у Генічеському районі.

Розпорядником майна подано до суду звіт, аналіз фінансового становища боржника, протоколи зборів кредиторів і засідання комітету кредиторів та повідомлено про прийняття комітетом кредиторів рішення про звернення до суду з клопотанням про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

Комітетом кредиторів (головою комітету) повідомлено про проведення перших загальних зборів кредиторів, утворення комітету кредиторів і прийняття останнім, за результатами розгляду аналізу фінансового становища боржника, рішення про звернення до суду з клопотанням про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури. Відповідне клопотання головою комітету кредиторів подано до суду.

Заслухавши представників кредиторів, розпорядника майна, розглянувши матеріали справи, суд вважає клопотання комітету кредиторів таким, що підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ч. 8 ст. 16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" до компетенції комітету кредиторів належить прийняття рішення про звернення до суду з клопотанням про відкриття процедури санації, визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

Як вбачається з матеріалів справи, розпорядником майна скликано перші загальні збори кредиторів, якими утворено комітет кредиторів - протокол зборів кредиторів від 05.06.06р. № 1.

Комітетом кредиторів ( протокол засідання № 1 від 05.06.06р.) за результатами розгляду аналізу фінансового становища боржника прийнято рішення про звернення до суду з клопотанням про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

Відповідне клопотання головою комітету кредиторів подано до суду і підтримано присутніми в засіданні представниками кредиторів.

Відповідно до наданого розпорядником майна аналізу фінансового становища боржника, останнє характеризується як незадовільне.

За таких обставин, враховуючи відсутність інших пропозицій по судовим процедурам банкрутства, фінансове становище боржника, суд вважає за необхідне клопотання кредиторів задовольнити і визнати боржника банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру, так як погашення вимог кредиторів можливо не інакше, як через застосування по відношенню до боржника ліквідаційної процедури.

Розмір оплати послуг арбітражного керуючого встановлений комітетом кредиторів відповідно до положень ст. 3 (1) Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" - протокол засідання № 1 від 05.06.06р. і затверджується судом.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 22, 24 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд,


п о с т а н о в и в:


1.Визнати комунально-житлове підприємство смт.Новоолексіївка Генічеського району Херсонської області код ЄДРПОУ № 31503105 банкрутом.

2.Відкрити ліквідаційну процедуру строком на 6 місяців і призначити ліквідатором арбітражного керуючого Андрющенко Оксану Романівну ліцензія АБ № 176206 від 14.08.05р.

3.Ліквідатору здійснити ліквідаційну процедуру і забезпечити виконання вимог, передбачених ст.ст. 25-32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", звіт та ліквідаційний баланс подати суду.

4.Затвердити оплату послуг арбітражного керуючого Андрющенко О.Р. в сумі двох мінімальних розмірів заробітної плати щомісячно.

5.Здійснити заміну кредитора - Генічеську МДПІ на правонаступника - ДПІ у Генічеському районі.

6.Постанову надіслати кредиторам, боржнику, Херсонському сектору з питань банкрутства, арбітражному керуючому Андрющенко О.Р.



Суддя В.Г. Ситюк