Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 5/236-Б-05

Дата ухвалення рішення:
06.07.2006
Зареєстровано:
13.07.2006
Cуддя:
Ситюк В.Г.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Херсонської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м. Херсон, вул. Горького, 18

_______ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


"06" липня 2006 р. Справа № 5/236-Б-05

Господарський суд Херсонської області у складі судді Ситюка В.Г., при секретарі Мальцевій О.В., розглянувши справу

за заявою: Нововоронцовської МДПІ смт.Нововоронцовка Херсонської області

до: СВК ім.Шевченка смт.Високопілля Херсонської області

про визнання банкрутом

за участю представників:

від кредиторів: АППБ "Аваль" в особі ХФ - Сапіга М.М. - заст.н-ка юр.відділу, дов. у справі,

розпорядник майна - арбітражний керуючий Клигіна І.В.

в с т а н о в и в:


Ухвалою суду від 15.06.06р. затверджено реєстр вимог кредиторів і зобов'язано розпорядника майна скликати збори кредиторів, яким утворити комітет кредиторів та визначитися щодо подальшої процедури банкрутства боржника.

Розпорядником майна подано до суду аналіз фінансового становища боржника, протоколи зборів кредиторів і засідання комітету кредиторів, клопотання комітету кредиторів та повідомлено про прийняття комітетом кредиторів рішення про звернення до суду з клопотанням про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

Заслухавши представника кредитора, розпорядника майна, розглянувши матеріали справи, суд вважає клопотання комітету кредиторів таким, що підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ч. 8 ст. 16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" до компетенції комітету кредиторів належить прийняття рішення про звернення до суду з клопотанням про відкриття процедури санації, визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

Як вбачається з матеріалів справи, розпорядником майна скликано перші загальні збори кредиторів, якими утворено комітет кредиторів - протокол зборів кредиторів від 03.07.06р. № 1.

Комітетом кредиторів ( протокол засідання № 1 від 03.07.06р.) за результатами розгляду аналізу фінансового становища боржника прийнято рішення про звернення до суду з клопотанням про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

Відповідне клопотання головою комітету кредиторів подано до суду і підтримано присутнім в засіданні представником кредитора.

Відповідно до наданого розпорядником майна аналізу фінансового становища боржника, останнє характеризується як незадовільне.

За таких обставин, враховуючи відсутність інших пропозицій по судовим процедурам банкрутства, фінансове становище боржника, суд вважає за необхідне клопотання кредиторів задовольнити і визнати боржника банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру, так як погашення вимог кредиторів можливо не інакше, як через застосування по відношенню до боржника ліквідаційної процедури.

Розміри оплати послуг та додаткової винагороди арбітражного керуючого встановлені комітетом кредиторів відповідно до положень ст. 3 (1) Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" - протокол засідання № 1 від 03.07.06р. і затверджуються судом.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 22, 24 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд,


п о с т а н о в и в:


1.Визнати сільськогосподарський виробничий кооператив ім.Шевченка смт. Високопілля Херсонської області код ЄДРПОУ № 03785332 банкрутом.

2.Відкрити ліквідаційну процедуру строком на 6 місяців і призначити ліквідатором арбітражного керуючого Клигіну Ірину Володимирівну ліцензія АБ № 271615 від 12.12.05р.

3.Ліквідатору здійснити ліквідаційну процедуру і забезпечити виконання вимог, передбачених ст.ст. 25-32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", звіт та ліквідаційний баланс подати суду.

4.Затвердити оплату послуг арбітражного керуючого Клигіної І.В. в сумі двох мінімальних розмірів заробітної плати щомісячно та додаткову винагороду у розмірі 10% від суми погашених вимог кредиторів.

5.Постанову надіслати кредиторам, боржнику, Херсонському сектору з питань банкрутства, арбітражному керуючому Клигіній І.В.Суддя В.Г. Ситюк