Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 7/225-08-3905

Дата ухвалення рішення:
13.11.2008
Зареєстровано:
03.12.2008
Cуддя:
Лепеха Г.А.
Оприлюднено:
14.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Одеської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________

УХВАЛА

про ліквідацію банкрута та

припинення провадження у справі

"13" листопада 2008 р. Справа  № 7/225-08-3905

За заявою кредитора: Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1

м. Одеса

до боржника: Приватного підприємства „Поліном”, м. Одеса

про визнання банкрутом

Суддя   Лепеха Г.А.

Представники сторін:

Від кредитора(ліквідатора банкрута) - ОСОБА_2, за довіреністю.

СУТЬ СПОРУ: про визнання банкрутом.

Суб'єкт підприємницької діяльності-фізична особа ОСОБА_1 звернувся до господарського суду з заявою про визнання приватного підприємства „Поліном” банкрутом в порядку ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, оскільки останнє неспроможне сплатити заборгованість після настання встановленого строку у сумі 182 320, 00 грн.

  Ухвалою суду від 17.09.2008р. порушено провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника - приватного підприємства „Поліном”.

02 жовтня 2008 року господарським судом Одеської області винесено постанову про визнання банкрутом відсутнього боржника, згідно якої ПП „Поліном” визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено  ініціюючого кредитора -СПД ОСОБА_1.

  За результатами роботи ліквідатором надано суду: звіт про ліквідацію, ліквідаційний  баланс  ПП „Поліном”.

У представленому ліквідаційному звіті ліквідатор доповідає наступне: в ході проведення ліквідаційної процедури ні самого боржника, ні його документації не знайдено.

  З метою виявлення наявності будь-яких активів (нерухомого майна, транспортних засобів тощо) суд направив ухвали до органів державної автомобільної інспекції, банку боржника, Комунальному підприємству “Одеське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації об'єктів нерухомості”.

Як вбачається з відповіді Управління ДАІ УМВС України в Одеській області (вих. № 42/1-4298 від 27.09.08р.), за  ПП „Поліном” транспортні засоби не зареєстровані. Згідно отриманої відповіді МБТІ та РОН № 9785-06/2697 від 03.10.2008р. нерухомого майна за боржником не зареєстровано. Рахунки боржника в фінансових установах закрити, про що свідчить довідка з АКБ „Укрсоцбанк” від 25.09.2008р.

Згідно наданого ліквідаційного балансу активи та пасиви банкрута відсутні.

Ліквідатор банкрута пропонує провадження по справі припинити, кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну, вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними,  ПП „Поліном” ліквідувати.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши у судовому засіданні ліквідатора, який виказав прохання про затвердження ліквідаційного балансу банкрута та його звіту, суд дійшов до висновку, що підприємство підлягає ліквідації, а кредиторські вимоги слід вважати погашеними, оскільки майна банкрута не виявлено та  згідно наданого ліквідбалансу активи та пасиви банкрута відсутні.

На підставі викладеного, керуючись ст.32, п.6 ст.40, ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п.5 ст.39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” №755-IV від 15.05.03р., п.3 ст. 104 Цивільного кодексу України п.6 ст.80, ст.86  ГПК  України, суд, - 

 

У Х В А Л И В:

1.   Затвердити звіт ліквідатора.

2.   Затвердити ліквідаційний баланс приватного підприємства „Поліном”.

3.   Припинити юридичну особу -приватне підприємство „Поліном” (м.Одеса, вул. Мала Арнаутська, буд. 9. Код ЄДРПОУ 13883490).

4.   Зобов'язати державного реєстратора не пізніше наступного робочого дня з дати надходження цієї ухвали заповнити реєстраційну картку про державну реєстрацію припинення юридичної особи ПП „Поліном”, внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення  юридичної особи та передати органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації припинення для зняття юридичної особи з обліку.

5.   Кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну. Вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.

6.   Скасувати арешт та інші заходи по забезпеченню заяви, вжиті ухвалою суду від 17.09.2008р.

7.   Припинити повноваження ліквідатора банкрута -ініціюючого кредитора суб'єкта підприємницької діяльності - ОСОБА_1.

8.   Провадження по справі припинити.

9.   Примірник ухвали надіслати: кредитору (ліквідатору банкрута), в облстатуправління,  Першій ДВС Малиновського району м. Одеси, Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців м.  Одеси.

Суддя Лепеха Г.А.