Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 14/2561

Дата ухвалення рішення:
15.06.2006
Зареєстровано:
13.07.2006
Cуддя:
Хабазня Ю.А.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Черкаської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

"15" червня 2006 р. Справа № 14/2561
Вх. №

9236

від

12.05.2006

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю арбітражного керуючого Каплі С.В., за посадою, представників кредиторів –Дегтярьова В.М. (від Канівського міського центру зайнятості), Науменка А.Є. (від управління Пенсійного фонду України в м.Каневі), (від Канівської ОДПІ), за довіреностями, Нікітенка В.І., розглянувши у відкритому судовому засіданні у м.Черкаси у приміщенні суду клопотання про затвердження звіту, ліквідаційного балансу та витрат ліквідатора банкрута, який надійшов від голови комітету кредиторів у справі за заявою

ініціюючого кредитора

управління Пенсійного фонду України в м. Каневі

до боржника

Канівського дочірнього підприємства “Лізингова компанія “Хліб України”

про

визнання банкрутом, –

УСТАНОВИВ:

Постановою суду від 15.11.2005 боржника визнано банкрутом, арбітражним керуючим Каплею С.В., якого призначено ліквідатором боржника, господарському суду подано на затвердження звіти та ліквідаційний баланс боржника. Останній засвідчує відсутність у банкрута майна.

Усі кредитори були належним чином повідомлені про призначення судового засідання з розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута. Кредитори що з’явились у судове засідання заявлене клопотання про затвердження звіту підтримали. Скарг на дії ліквідатора до суду не надійшло.

У ході заслуховування звіту ліквідатора у судовому засіданні установлено, що майнові активи у банкрута відсутні, за рахунок грошових коштів на рахунку боржника частково погашено витрати, пов'язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді, заборгованість перед кредиторами та по оплаті праці арбітражному керуючому не погашена.

Суд вважає, що ліквідатором виконані усі необхідні дії для виявлення документації і майнових активів боржника та покладені на нього ст.25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” обов’язки, у зв’язку з чим звіт та ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа –ліквідації.

Керуючись ст. 32, п.6 ст.40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд, –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора про проведення ліквідаційної процедури банкрута від 30.05.2006 №30/005 та доданий до нього ліквідаційний баланс станом на 12.05.2006.

2.Ліквідувати Канівське дочірнє підприємство закритого акціонерного товарисвта „Лізінгова компанія „Хліб України” (м.Канів, вул.Дорошенка,5, ідентифікаційний код №31248795) як юридичну особу-банкрута.

3.Зобов’язати ліквідатора: забезпечити збереження документів банкрута і, за погодженням із архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання; подати державному реєстратору необхідні документи передбачені у ст.ст. 39, 50 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців" та інформувати суд про виконання.

4.Скасувати арешт на майно боржника, накладений ухвалою суду від 03.06.2005.

5.Провадження у справі припинити.

Копію ухвали направити ліквідатору, кредиторам, державному реєстратору (виконкому Канівської міської ради) для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи, обласному управлінню статистики, державній виконавчій службі у місті Каневі.

Ухвала може бути оскаржена до Київського міжобласного апеляційного господарського суду.

Суддя Хабазня Ю.А.


Судовий реєстр по справі 14/2561

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
84648 Постанова 22.08.2006 Костриця О.О. Господарський суд Житомирської області Господарське
26930 Ухвала 15.06.2006 Хабазня Ю.А. Господарський суд Черкаської області Господарське