Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 2/46-05-1373

Дата ухвалення рішення:
22.06.2006
Зареєстровано:
13.07.2006
Cуддя:
Бахарев Б.О.
Оприлюднено:
22.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Одеської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________

УХВАЛА


"22" червня 2006 р. Справа № 2/46-05-1373

За заявою Асоціації “Облагрошляхбуд”, м. Одесса

Про визнання Асоціації “Облагрошляхбуд” банкрутом


Суддя Бахарєв Б.О.


ПРЕДСТАВНИКИ СТОРІН:

Ліквідатор: арбітражний керуючий Іванов В.М. (постанова, ліцензія)

С.с.: про визнання банкрутом


Асоціація “Облагрошляхбуд” звернулась в господарський суд Одеської області з заявою про порушення справи про банкрутство Асоціації “Облагрошляхбуд” в порядку ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Ухвалою господарського суду Одеської області від 09.02.2005 р. порушено провадження у справі.

Асоціація “Облагрошляхбуд” зареєстрована 10.02.1994 р. Виконкомом Жовтневої районної ради м. Одеси.

Відповідно до ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” якщо вартості майна боржника –юридичної особи, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, така юридична особа ліквідується в порядку, передбаченому цим Законом. У разі виявлення зазначених обставин ліквідатор (ліквідаційна комісія) зобов'язані звернутися в господарський суду із заявою про порушення справи про банкрутство такої юридичної особи.

10.03.2005 р. засновниками прийняте рішення про звернення в господарський суд Одеської області із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство в порядку ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Згідно п. 6 ст. 51 “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” власник майна боржника (уповноважена ним особа), керівник боржника, голова ліквідаційної комісії (ліквідатор), які допустили порушення вимог частини першої цієї статті несуть солідарну відповідальність по незадоволених вимогах за грошовими зобов’язаннями та зобов’язаннями щодо податків і зборів (обов’язкових платежів) боржника.

Постановою суду від 14.04.2005 р. боржника визнано банкрутом, відкрито відносно нього ліквідаційну процедуру, призначено ліквідатором банкрута арбітражний керуючий Іванов В.М., який зобов’язаний провести ліквідаційні заходи, передбачені Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, опублікувати відомості про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури у офіційних друкованих органах за рахунок банкрута у п’ятиденний строк, надати суду ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора на затвердження.

З метою виявлення кредиторів ліквідатором було подано до офіційних друкованих органів оголошення про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, яке опубліковано в газеті “Голос України” № 49 від 17.03.2006 р.

Протягом місяця з дня публікації оголошення заяв про визнання кредитором до суду не надійшло.

На виконання постанови суду від 14.04.2005 р. за результатами роботи ліквідатором надано суду ліквідаційний баланс, в якому активи не відображені, та звіт ліквідатора з підтверджуючими документами, які свідчать про відсутність у банкрута майна, транспортних засобів, грошових коштів та інших активів, у зв’язку з чим неможливе погашення грошових вимог кредитора в порядку ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Приймаючи до уваги ознаки, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, а також враховуючи, відсутність у банкрута майна та грошових коштів для погашення кредиторської заборгованості і платоспроможність відновити неможливо, суд вважає за необхідне затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута і ліквідувати Асоціацію “Облагрошляхбуд”, припинити юридичну особу та виключити з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб відповідно до ст. 39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців”.

Керуючись ст. ст. 22-25, 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд,-


У Х В А Л И В:


1. Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Асоціації “Облагрошляхбуд” код 03579182 (м. Одеса, вул. Жуковського, 31).

2. Ліквідувати та припинити юридичну особу Асоціацію “Облагрошляхбуд”, виключити його з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

3. Зобов’язати ліквідатора провести заходи щодо ліквідації підприємства, забезпечити збереженість архівних документів банкрута і, за погодженням із спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері архівної справи і діловодства або уповноваженою ним архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання у відповідності з ч.2 ст.34 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, про що повідомити суд.

4. Грошові вимоги, які не задоволені за недостатністю майна, вважати погашеними.

5. Повноваження ліквідатора припинити.

5 Провадження у справі припинити.

6 Попередити учасників процесу, що власник майна боржника (уповноважена ним особа), керівник боржника, голова ліквідаційної комісії (ліквідатор), які допустили порушення вимог частини першої ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” несуть солідарну відповідальність по незадоволених вимогах за грошовими зобов’язаннями та зобов’язаннями щодо податків і зборів (обов’язкових платежів) боржника.

7. Копію ухвали надіслати: ліквідатору, банку, який обслуговує фінансову діяльність банкрута, державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору.


Суддя Бахарев Б.О.