Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б26/245-08

Дата ухвалення рішення:
18.11.2008
Зареєстровано:
24.11.2008
Cуддя:
Камша Н.М.
Оприлюднено:
08.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Дніпропетровської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18.11.08 р.

Справа № Б26/245-08

За заявою  приватного підприємця ОСОБА_1, м.Дніпропетровськ  

до боржника товариства з обмеженою відповідальністю "Анива-Д", м.Дніпропетровськ

про визнання банкрутом

Суддя Камша Н.М.

Представники сторін:

Кредитора: ОСОБА_2. -представник, доручення №1572 від 18.11.2008 р.;

Боржника: не з'явився;

СУТЬ СПРАВИ:

  Провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "Анива-Д", м. Дніпропетровськ (далі - боржник) порушено 05.11.2008 року за заявою кредитора відповідно до процедури, передбаченої статтею 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі -Закон).

Підставою для  звернення до суду із заявою про порушення провадження у справі  вказано те, що боржник має перед кредитором безспірну заборгованість за договором від 16.04.08 р.

№ 16к/п/04 про надання консультативних послуг у розмірі 8419,83 грн., яка не сплачена.

  За даними кредитора боржник  не здійснює підприємницьку діяльність.

Представник боржника у судове засідання не з'явився, відзиву на заяву та витребуваних документів не подав.

 Вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення представника кредитора, господарський суд встановив наступне.

Згідно зі ст.52 Закону  у разі, якщо громадянин-підприємець-боржник або керівні органи боржника-юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення   справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від його вимог до боржника та строку виконання зобов»язань.

Господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором ініціюючого кредитора  за згодою останнього.

Заборгованість боржника перед кредитором підтверджується матеріалами справи, доказів її погашення боржником не надано.

Відсутність підприємницької діяльності боржника підтверджується витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців від 31.10.2008 р.

№2510254,  згідно якого боржник перебуває у стані припинення підприємницької діяльності.

  Згоду на призначення ліквідатором по даній справі надано ініціюючим кредитором.

  Враховуючи викладене, господарський суд прийшов до висновку про необхідність визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури строком на 1 рік, призначення ліквідатором - приватного підприємця ОСОБА_1 , м. Дніпропетровськ 

  З метою виявлення кредиторів, перевірки наявності грошових коштів на всіх рахунках, відкритих банкрутом, у банківських установах, слід зобов'язати ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська у строк до 18.12.08 р. надати господарському суду та ліквідатору дані про рахунки, відкриті банкрутом, та довідку про наявність податкового боргу.

Ліквідатора слід зобов'язати:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом  всіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;  

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію  та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону.

Після завершення заходів  ліквідаційної процедури  ліквідатор має подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

  Виходячи із положень статті 11-1 Закону України «Про державну податкову службу в Україні»копію цієї постанови направити до органу державної  податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки  своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов'язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для долучення до справи про банкрутство.

Керуючись ст.ст. 22-32, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Визнати товариство з обмеженою відповідальністю "Анива-Д", м.Дніпропетровськ  - (код ЄДРПОУ 35545086) - банкрутом.

Відкрити ліквідаційну процедуру у справі строком на один рік, до 18.11.2009 р.

Ліквідатором товариства з обмеженою відповідальністю "Анива-Д", м.Дніпропетровськ призначити ініціюючого кредитора приватного підприємця ОСОБА_1, м. Дніпропетровськ( ідент. НОМЕР_1 , адреса для листування: АДРЕСА_1 ).

  Зобов'язати ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська у строк до 18.12.2008 р. надати господарському суду та ліквідатору дані про рахунки, відкриті банкрутом, та довідку про наявність податкового боргу.

  Зобов'язати ліквідатора:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським   судом  всіх відомих йому кредиторів банкрута, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

-  вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію  та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону;

- після завершення заходів  ліквідаційної процедури подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс. 

  Копію цієї постанови направити до органу державної  податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки  своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов'язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для долучення до справи про банкрутство.  

Суддя

 Н.М. Камша

 


Судовий реєстр по справі Б26/245-08

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
3990095 Ухвала 10.02.2009 Камша Н.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
3990094 Ухвала 23.01.2009 Камша Н.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2653791 Постанова 18.11.2008 Камша Н.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2540333 Ухвала 05.11.2008 Камша Н.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське