Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 10169-12/0

Дата ухвалення рішення:
19.12.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Костенко Л.А.
Оприлюднено:
07.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Сумської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про повернення позовної заяви

19.12.08

Справа №10169-12/0.


Суддя Господарського суду Сумської області Костенко Л.А., розглянувши матеріали за заявою Державної податкової інспекції в м.Суми до Товариства з обмеженою відповідальністю «Сад та город», м.Суми про порушення справи про банкрутство,


В С Т А Н О В И В :


До господарського суду звернулась Державна податкова інспекція в м.Суми із заявою про порушення справи про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Сад та город».

Відповідно до ст. 1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” кредитор - юридична або фізична особа, яка має у встановленому порядку підтверджені документами вимоги щодо грошових зобов'язань до боржника.

Безспірні вимоги кредиторів –це вимоги кредиторів, визнані боржником, інші вимоги кредиторів, підтверджені виконавчими документами чи розрахунковими документами, за якими відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника.

Кредитор в своїй заяві зазначає, що заборгованість боржника підтверджується також виконавчим листом по справі АС3/746-08.

Разом з тим, в поданих матеріалах відсутні докази звернення кредитора до органів ДВС щодо примусового стягнення боргу за виконавчим документом.

За таких обставин заява підлягає поверненню без розгляду.


Тому, керуючись ст.9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п.3 ч.1 ст. 63 ГПК України, суд-


У Х В А Л И В :

Заяву з доданими до неї документами повернути Державній податковій інспекції в м.Суми без розгляду.


Додаток : всього на 35 арк.


СУДДЯ Л.А.КОСТЕНКОСуддя Костенко Лариса Андріївна