Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 10127-12/0

Дата ухвалення рішення:
19.12.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Костенко Л.А.
Оприлюднено:
07.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Сумської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про повернення позовної заяви

19.12.08

Справа №10127-12/0.


Суддя Господарського суду Сумської області Костенко Л.А., розглянувши матеріали за заявою Відкритого акціонерного товариства «Райффайзен Банк Аваль» в особі Сумської обласної дирекції до Товариства з обмеженою відповідальністю ім. Муратова Ф.С., м.Охтирка про порушення справи про банкрутство,


В С Т А Н О В И В :


До господарського суду звернулось ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» в особі Сумської обласної дирекції із заявою про порушення справи про банкрутство ТОВ ім. Муратова Ф.С.

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» кредитор - юридична або фізична особа, яка має у встановленому порядку підтверджені документами вимоги щодо грошових зобов'язань до боржника.

Безспірні вимоги кредиторів – це вимоги кредиторів, визнані боржником, інші вимоги кредиторів, підтверджені виконавчими документами чи розрахунковими документами, за якими відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника.

Кредитором до заяви не додано судове рішення про стягнення боргу з солідарних боржників, а також не вказано щодо стягнення боргу з інших боржників.

За таких обставин заява підлягає поверненню без розгляду.


Тому, керуючись , ст.9 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», п.3 ч.1 ст. 63 ГПК України, суд-


У Х В А Л И В :

Заяву з доданими до неї документами повернути ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» в особі Сумської обласної дирекції без розгляду.


Додаток : всього на 17 арк.


СУДДЯ Л.А.КОСТЕНКОСуддя Костенко Лариса Андріївна