Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 27/02-21

Дата ухвалення рішення:
16.12.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Судова-Хомюк Н.М.
Оприлюднено:
07.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Львівської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128


УХВАЛА


16.12.08 Справа№ 27/02-21


Суддя Судова –Хомюк Н.М.

розглянувши матеріали заяви ДПІ Перемишлянському районі, м. Перемишляни

про банкрутство ТзОВ „Яровіт”, м. Перемишляни


ВСТАНОВИВ:

При підготовці до розгляду матеріалів справи, судом встановлено, що до заяви не подано доказів внесення до Єдиного державного реєстру запису про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням.

Згідно із ст.17 ЗУ “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” відомості про юридичну особу включаються до Єдиного державного реєстру (ч.1), визначено, які відомості повинні міститися в Єдиному державному реєстрі щодо юридичної особи (ч.2). В Єдиному державному реєстрі містяться також відомості про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням. Згідно з ч.7 ст.19 ЗУ “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”, якщо реєстраційна картка про підтвердження відомостей про юридичну особу не була надана юридичною особою в установлений строк, державний реєстратор зобов’язаний у строк, що не перевищує десяти робочих днів з дати, яка встановлена для юридичної особи для подання реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу, направити рекомендованим листом юридичній особі повідомлення про необхідність подання державному реєстратору реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу. У разі повернення до державного реєстратора рекомендованого листа з відміткою відділення зв’язку про відсутність юридичної особи за вказаною адресою або неподання юридичною особою упродовж місяця з дати направлення їй відповідного повідомлення реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням або запис про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу.

Відповідно до ст.20 ЗУ “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” відомості, що містяться в єдиному державному реєстрі, є відкритими і загальнодоступними, за винятком ідентифікаційних номерів фізичних осіб-платників податків. До заяви, в порушення вимог Закону, не додано доказів внесення до Єдиного державного реєстру запису про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням, тобто до заяви не додано належного доказу, що дає підставу порушити провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника.

Крім того, згідно ст. 7 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, заява про порушення справи про банкрутство подається боржником або кредитором у письмовій формі, і повинна містити: виклад обставин, які підтверджують неплатоспроможність боржника, з зазначенням суми боргових вимог кредиторів, а також строку їх виконання.

Заява про порушення справи про банкрутство повинна містити суму вимог кредиторів за грошовими зобов’язаннями у розмірі, який не оспорюється боржником, докази обгрунтованості вимог кредитора.

До заяви кредитора —органу державної податкової служби чи інших державних органів, які здійснюють контроль за правильністю та своєчасністю справляння податків і зборів (обов’язкових платежів), додаються докази вжиття заходів до отримання заборгованості по обов’язкових платежах у встановленому законодавством порядку.

До заяви кредитора додаються відповідні документи:

рішення суду, господарського суду, які розглядали вимоги кредитора до боржника.

В порушення вимог ст. 7 вищевказаного закону заявником не представлено копію рішення суду, що розглядав вимоги кредитора до боржника

Керуючись ст.ст. 9, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п.3 ст.63, ст.86 ГПК України, суддя -


У Х В А Л И В:


Заяву та додані до неї документи, всього на 33 арк. повернути кредитору без розгляду.

Суддя Судова-Хомюк Н.М.


Судовий реєстр по справі 27/02-21

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
10040490 Ухвала 21.06.2010 Судова-Хомюк Н.М. Господарський суд Львівської області Господарське
6539169 Ухвала 30.10.2009 Судова-Хомюк Н.М. Господарський суд Львівської області Господарське
2644754 Ухвала 16.12.2008 Судова-Хомюк Н.М. Господарський суд Львівської області Господарське