Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 7/273-08-4485

Дата ухвалення рішення:
23.12.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Лепеха Г.А.
Оприлюднено:
07.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Одеської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________

УХВАЛА

про ліквідацію банкрута та

припинення провадження у справі

"23" грудня 2008 р. Справа № 7/273-08-4485

За заявою кредитора: Управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м.Одеси


до боржника: Підрядного спеціалізованого ремонтно-будівельного управління „Фасадрембуд”, м.Одеса

про визнання банкрутом


Суддя Лепеха Г.А.Представники сторін:

Від ініціюючого кредитора (ліквідатор банкрута) –Золотоверх М.С., за довіреністю.СУТЬ СПОРУ: Управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м.Одеси звернулось до господарського суду з заявою про визнання підрядного спеціалізованого ремонтно-будівельного управління „Фасадрембуд” банкрутом в порядку ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, оскільки останнє неспроможне сплатити заборгованість перед бюджетом у сумі 1 572, 03 грн.

Ухвалою від 27.10.2008р. порушено провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника –підрядного спеціалізованого ремонтно-будівельного управління „Фасадрембуд”, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Постановою від 13.11.2008р. підрядне спеціалізоване ремонтно-будівельне управління „Фасадрембуд” визнано банкрутом як відсутнього боржника, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено ініціюючого кредитора.

За результатами роботи ліквідатором надано суду: ліквідаційні звіт та баланс банкрута.

У представленому ліквідаційному звіті ліквідатор доповідає наступне: документація, печатки і штампи відсутнім боржником ліквідатору не передавались, в ході проведення ліквідаційної процедури ні самого боржника, ні його документації не знайдено.

В ході виявлення майна, зареєстрованого за боржником, були направлені запити до Одеського МБТІ та РОН, УДАІ ГУМВС України в Одеській області, банку, що його обслуговує.

Згідно отриманих відповідей нерухомого майна та транспортних засобів за боржником не зареєстровано, що підтверджується довідками РЕВ 1-го МРВ УДАІ ГУМВС України в Одеській області №42/1-250 від 30.01.2008р., КП „Одеське МБТІ та РОН” №11140-06/3092 від 04.11.2008р. Залишок грошових коштів на поточному рахунку боржника відсутній, про що свідчить довідка ООФ АКБ „Укрсоцбанк” №20-29/85-136 від 13.11.2008р.

22.12.2008р. до суду надійшла заява (вх. №7559) відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Приморському районі м.Одеси про визнання кредиторських вимог до боржника у сумі 593, 81 грн.

Дослідивши вищезазначену заяву та документи, додані до неї, суд дійшов до висновку, що вона складена у відповідності з діючим законодавством та підтверджує заборгованість боржника, а тому підлягає задоволенню.

Ліквідатор банкрута пропонує провадження у справі припинити, кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну, вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними, підрядне спеціалізоване ремонтно-будівельне управління „Фасадрембуд” ліквідувати.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши у судовому засіданні ліквідатора, який виказав прохання про затвердження ліквідаційного баланса банкрута та його звіту, суд дійшов до висновку, що підприємство підлягає ліквідації, а кредиторські вимоги слід вважати погашеними, оскільки майна банкрута не виявлено, згідно наданого ліквідбалансу активи та пасиви банкрута відсутні.


На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 14, 32, п.6 ст.40, ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п.5 ст.39 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”, п.3 ст.104 Цивільного кодексу України, ст.ст. 68, 86 ГПК України, суд

У Х В А Л И В:


1. Визнати кредиторські вимоги відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Приморському районі м.Одеси до підрядного спеціалізованого ремонтно-будівельного управління „Фасадрембуд” у сумі 593, 81 грн.


2. Затвердити звіт ліквідатора.


3. Затвердити ліквідаційний баланс підрядного спеціалізованого ремонтно-будівельного управління „Фасадрембуд”.


4. Припинити юридичну особу –підрядне спеціалізоване ремонтно-будівельне управління „Фасадрембуд” (м.Одеса, вул. Мала Арнаутська, 92. Код ЄДРПОУ 03331654).


5. Зобов’язати державного реєстратора не пізніше наступного робочого дня з дати надходження цієї ухвали заповнити реєстраційну картку про державну реєстрацію припинення юридичної особи –підрядного спеціалізованого ремонтно-будівельного управління „Фасадрембуд” (код ЄДРПОУ 03331654), внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та передати органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації припинення для зняття юридичної особи з обліку.


6. Кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну. Вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.


7. Скасувати арешт та інші заходи по забезпеченню заяви, вжиті ухвалою господарського суду Одеської області від 27.10.2008р.


8. Припинити повноваження ліквідатора банкрута –УПФУ в Приморському районі м.Одеси.


9. Провадження у справі припинити.


Примірник ухвали надіслати: кредиторам, Першій ДВС Приморського району м.Одеси, відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців м.Одеси.


Суддя Лепеха Г.А.