Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 7/258-08-4377

Дата ухвалення рішення:
24.11.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Лепеха Г.А.
Оприлюднено:
07.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Одеської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________

УХВАЛА

про ліквідацію банкрута та

припинення провадження у справі


"24" листопада 2008 р. Справа № 7/258-08-4377

За заявою кредитора: ПП „Інвестгруп-К.М.”, м. Одеса


до боржника: ПП „Карат-Плюс”, м. Одеса


про визнання банкрутом

Суддя Лепеха Г.А.Представники сторін:

Від кредитора(ліквідатора банкрута) – Керман М.І. –директор.СУТЬ СПОРУ: про визнання банкрутом.

Приватне підприємство „Інвестгруп-К.М.” звернулось до господарського суду з заявою про визнання приватного підприємства „Карат-Плюс” банкрутом в порядку ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, оскільки останнє неспроможне сплатити заборгованість після настання встановленого строку у сумі 36 000,00 грн.

Ухвалою суду від 16.10.2008р. порушено провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника – приватного підприємства „Карат-Плюс”.

24 жовтня 2008 року господарським судом Одеської області винесено постанову про визнання банкрутом відсутнього боржника, згідно якої ПП „Карат-Плюс” визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено ініціюючого кредитора –ПП „Інвестгруп-К.М.”, м. Одеса.

За результатами роботи ліквідатором надано суду: звіт про ліквідацію, ліквідаційний баланс ПП „Карат-Плюс”.

У представленому ліквідаційному звіті ліквідатор доповідає наступне: в ході проведення ліквідаційної процедури ні самого боржника, ні його документації не знайдено.

З метою виявлення наявності будь-яких активів (нерухомого майна, транспортних засобів тощо) направив письмові запити до органів державної автомобільної інспекції, банку боржника, Комунальному підприємству “Одеське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації об’єктів нерухомості”.

Як вбачається з відповіді Управління ДАІ УМВС України в Одеській області (вих. № 42/1-5345 від 27.10.08р.), за ПП „Карат-Плюс” транспортні засоби не зареєстровані та раніше не реєструвалися. Згідно отриманої відповіді МБТІ та РОН № 10766-06/2999 від 27.10.08р. нерухомого майна за боржником не зареєстровано. Рахунки боржника в фінансових установах відсутні.

Згідно наданого ліквідаційного балансу активи та пасиви банкрута відсутні.

Ліквідатор банкрута пропонує провадження по справі припинити, кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну, вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними, ПП „Карат-Плюс” ліквідувати.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши у судовому засіданні ліквідатора, який виказав прохання про затвердження ліквідаційного балансу банкрута та його звіту, суд дійшов до висновку, що підприємство підлягає ліквідації, а кредиторські вимоги слід вважати погашеними, оскільки майна банкрута не виявлено та згідно наданого ліквідбалансу активи та пасиви банкрута відсутні.

На підставі викладеного, керуючись ст.32, п.6 ст.40, ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п.5 ст.39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” №755-IV від 15.05.03р., п.3 ст. 104 Цивільного кодексу України п.6 ст.80, ст.86 ГПК України, суд, -


У Х В А Л И В:


1. Затвердити звіт ліквідатора.


2. Затвердити ліквідаційний баланс приватного підприємства „Карат-Плюс”.


3. Припинити юридичну особу –приватне підприємство „Карат-Плюс” (м. Одеса, пр-т Шевченка, 4-Д. Код ЄДРПОУ 35640273).


4. Зобов’язати державного реєстратора не пізніше наступного робочого дня з дати надходження цієї ухвали заповнити реєстраційну картку про державну реєстрацію припинення юридичної особи ПП „Карат-Плюс” (код ЄДРПОУ 35640273), внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та передати органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації припинення для зняття юридичної особи з обліку.


5. Кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну. Вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.


6. Скасувати арешт та інші заходи по забезпеченню заяви, вжиті ухвалою суду від 16.10.2008р.


7. Припинити повноваження ліквідатора банкрута – ініціюючого кредитора приватного підприємства „Інвестгруп-К.М.”.


8. Провадження по справі припинити.


9. Примірник ухвали надіслати: кредитору (ліквідатору банкрута), в облстатуправління, Першій ДВС Приморського району м. Одеси, Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців м. Одеси.
Суддя Лепеха Г.А.