Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 2/197-08-4109

Дата ухвалення рішення:
25.11.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Бахарев Б.О.
Оприлюднено:
06.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Одеської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________

УХВАЛА

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ЗВІТУ ЛІКВІДАТОРА

ТА ПРИПИНЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

"25" листопада 2008 р. Справа № 2/197-08-4109

За заявою: фірми “В.В.С.” у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

про визнання банкрутом фірми “В.В.С.” у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю (код ЄДРПОУ 21035758).


Суддя Бахарєв Б.О.


Представники сторін:

Ліквідатор –Пономаренко Дмитро Євгенович (паспорт, постанова);


Суть спору: про визнання банкрутом.


Фірма “В.В.С.” у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю звернулась в господарський суд Одеської області з заявою про порушення провадження у справі про банкрутство фірми “В.В.С.” у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю в порядку ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Ухвалою господарського суду Одеської області від 02 жовтня 2008 року порушено провадження у справі про банкрутство фірми “В.В.С.” у вигляді ТОВ.

Розглянувши матеріали справи, суд встановив.

Фірма “В.В.С.” у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю зареєстровано 26 квітня 1996 року Виконавчим комітетом Одеської міської ради за № 1 556 120 0000 009791.

Боржник має кредиторську заборгованість перед фізичною особою-підприємцем Колесниковим Костянтином Геннадійовичем в сумі 5 000 гривень, яку неспроможний погасити у встановлений термін, що підтверджується матеріалами справи, а саме: договором від 12 травня 2008 року за № 1, додатковою угодою № 1 до договору від 12 травня 2008 року за № 1, актом прийому-передачі наданих юридичних послуг від 11 серпня 2008 року, претензією від 02 серпня 2008 року б/н .

Відповідно до ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” якщо вартості майна боржника –юридичної особи, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, така юридична особа ліквідується в порядку, передбаченому цим Законом. У разі виявлення зазначених обставин ліквідатор (ліквідаційна комісія) зобов'язані звернутися в господарський суду із заявою про порушення справи про банкрутство такої юридичної особи.

18 вересня 2008 року засновником прийнято рішення, яким вирішено ліквідувати фірму, створити ліквідаційну комісію в складі Пономаренко Д.Є. та Демидової Л.В., призначити головою ліквідаційної комісії Пономаренко Д.Є., а також звернутися в господарський суд Одеської області із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство в порядку ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” у зв’язку з неможливістю погашення кредиторської заборгованості.

Згідно п. 6 ст. 51 “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” власник майна боржника (уповноважена ним особа), керівник боржника, голова ліквідаційної комісії (ліквідатор), які допустили порушення вимог частини першої цієї статті несуть солідарну відповідальність по незадоволених вимогах за грошовими зобов’язаннями та зобов’язаннями щодо податків і зборів (обов’язкових платежів) боржника.

За довідкою ліквідатора банкрута ознак фіктивного банкрутства або доведення до банкрутства не виявлено.

Постановою суду від 09.10.2008 р. боржника визнано банкрутом, відкрито відносно нього ліквідаційну процедуру, призначено ліквідатором банкрута Пономаренко Дмитра Євгеновича, який зобов’язаний провести ліквідаційні заходи, передбачені Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, надати суду ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора на затвердження.

З метою виявлення кредиторів ліквідатором було подано до офіційних друкованих органів оголошення про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, яке опубліковано в газеті „Урядовий кур’єр” № 195 від 18.10.2008 р.

Протягом місяця з дня публікації оголошення заяв про визнання кредитором банкрута до суду та ліквідатора не надійшло.

На виконання постанови суду від 19.10.2008р. за результатами роботи ліквідатором надано суду ліквідаційний баланс, в якому активи не відображені, та звіт ліквідатора з підтверджуючими документами, які свідчать про відсутність у банкрута майна, транспортних засобів, грошових коштів та інших активів, у зв’язку з чим неможливе погашення грошових вимог кредитора в порядку ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Вимоги, заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, не розглядаються і вважаються погашеними.

Приймаючи до уваги ознаки, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, а також враховуючи, відсутність у банкрута майна та грошових коштів для погашення кредиторської заборгованості і платоспроможність відновити неможливо, суд вважає за необхідне затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута і ліквідувати Фірму “В.В.С.” у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю, припинити юридичну особу та виключити з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб відповідно до ст. 39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців”.

Керуючись п. 6 ст. 40, ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд, -


У Х В А Л И В:


1. Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс фірми “В.В.С.” у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю (код ЄДРПОУ 21035758, м. Одеса, вул. Академіка Заболотного, буд. 47, кв. 86).

2. Ліквідувати та припинити юридичну особу фірму “В.В.С.” у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю, виключити його з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

3. Вимоги, які не задоволені за недостатністю майна вважати погашеними.

4. Зобов’язати ліквідатора провести заходи щодо ліквідації підприємства, забезпечити збереженість архівних документів банкрута і, за погодженням із спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері архівної справи і діловодства або уповноваженою ним архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання у відповідності з ч.2 ст.34 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, про що повідомити суд.

5. Повноваження ліквідатора припинити.

6. Провадження у справі припинити.

Копію ухвали надіслати: ліквідатору, державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору.Суддя Бахарев Б.О.