Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 2/183-08-3810

Дата ухвалення рішення:
18.11.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Бахарев Б.О.
Оприлюднено:
06.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Одеської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________

УХВАЛА

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ЗВІТУ ЛІКВІДАТОРА

ТА ПРИПИНЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

"18" листопада 2008 р. Справа № 2/183-08-3810

За заявою: Приватного підприємства „Костус”


про визнання банкрутом Приватного підприємства „Костус ”(код ЄДРПОУ 32696480).


Суддя Бахарєв Б.О.


Представники сторін:

Ліквідатор: Чупрік С. О. (паспорт, постанова).

С. с.: про визнання банкрутом.


Приватне підприємство „Костус” звернулось в господарський суд Одеської області з заявою про порушення справи про банкрутство приватного підприємства „Костус” в порядку ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Ухвалою господарського суду Одеської області від 10.09.2008 р. порушено провадження у справі про банкрутство приватного підприємства “Костус”.

Розглянувши матеріали справи, суд встановив:

Приватне підприємство “Костус” зареєстровано 15.10.2003 р. Виконавчим комітетом Одеської міської ради за № 1 556 105 0001 002801.

Боржник має кредиторську заборгованість перед фірмою «Платан ЛТД»у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю в сумі 128 291,04 грн., яку неспроможний погасити у встановлений термін, що підтверджується договором купівлі-продажу від 30.01.2007 р., податковою накладною від 30.01.2007р., видатковою накладною № 30-1/01 від 30.01.2007 р., актом звірки взаєморозрахунків від 15.02.2008 р., претензією про оплату поставленого товару від 14.05.2007 р., відповіддю на претензію від 13.06.2007 р., повторною претензією від 17.01.2008 р., відповіддю на повторну претензією від 15.02.2008 р. довідкою ліквідатора про відсутність у боржника майна, грошових коштів, транспортних засобів та інших активів.

Відповідно до ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” якщо вартості майна боржника –юридичної особи, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, така юридична особа ліквідується в порядку, передбаченому цим Законом. У разі виявлення зазначених обставин ліквідатор (ліквідаційна комісія) зобов'язані звернутися в господарський суд із заявою про порушення справи про банкрутство такої юридичної особи.

28.02.2008 р. засновником прийнято рішення, яким вирішено ліквідувати підприємство, призначити ліквідатором Чупріка Сергія Олександровича.

22.08.2008 р. ліквідатором ПП „Костус” прийнято рішення про звернення до господарського суду Одеської області із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство в порядку ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” у зв’язку з неможливістю погашення кредиторської заборгованості.

Згідно п. 6 ст. 51 “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” власник майна боржника (уповноважена ним особа), керівник боржника, голова ліквідаційної комісії (ліквідатор), які допустили порушення вимог частини першої цієї статті несуть солідарну відповідальність по незадоволених вимогах за грошовими зобов’язаннями та зобов’язаннями щодо податків і зборів (обов’язкових платежів) боржника.

За довідкою ліквідатора банкрута ознак фіктивного банкрутства або доведення до банкрутства не виявлено.

Постановою суду від 16.09.2008 р. боржника визнано банкрутом, відкрито відносно нього ліквідаційну процедуру, призначено ліквідатором банкрута Чупріка Сергія Олександровича, який зобов’язаний провести ліквідаційні заходи, передбачені Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, надати суду ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора на затвердження.

З метою виявлення кредиторів ліквідатором було подано до офіційних друкованих органів оголошення про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, яке опубліковано в газеті “Урядовий Кур’єр” № 175 від 20.09.2008 р.

Протягом місяця з дня публікації оголошення заяв про визнання кредитором до суду та ліквідатора не надійшло.

На виконання постанови суду від 16.09.2008 р. за результатами роботи ліквідатором надано суду ліквідаційний баланс, в якому активи не відображені, та звіт ліквідатора з підтверджуючими документами, які свідчать про відсутність у банкрута майна, транспортних засобів, грошових коштів та інших активів, у зв’язку з чим неможливе погашення грошових вимог кредитора в порядку ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Приймаючи до уваги ознаки, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, а також враховуючи, відсутність у банкрута майна та грошових коштів для погашення кредиторської заборгованості і платоспроможність відновити неможливо, суд керуючись п. 6 ст. 40, ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” затверджує звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута і ліквідує ПП „Костус”, припиняє юридичну особу та виключає з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб відповідно до ст. 39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців”.

Керуючись п. 6 ст. 40, ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд, -


У Х В А Л И В:


Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс приватного підприємства „Костус” (65078, м. Одеса, вул. Космонавтів ,36, код ЄДРПОУ 32696480).

Ліквідувати та припинити юридичну особу приватне підприємство „Костус”, виключити його з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

Вимоги, які не задоволені за недостатністю майна вважати погашеними.

Зобов’язати ліквідатора провести заходи щодо ліквідації підприємства, забезпечити збереженість архівних документів банкрута і за погодженням із спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері архівної справи і діловодства або уповноваженою ним архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання у відповідності з ч.2 ст.34 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, про що повідомити суд.

Повноваження ліквідатора припинити.

Провадження у справі припинити.

Копію ухвали надіслати: ліквідатору, банку, який обслуговує фінансову діяльність банкрута, державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору.Суддя Бахарев Б.О.