Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 20/64б

Дата ухвалення рішення:
24.11.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Кірпа Т.С.
Оприлюднено:
06.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Луганської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32

______


УХВАЛА

Іменем України

24.11.08 Справа № 20/64б.


За заявою

Прокурора м. Алчевська Луганської області в інтересах держави в особі

кредитора - Алчевської об’єднаної державної податкової інспекції

Луганської області

до боржника - Малого спільного підприємства у вигляді товариства з

обмеженою відповідальністю «Алтон», м. Алчевськ

Луганської області

про банкрутство

суддя Т.С. Кірпа

представники:

від ініціюючого кредитора –ліквідатора - Кудіна С.А., наказ № 305 від 11.0, Алчевська ОДПІ в Луганській області;

від заявника - прокурор відділу представництв інтересів громадян та держави в судах Прокуратури Луганської області, Гриненко С.В., посвідчення № 548 від 31.07.08.;обставини справи: банкрутство, ліквідаційна процедура, розгляд звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута,

в с т а н о в и в:

Згідно довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців від 28.08.08.№551284 належною назвою банкрута є Мале спільне підприємство у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю «Алтон», м. Алчевськ Луганської області.

Прокурором м. Алчевська Луганської області в інтересах держави в особі кредитора, Алчевської об’єднаної державної податкової інспекції Луганської області подано до суду заяву про порушення справи про банкрутство боржника, Малого спільного підприємства у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю «Алтон», м. Алчевськ Луганської області, в порядку ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” у зв’язку з неспроможністю останнього сплатити заборгованість перед бюджетом у розмірі 233 грн. 89 коп., у тому числі 233 грн. 84 коп. основного боргу та 00 грн. 05 коп. пені, у встановлений Законом строк, а також у зв’язку з відсутністю підприємства-боржника за юридичною адресою та припиненням останнім фінансово-господарської діяльності і неподанням звітності більше року.

Провадження у справі стосовно зазначеного боржника порушено ухвалою суду від 19.08.08. №20/64б.

Постановою господарського суду від 01.09.08. по справі №20/64б боржника визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру та призначено ліквідатором ініціюючого кредитора, Алчевську об’єднану державну податкову інспекцію Луганської області (м. Алчевськ, пр. Леніна, буд. 3, і.к. 21845339, керівник –Афонін Д.В.).

На виконання вимог суду та Закону ліквідатором подано звіт та ліквідаційний баланс банкрута, складені за результатами його діяльності.

Згідно довідок КП “Алчевського бюро технічної інвентаризації” від 21.10.08. №40357/24, Відділення Державтоінспекції з обслуговування м. Алчевська та автомобільно-технічної інспекції, підпорядкованого УДАІ УМВС України в Луганській області від 29.10.08. №2725 та Відділу держкомзему у м. Алчевськ Луганської області від 30.10.08. №108 об'єктів нерухомого майна, транспортних засобів та земельних ділянок за боржником не зареєстровано.

Як свідчать надані ліквідатором матеріали та реєстр вимог кредиторів, з грошовими вимогами до боржника звернулися наступні кредитори:

- Алчевська об’єднана державна податкова інспекція Луганської області у сумі –233,89 грн.;

- Алчевський міський центр зайнятості –308 грн.;

- Виконавча дирекція Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності –9,13 грн.

На засіданні комітету кредиторів 21.11.08. (протокол №2) прийняті рішення про затвердження звіту ліквідатора про проведену роботу й ліквідаційного балансу банкрута та про звернення до господарського суду Луганської області з клопотанням щодо винесення ухвали про ліквідацію підприємства-банкрута.

Із матеріалів справи, в тому числі ліквідаційного балансу банкрута, звіту ліквідатора, вбачається, що банкрут протягом тривалого часу підприємницькою діяльністю не займається, не функціонує, як господарюючий суб’єкт, основних і обігових засобів та інших активів не має, керівні органи підприємства за юридичною адресою відсутні.

Реальних можливостей для задоволення грошових вимог кредитора ліквідатор не бачить, в зв’язку з чим клопоче перед судом про прийняття рішення про ліквідацію банкрута, як юридичної особи.

Суд, оцінивши надані матеріали за звітом, дійшов висновку, що ліквідатор здійснив необхідні заходи по розшуку майна банкрута, його керівних органів, по виявленню його усіх майнових активів, що підлягають включенню до ліквідаційної маси, і, за браком останніх, склав відповідний ліквідаційний баланс та подав до суду.

За таких обставин, суд:

- достроково припиняє ліквідаційну процедуру банкрута, Малого спільного підприємства у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю «Алтон», м. Алчевськ Луганської області;

- затверджує звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута, Малого спільного підприємства у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю «Алтон», м. Алчевськ Луганської області;

- ліквідує, як юридичну особу банкрута, Мале спільне підприємство у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю «Алтон», м. Алчевськ Луганської області, вул. Горького, 99А, ідентифікаційний код 20163773;

- на підставі ч. 6 ст. 80 Господарського процесуального кодексу України, ч. 6 ст. 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, провадження у справі припиняє та скасовує мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Відповідно до ч. 6 ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 1, 5, 12, 22-34, ч. 6 ст. 40, ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 29, ч.6 ст. 80, ч. 4 ст. 65, 86, 87 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

у х в а л и в:


1. Достроково припинити ліквідаційну процедуру Малого спільного підприємства у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю «Алтон», м. Алчевськ Луганської області.


2.Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Малого спільного підприємства у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю «Алтон», м. Алчевськ Луганської області.


3. Ліквідувати Мале спільне підприємство у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю «Алтон», м. Алчевськ Луганської області, вул. Горького, 99А, ідентифікаційний код 20163773.

4. Провадження у справі припинити.

5. Скасувати мораторій на задоволення вимог кредиторів.

6. Відповідно до ч. 6 ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважати погашеними.

7. Зобов’язати ліквідатора відповідно до ч. 1 ст. 25, ст. 34 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” передати до відповідної архівної установи на зберігання документи банкрута, які згідно до нормативно-правових документів підлягають обов’язковому зберіганню, та у строк до 24.12.08. надати суду письмові докази здачі документації банкрута на збереження до архівної установи та знищення печаток і штампів банкрута у встановленому чинним законодавством порядку (при наявності).

8. Зобов‘язати Державного реєстратора виконавчого комітету Алчевської міської ради Луганської області за місцем знаходження юридичної особи Малого спільного підприємства у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю «Алтон», м. Алчевськ Луганської області, вул. Горького, 99А, ідентифікаційний код 20163773, провести припинення державної реєстрації юридичної особи у відповідності до вимог ст. 39 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб –підприємців».

9. Зобов’язати Філію "Відділення Промінвестбанку в м. Алчевськ Луганської області" та ВАТ "Державний Ощадний банк України" в особі філії - Алчевське відділення №3113 (94200, м. Алчевськ, вул. Леніна, 54-а) припинити розрахунково-касове обслуговування Малого спільного підприємства у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю «Алтон», м. Алчевськ Луганської області, вул. Горького, 99А, ідентифікаційний код 20163773

10. Ухвалу надіслати: Алчевському міському центру зайнятості; Виконавчій дирекції Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності; банкруту; кредитору-ліквідатору; заявнику - прокурору м. Алчевська Луганської області; прокуратурі Луганської області; ВДВС Алчевського міського управління юстиції Луганської області; Луганському обласному відділу з питань банкрутства; Державному реєстратору виконавчого комітету Алчевської міської ради Луганської області; Філії "Відділення Промінвестбанку в м. Алчевськ Луганської області";ВАТ "Державний Ощадний банк України" в особі філії - Алчевське відділення №3113 (94200, м. Алчевськ, вул. Леніна, 54-а); засновнику Шаповалову А.Н. (м. Алчевськ Луганської області, вул. Станіславського, 5А/129; засновнику Лавренчуку Г.В. (м. Алчевськ Луганської області, пр. Металургів, 8/49); засновнику Парчевському Ю.Б. (м. Алчевськ Луганської області, вул. Гмирі, 35/95); засновнику Нікіфорову Н.І. (м. Алчевськ Луганської області, пр. Металургів, 16/98); засновнику Дзюбі Н.Ф. м. Алчевськ Луганської області, пр. Металургів, 8/65).

Суддя Т.С. Кірпа


Помічник судді М.С. Скрипник


18 прим.

1 - до справи;

3 - Алчевському міському центру зайнятості;

4 - Виконавчій дирекції Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності;

5 - банкруту;

6 - кредитору-ліквідатору;

7 - заявнику - прокурору м. Алчевська Луганської області;

8 - прокуратурі Луганської області;

9 - ВДВС Алчевського міського управління юстиції Луганської області;

10 - Луганському обласному відділу з питань банкрутства;

11 - Державному реєстратору виконавчого комітету Алчевської міської ради Луганської області; 12 - Філії "Відділення Промінвестбанку в м. Алчевськ Луганської області";

13 - ВАТ "Державний Ощадний банк України" в особі філії - Алчевське відділення №3113 (94200, м. Алчевськ, вул. Леніна, 54-а);

14 - засновнику Шаповалову А.Н. (м. Алчевськ Луганської області, вул. Станіславського, 5А/129; 15 - засновнику Лавренчуку Г.В. (м. Алчевськ Луганської області, пр. Металургів, 8/49);

16 - засновнику Парчевському Ю.Б. (м. Алчевськ Луганської області, вул. Гмирі, 35/95);

17 - засновнику Нікіфорову Н.І. (м. Алчевськ Луганської області, пр. Металургів, 16/98);

18 - засновнику Дзюбі Н.Ф. м. Алчевськ Луганської області, пр. Металургів, 8/65).

Вих. №

17 прим.

28.11.08.
Судовий реєстр по справі 20/64б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
27722652 Ухвала 26.11.2012 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
26319638 Ухвала 04.10.2012 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
24546823 Ухвала 07.06.2012 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
21549217 Ухвала 20.02.2012 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
19892612 Ухвала 14.11.2011 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
19891899 Ухвала 03.11.2011 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
15227139 Ухвала 12.05.2011 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
13833761 Ухвала 14.02.2011 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
11338121 Ухвала 20.09.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
10031195 Постанова 10.06.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
10029622 Ухвала 27.05.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4866086 Ухвала 03.09.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4866078 Ухвала 21.08.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2637918 Ухвала 24.11.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2085352 Постанова 01.09.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2504055 Ухвала 26.08.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1994242 Ухвала 19.08.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1856920 Ухвала 20.03.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1479847 Ухвала 22.02.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4802143 Постанова 06.08.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4802142 Ухвала 23.07.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
222141 Ухвала 31.10.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
332673 Ухвала 04.10.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
13662 Ухвала 19.06.2006 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське