Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 20/34б

Дата ухвалення рішення:
13.10.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Кірпа Т.С.
Оприлюднено:
06.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Луганської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32

______


УХВАЛА

Іменем України

13.10.08 Справа № 20/34б.


За заявою

кредитора - Алчевської об’єднаної державної податкової інспекції

Луганської області,

до боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю завод «Будіндустрія»,

м. Алчевськ Луганської області

про банкрутство

суддя Т.С. Кірпа

представники:

від кредитора-ліквідатора - Кудіна С.А., наказ № 182 від 11.06.08., Алчевська ОДПІ в Луганській області

від кредитора - Галушка Г.С., довіреність № 31331/240 від 29.08.08, Алчевська ОДПІ в Луганській області;

від кредитора - Свириденко Н.М., довіреність № 5927/08-10 від 08.07.08, УПФУ в м. Алчевську Луганської області;обставини справи: банкрутство, ліквідаційна процедура, розгляд звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута,

в с т а н о в и в:

Кредитором, Алчевською об’єднаною державною податковою інспекцією Луганської області подано до суду заяву про порушення справи про банкрутство боржника, Товариства з обмеженою відповідальністю завод «Будіндустрія», м. Алчевськ Луганської області, в порядку ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” у зв’язку з неспроможністю останнього сплатити податкову заборгованість перед бюджетом у розмірі 27802 грн. 09 коп. заборгованості, у встановлений Законом строк, а також у зв’язку з відсутністю підприємства-боржника за юридичною адресою та припиненням останнім фінансово-господарської діяльності і неподанням звітності більше року.

Провадження у справі стосовно зазначеного боржника порушено ухвалою суду від 16.04.08. №20/34б.

Постановою господарського суду від 29.04.08. по справі №20/34б боржника визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру та призначено ліквідатором ініціюючого кредитора, Алчевську ОДПІ в Луганській області.

На виконання вимог суду та Закону ліквідатором подано звіт та ліквідаційний баланс банкрута, складені за результатами його діяльності.

Згідно довідок КП “Алчевського бюро технічної інвентаризації” від 13.02.08. №260, Відділення Державтоінспекції з обслуговування м. Алчевська та автомобільно-технічної інспекції, підпорядкованого УДАІ УМВС України в Луганській області від 02.02.08. №1028 та Відділу земельних ресурсів у м. Алчевськ Луганської області від 06.02.08. №78 об'єктів нерухомого майна, транспортних засобів та земельних ділянок за боржником не зареєстровано.

Як свідчать надані ліквідатором матеріали та реєстр вимог кредиторів, з грошовими вимогами до боржника звернулися наступні кредитори:

- Алчевська об'єднана державна податкова інспекція Луганської області у сумі 27802,09 грн.;

- Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Алчевську Луганської області –837,79 грн.;

- УПФУ в м. Алчевську Луганської області – 46671,52 грн.;

- Алчевський міський центр зайнятості –515,07 грн.;

- Виконавча дирекція Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності –4017,65 грн.

На засіданні комітету кредиторів 02.10.08. (протокол №2) прийняті рішення про затвердження звіту ліквідатора про проведену роботу та про звернення до господарського суду Луганської області з клопотанням щодо винесення ухвали про ліквідацію підприємства-банкрута.

Із матеріалів справи, в тому числі ліквідаційного балансу банкрута, звіту ліквідатора, вбачається, що банкрут протягом тривалого часу підприємницькою діяльністю не займається, не функціонує, як господарюючий суб’єкт, основних і обігових засобів та інших активів не має, керівні органи підприємства за юридичною адресою відсутні.

Реальних можливостей для задоволення грошових вимог кредитора ліквідатор не бачить, в зв’язку з чим клопоче перед судом про прийняття рішення про ліквідацію банкрута, як юридичної особи.

Суд, оцінивши надані матеріали за звітом, дійшов висновку, що ліквідатор здійснив необхідні заходи по розшуку майна банкрута, його керівних органів, по виявленню його усіх майнових активів, що підлягають включенню до ліквідаційної маси, і, за браком останніх, склав відповідний ліквідаційний баланс та подав до суду.

За таких обставин, суд:

- достроково припиняє ліквідаційну процедуру банкрута, Товариства з обмеженою відповідальністю завод «Будіндустрія», м. Алчевськ Луганської області;

- затверджує звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута, Товариства з обмеженою відповідальністю завод «Будіндустрія», м. Алчевськ Луганської області;

- ліквідує, як юридичну особу банкрута, Товариство з обмеженою відповідальністю завод «Будіндустрія», м. Алчевськ Луганської області, вул. Червоних партизанів, буд. 2 ідентифікаційний код №05466938;

- на підставі ч. 6 ст. 80 Господарського процесуального кодексу України, ч. 6 ст. 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, провадження у справі припиняє та скасовує мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Відповідно до ч. 6 ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 1, 12, 22-34, ч. 6 ст. 40, ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ч.6 ст. 80, ч. 4 ст. 65, 86, 87 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

у х в а л и в:


1. Достроково припинити ліквідаційну процедуру банкрута, Товариства з обмеженою відповідальністю завод «Будіндустрія», м. Алчевськ Луганської області.


2.Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута, Товариства з обмеженою відповідальністю завод «Будіндустрія», м. Алчевськ Луганської області.


3. Ліквідувати банкрута, Товариство з обмеженою відповідальністю завод «Будіндустрія», м. Алчевськ Луганської області, вул. Червоних партизанів, буд. 2 ідентифікаційний код №05466938.


4. Провадження у справі припинити.


5. Скасувати мораторій на задоволення вимог кредиторів.

6. Відповідно до ч. 6 ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважати погашеними.


7. Зобов’язати ліквідатора відповідно до ч. 1 ст. 25, ст. 34 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” передати до відповідної архівної установи на зберігання документи банкрута, які згідно до нормативно-правових документів підлягають обов’язковому зберіганню, та у строк до 13.11.08. надати суду письмові докази здачі документації банкрута на збереження до архівної установи та знищення печаток і штампів банкрута у встановленому чинним законодавством порядку (при наявності).


8. Зобов‘язати Державного реєстратора виконавчого комітету Алчевської міської ради Луганської області за місцем знаходження юридичної особи –банкрута, Товариства з обмеженою відповідальністю завод «Будіндустрія», м. Алчевськ Луганської області, вул. Червоних партизанів, буд. 2 ідентифікаційний код №05466938, провести припинення державної реєстрації юридичної особи у відповідності до вимог ст. 39 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб –підприємців».


9. Зобов’язати АКБ "Промінвестбанк" в особі філії "Відділення Промінвестбанку в м. Алчевськ Луганської області" та Головне управління державного казначейства України у Луганській області, 91055, м. Луганськ, вул. Луначарського, 93. припинити розрахунково-касове обслуговування банкрута, Товариства з обмеженою відповідальністю завод «Будіндустрія», м. Алчевськ Луганської області, вул. Червоних партизанів, буд. 2 ідентифікаційний код №05466938.


10. Ухвалу надіслати: кредитору-ліквідатору Алчевській об'єднаній державній податковій інспекції Луганської області; Алчевському міському центру зайнятості; Виконавчій дирекції Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності; УПФУ в м. Алчевську Луганської області; Відділенню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Алчевську Луганської області; банкруту; засновникам –на адресу боржника; Державному реєстратору виконавчого комітету Алчевської міської ради Луганської області; ВДВС Алчевського міського управління юстиції Луганської області; Луганському обласному відділу з питань банкрутства; АКБ "Промінвестбанк" в особі філії "Відділення Промінвестбанку в м. Алчевськ Луганської області"; Головному управлінню державного казначейства України у Луганській області, 91055, м. Лу-ганськ, вул. Луначарського, 93.


Суддя Т.С. Кірпа


Помічник судді М.С. Скрипник13 прим.

1 - до справи;

2 - кредитору-ліквідатору Алчевській об'єднаній державній податковій інспекції Луганської області;

3 - Алчевському міському центру зайнятості;

4 - Виконавчій дирекції Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності;

5 - УПФУ в м. Алчевську Луганської області;

6 - Відділенню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Алчевську Луганської області;

7 - банкруту;

8 - засновникам –на адресу боржника;

9 - Державному реєстратору виконавчого комітету Алчевської міської ради Луганської області; 10 - ВДВС Алчевського міського управління юстиції Луганської області;

11 - Луганському обласному відділу з питань банкрутства;

12 - АКБ "Промінвестбанк" в особі філії "Відділення Промінвестбанку в м. Алчевськ Луганської області";

13 - Головному управлінню державного казначейства України у Луганській області, 91055, м. Луганськ, вул. Луначарського, 93.


Вих. №20

12 прим.

16.10.08.
Судовий реєстр по справі 20/34б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
12150400 Ухвала 08.11.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
11012461 Ухвала 30.08.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
9574848 Ухвала 06.05.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
8885398 Ухвала 09.04.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
8250728 Ухвала 01.03.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
8111167 Ухвала 11.02.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
7385744 Ухвала 24.12.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
9021310 Ухвала 21.12.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
6907358 Ухвала 30.11.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4847899 Ухвала 17.09.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4462908 Ухвала 13.08.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
3880948 Постанова 04.06.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
3880953 Ухвала 25.05.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
3462732 Ухвала 02.03.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2636557 Ухвала 13.10.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2080424 Ухвала 04.09.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2082809 Ухвала 01.09.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1728514 Ухвала 29.05.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1728513 Ухвала 08.05.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1638194 Постанова 29.04.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1638203 Ухвала 16.04.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1630480 Ухвала 20.03.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1418441 Ухвала 15.02.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2080423 Ухвала 20.12.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1100501 Ухвала 01.11.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1030194 Постанова 17.09.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
911708 Ухвала 16.08.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
759000 Ухвала 18.06.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
759001 Ухвала 14.06.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
690926 Ухвала 24.05.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
772987 Ухвала 24.05.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
625270 Ухвала 28.04.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
624831 Ухвала 23.04.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
624138 Ухвала 16.04.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
523794 Ухвала 19.02.2007 Кривохижа Т.Г. Господарський суд Луганської області Господарське
334179 Ухвала 27.12.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
333550 Ухвала 12.12.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
202306 Ухвала 26.10.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
180564 Ухвала 12.10.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
180565 Ухвала 12.10.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
168448 Ухвала 05.10.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
168449 Ухвала 05.10.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
168447 Ухвала 04.10.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
146714 Ухвала 02.10.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
85334 Ухвала 17.08.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
134551 Ухвала 01.08.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
55844 Ухвала 25.07.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
52558 Постанова 20.07.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
36085 Ухвала 06.07.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
52555 Ухвала 20.06.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське