Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 20/33б

Дата ухвалення рішення:
27.10.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Кірпа Т.С.
Оприлюднено:
06.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Луганської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32

______


УХВАЛА

27.10.08 Справа № 20/33б.

За заявою

боржника - Державного відкритого акціонерного товариства “Свердловська

автобаза”Дочірнього підприємства державної холдингової компанії

“Луганськшахтобуд”, м. Свердловськ Луганської області

про банкрутство,

суддя Т.С. Кірпа,

представники:

від кредиторів:

- Абузов Ш.А., дов. №56 від 17.12.07., ДПІ у м. Свердловську Луганської області;

- Яцковський А.В., дов. №42 від 07.07.0.8., ДПІ у м. Свердловську Луганської області;

- Колун Я.В., дов. №12/4-4 від 03.01.08., Свердловський міськрайцентр зайнятості;

- Бєлоусова І.А., дов. №3077/06 від 21.07.08. ВВД ФСС від нещасних випадків на

виробництві та професійних захворювань України у м. Свердловську Луганської області,

ліквідатор - Мурашкін В.В.обставини справи: банкрутство, ліквідаційна процедура,

в с т а н о в и в:


За заявою боржника, Державного відкритого акціонерного товариства “Свердловська автобаза” Дочірнього підприємства державної холдингової компанії “Луганськшахтобуд”, м. Свердловськ Луганської області, 02.04.08. господарським судом Луганської області порушено провадження у справі про банкрутство в порядку ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” зі згоди власника.

Постановою господарського суду Луганської області від 05.05.08 по справі № 20/33б боржника визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців, до 05.05.09., та призначено ліквідатором арбітражного керуючого Мурашкіна В’ячеслава В’ячеславовича, (ліцензія АВ №307383 від 23.03.07., мешкає за адресою: м. Антрацит Луганської області, вул. Ткаленко, буд. 12, кв. 28).

Як свідчать матеріали справи, згідно довідці Свердловського МВ УМВС України у Луганській області від 13.06.08. №52/9695 за банкрутом, Державним відкритим акціонерним товариством “Свердловська автобаза” Дочірнього підприємства державної холдингової компанії “Луганськшахтобуд” зареєстровано автомобіль КАМАЗ 5511 д.н. 6451 ВГС, який значиться у розшуку і, на даний час, не може бути знятий з обліку.

За змістом довідки Свердловського бюро технічної інвентаризації за банкрутом, Державним відкритим акціонерним товариством “Свердловська автобаза” Дочірнього підприємства державної холдингової компанії “Луганськшахтобуд”, зареєстрована будівля диспетчерської «Західна», інвентарний №1483, 1974 року зведення.

Рішенням господарського суду Луганської області від 25.01.08. №8/606пд визнано дійсним договір купівлі-продажу №3, укладений 26 грудня 2006 року, у місті Свердловську Луганської області, у простій письмовій формі між юридичними особами: продавцем – Державним відкритим акціонерним товариством “Свердловська автобаза” Дочірнього підприємства державної холдингової компанії “Луганськшахтобуд”, ідентифікаційний код 05432402, юридична адреса: місто Свердловськ, вул. К.Лібкнехта, 18-а Луганської області (Продавець) –та Приватним підприємством «Авангард-Свердловськ», ідентифікаційний код 33211573, юридична адреса: місто Свердловськ, вул. К.Лібкнехта, 18-а Луганської області (Покупець), - в частині, згідно якій продавець продав, а покупець –купив розташовані за адресою: місто Свердловськ, вул. К. Лібкнехта, 18-а Луганської області: будівлю диспетчерської «Західна»(літ. Д), інвентарний номер 1483, рік зведення –1974-й; загальною площею 92,0 кв. м - за 4616 (чотири тисячі шістсот шістнадцять) грн. 70 коп.

На даний час здійснюється переоформлення права власності на будівлю диспетчерської «Західна»в Свердловському бюро технічної інвентаризації.

Оскільки автомобіль КАМАЗ 5511 д.н. 6451 ВГС значиться у розшуку, суд, керуючись ч. 4 ст. 65 Господарського процесуального кодексу України, вважає за необхідне зобов’язати ДАІ УМВС України у м. Свердловську в Луганській області у термін до 18.11.08. надати суду відомості щодо дати останнього проходження технічного огляду зазначеного автомобіля.

Крім того, на зборах комітету кредиторів, які відбулися 01.10.08. (протокол №1) членами комітету кредиторів постановлено рішення про звернення до господарського суду з клопотанням щодо затвердження оплати послуг арбітражному керуючому Мурашкіну В.В. за виконання повноважень ліквідатора Державного відкритого акціонерного товариства “Свердловська автобаза” Дочірнього підприємства державної холдингової компанії “Луганськшахтобуд”, у розмірі двох мінімальних заробітних плат, встановлених чинним законодавством України, починаючи з 05.05.08., щомісячно, за рахунок реалізації майна банкрута.

З огляду на п. 10 ст. 3-1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” оплата послуг, відшкодування витрат арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) у зв'язку з виконанням ним своїх обов'язків здійснюються в порядку, встановленому цим Законом, за рахунок коштів, одержаних від продажу майна боржника, або за рахунок коштів кредиторів чи коштів, одержаних у результаті виробничої діяльності боржника.

Відповідно до ч. 12 ст. 3-1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” оплата послуг арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна, за кожний місяць здійснення повноважень, встановлюється комітетом кредиторів і затверджується господарським судом, якщо інше не встановлено даним Законом, проте не менше двох мінімальних заробітних плат і не більше середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи перед порушенням провадження у справі про банкрутство.

За таких обставин, суд затверджує оплату послуг арбітражному керуючому Мурашкіну В.В. за виконання повноважень ліквідатора Державного відкритого акціонерного товариства “Свердловська автобаза” Дочірнього підприємства державної холдингової компанії “Луганськшахтобуд”, у розмірі двох мінімальних заробітних плат, встановлених чинним законодавством України, починаючи з 05.05.08., щомісячно, за рахунок реалізації майна банкрута.

Заявою від 27.10.08. за №97 арбітражний керуючий Мурашкін В.В. просить суд звільнити його від повноважень ліквідатора Державного відкритого акціонерного товариства “Свердловська автобаза” Дочірнього підприємства державної холдингової компанії “Луганськшахтобуд” у зв’язку з незадовільним станом його здоров’я.

З огляду на ч. 4 ст. 3-1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” арбітражний керуючий має право подавати до господарського суду заяву про дострокове припинення своїх повноважень.

Враховуючи зазначене, суд, керуючись ч. 2 ст. 2 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, зобов’язує Луганський обласний відділ з питань банкрутства у термін до 01.12.08. надати суду пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання обов’язків ліквідатора Державного відкритого акціонерного товариства “Свердловська автобаза” Дочірнього підприємства державної холдингової компанії “Луганськшахтобуд”.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 1, 2, 31, 5, 22 –32, 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ч. 4 ст. 65, ст. ст. 77, 86, 87 Господарського процесуального кодексу України, суд


у х в а л и в :


1. Затвердити оплату послуг арбітражному керуючому Мурашкіну В.В. за виконання повноважень ліквідатора Державного відкритого акціонерного товариства “Свердловська автобаза” Дочірнього підприємства державної холдингової компанії “Луганськшахтобуд”, м. Свердловськ Луганської області, у розмірі двох мінімальних заробітних плат, встановлених чинним законодавством України, починаючи з 05.05.08., щомісячно, за рахунок реалізації майна банкрута.

2. Призначити розгляд справи на 01.12.08., на 11 годин 20 хвилин, кімната №333 у приміщенні господарського суду Луганської області, кімн. №333.

3. Зобов’язати ДАІ УМВС України у м. Свердловську в Луганській області у термін до 18.11.08. надати суду відомості щодо дати останнього проходження технічного огляду автомобіля КАМАЗ 5511 д.н. 6451 ВГС, який зареєстрований за ДВАТ “Свердловська автобаза” Дочірнього підприємства державної холдингової компанії “Луганськшахтобуд.

4. Зобов’язати ліквідатора Мурашкіна В.В. надати суду у термін до 01.12.08. уточнений реєстр грошових вимог кредиторів; звіт ліквідатора; ліквідаційний баланс банкрута та інші матеріали відповідно до вимог ст. ст. 32, 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

5. Зобов’язати комітет кредиторів на своєму засіданні розглянути звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута, та за результатами їх розгляду надати рішення у вигляді протоколу засідання комітету кредиторів, в тому числі і щодо можливості завершення ліквідаційної процедури банкрута, у термін до 01.12.08.

6. Зобов’язати Луганський обласний відділ з питань банкрутства у термін до 01.12.08. надати суду пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання обов’язків ліквідатора Державного відкритого акціонерного товариства “Свердловська автобаза” Дочірнього підприємства державної холдингової компанії “Луганськшахтобуд”.

4. Дану ухвалу надіслати: кредиторам у справі; ліквідатору Мурашкіну В.В. (м. Антрацит Луганської області, вул. Ткаленко, буд. 12, кв. 28); банкруту; Луганському обласному відділу з питань банкрутства; Міністерству вугільної промисловості України; ДАІ УМВС України у м. Свердловську в Луганській області.


Явка у судове засідання членів комітету кредиторів та ліквідатора обов’язкова.


Суддя Т.С. Кірпа


Помічник судді М.С. Скрипник
10 прим.

1 - до справи

2 - банкруту,

3 - ліквідатору Мурашкіну В.В. (м. Антрацит Луганської області, вул. Ткаленко, буд. 12, кв. 28);

4 - Луганському обласному відділу з питань банкрутства;

5 - ДПІ у м. Свердловську Луганської області;

6 - УПФУ у м. Свердловську Луганської області;

7 - ВВД ФСС від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в

м. Свердловську Луганської області;

8 - Свердловському міськрайцентру зайнятості;

9 - Міністерству вугільної промисловості України, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 4;

10 - ДАІ УМВС України у м. Свердловську в Луганській області.

Вих. №

9 прим.

03.11.08.


Судовий реєстр по справі 20/33б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
4793862 Ухвала 31.08.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4462952 Ухвала 17.08.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
3932863 Ухвала 15.06.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
3937007 Постанова 15.06.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
3880433 Ухвала 01.06.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
3880442 Ухвала 19.05.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
3588049 Ухвала 27.04.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
3462948 Ухвала 23.03.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4774947 Ухвала 23.03.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
3463696 Ухвала 12.03.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
3041171 Ухвала 29.01.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2745969 Ухвала 22.12.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2803509 Ухвала 04.12.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2636492 Ухвала 01.12.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2636499 Ухвала 27.10.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2635620 Ухвала 06.10.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2082720 Ухвала 04.09.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1986340 Ухвала 11.08.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2082722 Ухвала 15.07.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1987854 Ухвала 01.07.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1987855 Ухвала 01.07.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1961751 Ухвала 12.06.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1731230 Постанова 05.05.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1636729 Ухвала 24.04.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1636724 Ухвала 11.04.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1636723 Ухвала 02.04.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1856865 Ухвала 13.03.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1418377 Ухвала 22.02.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1418378 Ухвала 22.02.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4774948 Ухвала 13.12.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1051725 Постанова 15.10.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1030524 Ухвала 08.10.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1051724 Ухвала 03.09.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
890628 Ухвала 09.07.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
883636 Ухвала 21.06.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
759046 Ухвала 16.06.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
759047 Ухвала 05.06.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4774945 Ухвала 04.06.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
625020 Ухвала 23.04.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
624095 Ухвала 12.04.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
648066 Ухвала 12.04.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4774946 Ухвала 12.03.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
515506 Ухвала 14.02.2007 Перлов Д.Ю. Луганський апеляційний господарський суд Господарське
305725 Ухвала 06.12.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
407693 Ухвала 04.12.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
228809 Ухвала 02.11.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
187273 Ухвала 16.10.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
121832 Ухвала 08.09.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
52559 Постанова 20.07.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
14910 Ухвала 20.06.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське