Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 20/21б

Дата ухвалення рішення:
22.09.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Кірпа Т.С.
Оприлюднено:
06.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Луганської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32

______


УХВАЛА

Іменем України

22.09.08 Справа № 20/21б.


За заявою

кредитора - Алчевської об’єднаної державної податкової інспекції

Луганської області,

до боржника - Приватного підприємства «Сорес», м. Алчевськ Луганської

області

про банкрутство

суддя Т.С. Кірпа

представники:

від кредитора –Гранкіна І.О., довіреність №32869/240 від 08.09.08.;

ліквідатор Мельничук О.М.

обставини справи: банкрутство, ліквідаційна процедура, розгляд звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута,

в с т а н о в и в:

Кредитором, Алчевською об'єднаною державною податковою інспекцією Луганської області подано до суду заяву про порушення справи про банкрутство боржника, При ватного підприємства «Сорес», м. Алчевськ Луганської області, в порядку ст.ст. 6, 7 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у зв'язку з неспроможністю останнього сплатити податкову заборгованість перед бюджетом у розмірі 1174125 грн. 28 коп., в тому числі 981948 грн. 50 коп. штрафних санкцій, у встановлений Законом строк.

Провадження стосовно зазначеного боржника порушено 15.02.08.

Алчевською об'єднаною державною податковою інспекцією Луганської області подано клопотання - уточнення до заявлених вимог про подальший розгляд справи №20/216 в порядку ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", у зв'язку з відсутністю підприємства-боржника за юридичною адресою та припиненням останнім фінансово-господарської діяльності.

Перевіркою уповноважених посадових осіб кредитора (акти від 28.08.07. б/н, від 07.02.08. б/н, від 28.02.08., б/н) встановлено, що підприємство-боржник за юридичною адресою: м. Алчевськ Луганської області, вул. Декабристів, буд. 27, не знаходиться.

Крім того, 26.06.07. Державним реєстратором виконавчого комітету Алчевської міської ради внесено запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - під приємців щодо відсутності юридичної особи, Приватного підприємства «Сорес», м. Алчевськ Луганської області, вул. Декабристів, буд. 27, ідентифікаційний код №32445249 за юридич ною адресою.

Враховуючи викладене, суд задовольнив подане клопотання Алчевської ОДПІ в Луганській області щодо подальшого розгляду справи № 20/216 про банкрутство Приватного підприємства «Сорес», м. Алчевськ Луганської області відповідно до вимог ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банк рутом".

13.03.08. по справі №20/21б судом визнано боржника банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру терміном на дванадцять місяців, тобто до 13.03.09. та призначено ліквідатором арбітражного керуючого Мельничука О.М., якого зобов’язано провести ліквідаційну процедуру та подати до суду звіт про роботу та ліквідаційний баланс банкрута.

На виконання вимог суду та Закону ліквідатором подано звіт та ліквідаційний баланс банкрута, складені за результатами його діяльності.

Згідно довідок КП “Алчевського бюро технічної інвентаризації” від 19.09.08. №2977, Відділення Державтоінспекції з обслуговування м. Алчевська та автомобільно-технічної інспекції, підпорядкованого УДАІ УМВС України в Луганській області від 16.09.08. №2531 та Відділу земельних ресурсів у м. Алчевськ Луганської області від 18.09.08. №602 об'єктів нерухомого майна, транспортних засобів та земельних ділянок за боржником не зареєстровано.

Як свідчать надані ліквідатором матеріали та реєстр вимог кредиторів, з грошовими вимогами до боржника звернувся один кредитор - Алчевська об'єднана державна податкова інспекція Луганської області у сумі 1174125,28 грн.

На засіданні комітету кредиторів (протокол №2 від 16.09.08.) прийнято рішення про списання грошових коштів з розрахункових рахунків банкрута, а саме: у сумі 71 грн. 36 коп. на розрахунковому рахунку в АКБ «Укрсоцбанк»в особі Луганської обласної філії; 1 грн. 71 коп. –в АКБ «Індустріалбанк»в особі Луганської обласної філії; 10 грн. 46 коп. –в ВАТ “Райффайзен банк Аваль” в особі Луганської обласної дирекції; 55 грн. 57 коп. –в АКІБ «УкрСиббанк», м. Харків, у зв`язку з недоцільністю здійснення витрат на нотаріальні дії по засвідченню зразків підпису арбітражного керуючого.

Суд приймає зазначене рішення до відома.

На засіданні комітету кредиторів 19.06.08. (протокол №3) прийняті рішення про затвердження звіту ліквідатора про проведену роботу та про звернення до господарського суду Луганської області з клопотанням щодо винесення ухвали про ліквідацію підприємства-банкрута.

Із матеріалів справи, в тому числі ліквідаційного балансу банкрута, звіту ліквідатора, вбачається, що банкрут протягом тривалого часу підприємницькою діяльністю не займається, не функціонує, як господарюючий суб’єкт, основних і обігових засобів та інших активів не має, керівні органи підприємства за юридичною адресою відсутні.

Реальних можливостей для задоволення грошових вимог кредитора ліквідатор не бачить, в зв’язку з чим клопоче перед судом про прийняття рішення про ліквідацію банкрута, як юридичної особи.

Суд, оцінивши надані матеріали за звітом, дійшов висновку, що ліквідатор здійснив необхідні заходи по розшуку майна банкрута, його керівних органів, по виявленню його усіх майнових активів, що підлягають включенню до ліквідаційної маси, і, за браком останніх, склав відповідний ліквідаційний баланс та подав до суду.

Крім того, на засідання комітету кредиторів 16.09.08. (протокол №2), прийнято рішення щодо затвердження оплати послуг арбітражному керуючому Мельничуку О.М. за виконання ним обов’язків ліквідатора Приватного підприємства «Сорес»в розмірі двох мінімальних заробітних плат, встановлених чинним законодавством України, щомісячно, починаючи з 13.03.08. за рахунок коштів, отриманих від реалізації майна банкрута.

Відповідно до ч. 12 ст. 3-1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” оплата послуг арбітражного керуючого за виконання ним повноважень ліквідатора, за кожний місяць здійснення повноважень, встановлюється комітетом кредиторів і затверджується господарським судом, якщо інше не встановлено да-ним Законом, проте не менше двох мінімальних заробітних плат і не більше середньомісяч-ної заробітної плати керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи перед порушенням провадження у справі про банкрутство.

З огляду на ч. 10 ст. 3-1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” оплата послуг, відшкодування витрат арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) у зв’язку з виконанням ним своїх обов’язків, здійснюється в порядку, встановленому даним Законом, за рахунок коштів, отриманих від продажу майна боржника, або за рахунок коштів кредиторів, або коштів, отриманих в результаті виробничої діяльності боржника.

За таких обставин, суд:

- затверджує оплату послуг арбітражному керуючому Мельничуку О.М. за виконання ним обов’язків ліквідатора Приватного підприємства «Сорес»в розмірі двох мінімальних заробітних плат, встановлених чинним законодавством України, щомісячно, починаючи з 13.03.08. за рахунок коштів, отриманих від реалізації майна банкрута;

- достроково припиняє ліквідаційну процедуру банкрута, Приватного підприємства «Сорес», м. Алчевськ Луганської області;

- затверджує звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута, Приватного підприємства «Сорес», м. Алчевськ Луганської області;

- ліквідує, як юридичну особу банкрута, Приватне підприємство «Сорес», м. Алчевськ Луганської області, вул. Декабристів, буд. 27, ідентифікаційний код №32445249;

- на підставі ч. 6 ст. 80 Господарського процесуального кодексу України, ч. 6 ст. 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, провадження у справі припиняє та скасовує мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Відповідно до ч. 6 ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 1, 3-1, 12, 22-34, ч. 6 ст. 40, ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ч.6 ст. 80, ч. 4 ст. 65, 86, 87 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

у х в а л и в:


1. Затвердити оплату послуг арбітражному керуючому Мельничуку О.М. за виконання ним обов’язків ліквідатора Приватного підприємства «Сорес»в розмірі двох мінімальних заробітних плат, встановлених чинним законодавством України, щомісячно, починаючи з 13.03.08. за рахунок коштів, отриманих від реалізації майна банкрута.


2. Достроково припинити ліквідаційну процедуру банкрута, Приватного підприємства «Сорес», м. Алчевськ Луганської.


3.Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута, Приватного підприємства «Сорес», м. Алчевськ Луганської.


4. Ліквідувати банкрута, Приватне підприємство «Сорес», м. Алчевськ Луганської області, вул. Декабристів, буд. 27, ідентифікаційний код №32445249.


5. Провадження у справі припинити.


6. Скасувати мораторій на задоволення вимог кредиторів.

7. Відповідно до ч. 6 ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважати погашеними.


8. Зобов’язати ліквідатора відповідно до ч. 1 ст. 25, ст. 34 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” передати до відповідної архівної установи на зберігання документи банкрута, які згідно до нормативно-правових документів підлягають обов’язковому зберіганню, та у строк до 22.10.08. надати суду письмові докази здачі документації банкрута на збереження до архівної установи та знищення печаток і штампів банкрута у встановленому чинним законодавством порядку (при наявності).


9. Зобов‘язати Державного реєстратора виконавчого комітету Алчевської міської ради Луганської області за місцем знаходження юридичної особи –банкрута, Приватного підприємства «Сорес», м. Алчевськ Луганської області, вул. Декабристів, буд. 27, ідентифікаційний код №32445249, провести припинення державної реєстрації юридичної особи у відповідності до вимог ст. 39 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб –підприємців».


10. Зобов’язати ВАТ “Райффайзен банк Аваль” в особі Луганської обласної дирекції, (91016, м. Луганськ, вул. Радянська, 61); АКІБ “Укрсиббанк” в особі Сєвєродонецької філії, м. Сєвєродонецьк ( 93406, м. Сєвєродонецьк Луганської області, вул. Вілєсова, 1); АКБ «Укрсоцбанк»в особі Луганської обласної філії, м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 3-в; АКБ «Індустріалбанк»в особі Луганської обласної філії, м. Луганськ; ЗАТ «Прокредитбанк»у м. Києві; АКБ «Укрсоцбанк»в особі Алчевської філії, м. Алчевськ; АКІБ «УкрСиббанк», м. Харків; АКІБ «УкрСиббанк»в особі відділення №821 АКІБ «УкрСиббанк»(94204, м. Алчевськ Луганської області, пр. Леніна, 24) припинити розрахунково-касове обслуговування банкрута, Приватного підприємства «Сорес», м. Алчевськ Луганської області, вул. Декабристів, буд. 27, ідентифікаційний код №32445249.


11. Ухвалу надіслати: кредитору; ліквідатору Мельничуку О.М.; банкруту; Державному реєстратору виконавчого комітету Алчевської міської ради Луганської області; ВДВС Алчевського міського управління юстиції Луганської області; Луганському обласному відділу з питань банкрутства; ВАТ “Райффайзен банк Аваль” в особі Луганської обласної дирекції, (91016, м. Луганськ, вул. Радянська, 61); АКІБ “Укрсиббанк” в особі Сєвєродонецької філії, м. Сєвєродонецьк ( 93406, м. Сєвєродонецьк Луганської області, вул. Вілєсова, 1); АКБ «Укрсоцбанк»в особі Луганської обласної філії, м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 3-в; АКБ «Індустріалбанк»в особі Луганської обласної філії, м. Луганськ; ЗАТ «Про-кредитбанк»у м. Києві; АКБ «Укрсоцбанк»в особі Алчевської філії, м. Алчевськ; АКІБ «УкрСиббанк», м. Харків; АКІБ «УкрСиббанк»в особі відділення №821 АКІБ «УкрСиб-банк»(94204, м. Алчевськ Луганської області, пр. Леніна, 24); засновнику - Малик О.М. (Луганська область, м. Алчевськ, пр. Металургів, буд. 56, кв. 54).


Суддя Т.С. Кірпа


Помічник судді М.С. Скрипник


16 прим.

1 - до справи;

2 - банкруту;

3 - кредитору;

4 - ліквідатору Мельничуку О.М. м. Алчевськ Луганської області, вул. Сарматська, буд. 30, кв. 16);

5 - засновнику - Малик О.М. (Луганська область, м. Алчевськ, пр. Металургів, буд. 56, кв. 54).

6 - ВДВС Алчевського міського управління юстиції Луганської області;

7 - Луганському обласному відділу з питань банкрутства;

8 - Державному реєстратору виконавчого комітету Алчевської міської ради Луганської області;

9 - ВАТ “Райффайзен банк Аваль” в особі Луганської обласної дирекції, (91016, м. Луганськ, вул. Радянська, 61);

10 - АКІБ “Укрсиббанк” в особі Сєвєродонецької філії, м. Сєвєродонецьк ( 93406, м. Сєвєродонецьк Луганської області, вул. Вілєсова, 1);

11 - АКБ «Укрсоцбанк» в особі Луганської обласної філії, м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 3-в;

12 - АКБ «Індустріалбанк»в особі Луганської обласної філії, м. Луганськ;

13 - ЗАТ «Прокредитбанк»у м. Києві;

14 - АКБ «Укрсоцбанк» в особі Алчевської філії, м. Алчевськ;

15 - АКІБ «УкрСиббанк», м. Харків;

16 - АКІБ «УкрСиббанк»в особі відділення №821 АКІБ «УкрСиббанк»(94204, м. Ал-чевськ Луганської області, пр. Леніна, 24);Вих. №

15 прим.

26.09.08.
Судовий реєстр по справі 20/21б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
45357008 Ухвала 17.06.2015 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
44098377 Ухвала 27.04.2015 Дзюба О.А. Господарський суд Харківської області Господарське
43642723 Ухвала 01.04.2015 Дзюба О.А. Господарський суд Харківської області Господарське
39700912 Ухвала 10.07.2014 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
39227475 Ухвала 16.06.2014 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
36174944 Ухвала 16.12.2013 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
32004099 Ухвала 20.06.2013 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
32004141 Ухвала 20.06.2013 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
28128483 Ухвала 17.12.2012 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
26533533 Ухвала 22.10.2012 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
25563143 Ухвала 06.08.2012 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
24723563 Ухвала 14.06.2012 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
23656478 Ухвала 19.04.2012 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
21830458 Ухвала 27.02.2012 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
21444390 Ухвала 16.02.2012 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
20012086 Ухвала 19.12.2011 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
20011568 Ухвала 20.06.2011 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
13726054 Ухвала 10.02.2011 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
13658321 Ухвала 02.02.2011 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
13317027 Ухвала 20.12.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
12045740 Ухвала 01.11.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
11808587 Ухвала 21.10.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
10155934 Ухвала 25.06.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
10080563 Ухвала 21.06.2010 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
9008294 Ухвала 17.12.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
7043018 Ухвала 07.12.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
5942503 Ухвала 14.09.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
5688763 Ухвала 18.06.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
5602732 Ухвала 21.04.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4802511 Ухвала 08.04.2009 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2855876 Ухвала 18.12.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2636319 Ухвала 22.09.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1987423 Ухвала 14.08.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1961750 Ухвала 12.06.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1856862 Ухвала 20.03.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1856863 Ухвала 14.03.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1632966 Постанова 13.03.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1856864 Ухвала 13.03.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1479826 Ухвала 18.02.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1479827 Ухвала 18.02.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1424412 Ухвала 15.02.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1196757 Ухвала 03.12.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1187347 Ухвала 12.11.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1058642 Ухвала 19.09.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4774908 Ухвала 06.08.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
690906 Ухвала 29.05.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
624242 Постанова 16.04.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
524505 Ухвала 23.03.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
156809 Ухвала 25.09.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
4774907 Ухвала 18.09.2006 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське