Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 20/161б

Дата ухвалення рішення:
17.11.2008
Зареєстровано:
05.01.2009
Cуддя:
Кірпа Т.С.
Оприлюднено:
06.01.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Луганської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32

______


УХВАЛА

Іменем України

17.11.08 Справа № 20/161б.


За заявою

кредитора - Краснодонської об’єднаної державної податкової інспекції в

м. Краснодон Луганської області,

до боржника - Колективного сільськогосподарського підприємства

“Самсонівський”, смт. Сімейкіне Краснодонського району

Луганської області

про банкрутство

суддя Т.С. Кірпа,

представники:

від кредитора - Бікяшев Р.Ф., довіреність № 2/10-025 від 08.01.08., Краснодонська ОДПІ Луганської області;ліквідатор Данілова І.О.

обставини справи: банкрутство, ліквідаційна процедура, розгляд звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута,

в с т а н о в и в:


Господарським судом Луганської області 12.12.07. порушено провадження у справі №20/161б про банкрутство боржника, Колективного сільськогосподарського підприємства “Самсонівський”, смт. Сімейкине Краснодонського району Луганської області, відповідно до ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Постановою господарського суду Луганської області від 24.12.07. №20/161б суд визнав боржника, Колективне сільськогосподарське підприємство “Самсонівський”, смт. Сімейкине Краснодонського району Луганської області, вул. Совхозна, буд. 1, ідентифікаційний код №04359850, банкрутом, відкрив ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців, тобто до 24.12.08., призначив ліквідатором у справі арбітражного керуючого Данілову Ірину Олександрівну (ліцензія АВ №307390 від 04.04.07., що мешкає за адресою: м. Краснодон Луганської області, вул. Лермонтова, буд. 21, кв. 1), яку зобов’язав письмово повідомити про визнання боржника банкрутом усіх відомих їй кредиторів відсутнього боржника.

На виконання вимог суду ліквідатором подано звіт та ліквідаційний баланс банкрута, складені за результатами його діяльності.

Відповідно до довідки від 03.03.08. №121 Інспекції держтехнагляду м. Краснодона і Краснодонського району за банкрутом, Колективним сільськогосподарським підприємством “Самсонівський” зареєстровано 11 одиниць сільськогосподарської техніки.

За змістом довідки від 26.01.08. №90 Краснодонського ВРЕР УДАІ УМВС України в Луганській області за банкрутом, Колективним сільськогосподарським підприємством “Самсонівський” зареєстровано 44 одиниці автотранспортних засобів.

В той час, як зі змісту звіту ліквідатора вбачається, що при проведенні ліквідаційної процедури та інвентаризації майна банкрута ліквідатором встановлена фактична недостача 11 одиниць сільськогосподарської техніки та 44 одиниці автотранспортних засобів.

19.06.08. господарським судом Луганської області в порядку ст. 90 Господарського процесуального кодексу України направлено повідомлення Прокуратурі Луганської області та Прокуратурі Краснодонського району Луганської області для прийняття заходів прокурорського реагування по факту недостачі 11 одиниць сільськогосподарської техніки та 44 одиниці автотранспортних засобів, зареєстрованих за Колективним сільськогосподарським підприємством “Самсонівський”.

Також ліквідатором була направлена заява №81 від 05.03.08. до правоохоронних органів про розшук вказаного майна.

Проте транспортні засоби не були розшукані, про що свідчить відповідна постанова від 09.04.08. Краснодонського РВ УМВС України про відмову в порушенні кримінальної справи по ст. 221 Кримінального кодексу України.

Враховуючи викладене, на засіданні комітету кредиторів (протокол від 05.09.08. №1) прийнято рішення про списання 11 одиниць сільськогосподарської техніки та 44 одиниць автотранспортних засобів, зареєстрованих за Колективним сільськогосподарським підприємством “Самсонівський”.

Згідно довідок Краснодонського міжрайонного бюро технічної інвентаризації від 29.02.08. №419, Відділу земельних ресурсів у м. Краснодон Луганської області від 24.01.08. №61/04 та Відділу земельних ресурсів у Краснодонському районі Луганської області від 16.01.08. №02-09/10 об'єктів нерухомого майна та земельних ділянок за боржником не зареєстровано.

На засіданні комітету кредиторів 05.09.08. (протокол №1) прийняті рішення про затвердження звіту ліквідатора про проведену роботу та про звернення до господарського суду Луганської області з клопотанням щодо винесення ухвали про ліквідацію підприємства-банкрута.

Із матеріалів справи, в тому числі ліквідаційного балансу банкрута, звіту ліквідатора, вбачається, що банкрут протягом тривалого часу підприємницькою діяльністю не займається, не функціонує, як господарюючий суб’єкт, основних і обігових засобів та інших активів не має, керівні органи підприємства за юридичною адресою відсутні.

Реальних можливостей для задоволення грошових вимог кредитора ліквідатор не бачить, в зв’язку з чим клопоче перед судом про прийняття рішення про ліквідацію банкрута, як юридичної особи.

Надані ліквідатором матеріали та реєстр вимог кредиторів свідчать про звернення кредиторів з вимогами до боржника:

- Краснодонської ОДПІ Луганської області у сумі 11967 грн. 05 коп.;

- Краснодонського міського центру зайнятості –102 грн. 32 коп.

Оцінивши надані матеріали за звітом, суд дійшов висновку, що ліквідатор здійснив заходи по розшуку майна банкрута, його керівних органів, по виявленню його усіх майнових активів, що підлягають включенню до ліквідаційної маси, і, за браком останніх, склав відповідний ліквідаційний баланс та подав до суду.

За таких обставин, суд:

- достроково припиняє ліквідаційну процедуру банкрута, Колективного сільськогосподарського підприємства “Самсонівський”, смт. Сімейкине Краснодонського району Луганської області;

- затверджує звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута, Колективного сільськогосподарського підприємства “Самсонівський”, смт. Сімейкине Краснодонського району Луганської області;

- ліквідує, як юридичну особу Колективне сільськогосподарське підприємство “Самсонівський”, смт. Сімейкине Краснодонського району Луганської області, вул. Совхозна, буд. 1, ідентифікаційний код №04359850;

- на підставі ч. 6 ст. 80 ГПК України, ч. 6 ст. 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, провадження у справі припиняє та скасовує мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Відповідно до вимог ч. 6 ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 1, 3-1, 5, 12, 22-34, ч. 6 ст. 40, ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ч. 4 ст. 65, ч.6 ст. 80, ст. ст. 86, 87 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

у х в а л и в:

1. Достроково припинити ліквідаційну процедуру Колективного сільськогосподарського підприємства “Самсонівський”, смт. Сімейкине Краснодонського району Луганської області.

2.Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Колективного сільськогосподарського підприємства “Самсонівський”, смт. Сімейкине Краснодонського району Луганської області.

3. Ліквідувати банкрута, Колективне сільськогосподарське підприємство “Самсонівський”, смт. Сімейкине Краснодонського району Луганської області, вул. Совхозна, буд. 1, ідентифікаційний код №04359850.


4. Провадження у справі припинити.


5. Скасувати мораторій на задоволення вимог кредиторів.


6. Відповідно до вимог ч. 6 ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважати погашеними.


7. Зобов’язати ліквідатора в порядку ч. 1 ст. 25, ст. 34 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” передати до відповідної архівної установи на зберігання документи банкрута, які згідно до нормативно-правових документів підлягають обов’язковому зберіганню, та у строк до 17.12.08. надати суду письмові докази здачі документації банкрута на збереження до архівної установи у встановленому чинним законодавством порядку.


8. Зобов‘язати Державного реєстратора виконавчого комітету Краснодонської міської ради за місцем знаходження Колективного сільськогосподарського підприємства “Самсонівський”, смт. Сімейкине Краснодонського району Луганської області, вул. Совхозна, буд. 1, ідентифікаційний код №04359850, провести припинення державної реєстрації юридичної особи у відповідності до вимог ст. 39 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб–підприємців».


9. Зобов’язати АКАБ «Україна»(01025, м. Київ, Шевченківський район, пров. Рильського, 10) та ВАТ "Державний Ощадний банк України" в особі філії - Краснодонське відділення (м. Краснодон, Мікроцентр, 18) припинити розрахунково-касове обслуговування банкрута, Колективного сільськогосподарського підприємства “Самсонівський”, смт. Сімейкине Краснодонського району Луганської області, вул. Совхозна, буд. 1, ідентифікаційний код №04359850.


10. Ухвалу надіслати: кредитору; ліквідатору Даніловій І.О.; банкруту; Державному реєстратору виконавчого комітету Краснодонської міської ради Луганської області; ВДВС Краснодонського міського управління юстиції Луганської області; Луганському обласному відділу з питань банкрутства; АКАБ «Україна»(01025, м. Київ, Шевченківський район, пров. Рильського, 10); ВАТ "Державний Ощадний банк України" в особі філії - Краснодонське відділення (м. Краснодон, Мікроцентр, 18); Краснодонському міському центру зайнятості.

Суддя Т.С. Кірпа


Помічник судді М.С. Скрипник

10 прим.

1 - до справи;

2 - кредитору;

3 - ліквідатору Даніловій І.О.;

4 - банкруту;

5 - Державному реєстратору виконавчого комітету Краснодонської міської ради Луганської області;

6 - ВДВС Краснодонського міського управління юстиції Луганської області;

7 - Луганському обласному відділу з питань банкрутства;

8 - АКАБ «Україна»(01025, м. Київ, Шевченківський район, пров. Рильського, 10);

9 - ВАТ "Державний Ощадний банк України" в особі філії - Краснодонське відділення (м. Краснодон, Мікроцентр, 18);

10 - Краснодонському міському центру зайнятості;

Вих. №

10 прим.

24.11.08Судовий реєстр по справі 20/161б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
2636132 Ухвала 17.11.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
2081408 Ухвала 11.09.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1987014 Ухвала 19.06.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1729357 Ухвала 05.05.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1631630 Ухвала 17.04.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1631627 Ухвала 17.03.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1631626 Ухвала 04.03.2008 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське
1289724 Ухвала 12.12.2007 Кірпа Т.С. Господарський суд Луганської області Господарське